Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
17. aug 2009

loli,to dojde az neskor,aj ja som doteraz v pohode spavala.ale mozno ty s tym problem nebudes mat.
cely den sa aj mne ziva a dojde vecer a ja som vystrelena a neviem sa ulozit.
loli 🙄

lia
17. aug 2009

ja az na vas vidim ako to leti 😅
lossik,tak parada,asi to budu obidve baby,teda tri a s kikou styri😉

emily3
17. aug 2009

ahojte, deti sa vratili z tabora, davame sa do starych kolaji..zas neviem co skor..to bola taka pohoda s jednym...ale som rada ze su doma. vcera sme boli na jedne grilparty...kaoska sa prestahovali do Rakuska..a pozvali nas..plny dvor deti 😀 😀 ..uplne som bola vypluta...
s tym spanim, nemozem spavat, bud zaspim az o nejakej 2:00 alebo ked s ami podari zaspat skor tak potom sa zas zobudim okolo 3- a nezaspim do 6.--a ked zaspimk konecne, je rano a treba fungovat s detmi 😝
Miskom som bola na ockovani konecne, vobec neplakal, len sa zaskaredil. potom reval lebo chcel jedno auticko...preto reval..

dalsia super vec, opravuju cestu na Kramare, takze z nasej strany sa tam nedostaneme..co nam to trvalo 10 min, teraz budeme musiet ist cez cele mesto 😖 ..neviem si predstavit ako tam pojdem do poradne a uz vobec nie ked budem rodit...asi fakt zavolame zachranku a porodime doma....

lolka
17. aug 2009

lossik, ano, uz sa aj ja zagulatujem a ked sa este aj dobre najem, hned bruseno riadne vykukne 😵
lius, tak som zvedava aky spac budem ja o par tt 😅 ked ja taaaaak rada spim 😵
emily, s tou dopravou je to des, skoro kazda hlavna cesta je rozkopana a vsade su len zapchy 😠 😖

boli ma hlava, kurna 😖 😒

lia
17. aug 2009

ja som dnes doobeda bola uz vytrasena z tych nasich ciest,musela som ist uz domov len kvoli tomu,doktor mi zakazal dlho sa vozit v aute a dnes mi to fakt nerobilo dobre.a mam zapchu ☹
emily,tak uz ste vsetci domka,uz mozes rodit 🙂

bianca
17. aug 2009

ahojte

my mame za sebou dnes prve cistenie zubkov so zubnou pastou.Chutila

lia ja som stale jedla susene slivky uvarene a pomahalo na milion % a navyse je to vyborne

lia
17. aug 2009

pojdem zajtra kupit bia 😉

loss
18. aug 2009

lolka to je super ze rastiete
ozaj zajtra idem na 4D o 14h takze potom dam vediet co je v brusku a co skusite hadat?som zvedava na vase nazory co to bude 😉
ja si myslim ze baba
lius ja chvalabohu zapchu nemam len na zaciatku len keby mi nebolo tak zle 😔
zelam vsetkym krasny dnicek 😵

lia
18. aug 2009

ja tipujem dievcatko lossik 😉 co by ste chceli??
raz to prejde lossik,v januari urcite 😅

bianca
18. aug 2009

aj ja tipujem dievcatko. 😵

loss
18. aug 2009

ja chcem dievca hlavne pre vecicky a Nelly je proste poklad ale Tono chce chlapca nech ma nastupcu v polovnictve 😅 tak uvidime
tak som zvedava sme 3 ci mame pravdu

lolka
18. aug 2009

dobre ranko 😉
lossik, aj ja tipujem babu 🙂 v mojom okoli je momentalne rozsirene, ze druhe babo je rovnakeho pohlavia ako prve 😵
prevladaju tu dievcatka, asi by som mala mat chlapca, aby si mohol vyberat 😀
lius, ja nastastie zapchu nemavam, mne stacia grcacky 😅
lossik, a aj nieco zjes, ked ti je tak zle ? mne robi problem aj vypit napr.2dcl na ex 😖 musim pomaly po hltoch

loss
18. aug 2009

loli ja uz ked nic aspon mozem pit ale len mineralku
som zvedava ako sa popasujem v 24tt s glukozou 😀

lia
18. aug 2009

neviete dokedy sa mozu robit glukozove testy??

lolka
18. aug 2009

no, jasne, chlapi chcu vzdy aj syna, hlavne ked uz baba je 🙂
lius, to ani netusim 😕

lia
18. aug 2009

mne to vobec nespomenul doktor a idem tam az v 25 tt

bianca
18. aug 2009

lia ja som bola asi az 27 tt a da sa asi do 28tt

no moj mazel si nevie predstavit ze by Barca bola chlapec

svetluska.p
18. aug 2009

ahoj sojky 🙂
ako sa mate tehulky moje?
na zapchu dobre slivky ako radi bianca. lius, kup si balicek susenych slivak, pred spanim ich v misticke zalej vodou a nechaj postat celu noc. rano na lacno slivky zjedz a vypi aj vodu. uvidis, ako ti to zrychli krok.

petruci6
18. aug 2009

ahoj svetlus,
tie slivky su fakt dobre
teraz som za posledne dni par dojedla a niekedy som len tak tak dorazila na wecko 😀
aj malej davam slivkovu vyzivku,lebo pri tych mrkvach a zemiakoch ma total tvrde kako

zuzkaprofant
18. aug 2009

cafte co lius zapcha na ceste.xixixi..........mne slivky nepomahali ale jogurtove mliecko a broskyne a pomarance

co je tu nove moj malicky sa mi tu natahuje s hrackami
dievcata do kolko mesiacov ste pochudli

lia
18. aug 2009

dakujem svetlus,vyskusam,mne moc slivky teraz nechutia,tak dufam,ze to zvladnem.

zuzkaprofant
18. aug 2009

CAF liuska moja ako sa mi mas ako sa citis uz ti to rychlo lezi, ja uz mam obeik navareny dnes som si privstala o 5 tak som stihla uz aj upratat 😀

teuska
18. aug 2009

Jeeeeeeeeeejda Zuzi ty nemozes spat? Si fakt sikulka. Na to sa mnechytam 😅
Lossik ja nikdy neviem odhadnut pohlavie, ale nech je vacsia sranda, tak ja tipujem chalana. 😀

lia
18. aug 2009

cau zuzi ,dobre sa mame,pomaly zariadujeme a nakupujeme,objednavame 🙂
ty si sikula,ja sa neviem nakopnut 😖

teuska
18. aug 2009

Lius ja sa uz ani nenakopujem 😝

lolka
18. aug 2009

teus, ja sa tiez nenakopavam 😒 ked dojdem z roboty, idem na prechadzku so psom, potom nieco malo zjem a inak uz na nic nemam silu 😒 ak nieco treba porobit, tak zapriahnem muzika alebo to pocka na vikend.
baby, poradte nieco aj na nevolnosti, nie len na zapchu 😅

teuska
18. aug 2009

Lolka chodila tu jedna baba Emaelzer tusim tak to bolo a ona si kupila nejaky naramok proti nevolnosti, ak sa dobre pamatam. Inu radu uz neviem 😖

lolka
18. aug 2009

teuska, naramok ? to som este nepocula.... 😕

loss
18. aug 2009

lius aj mne sa zda ze do 28tt
teuska supis zajtra sa rozhodne

petruci6
18. aug 2009

loli mna jedine homeopatika napadaju pri nevolnosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre