Ideme na to
cucuska
15. okt 2008

Mamičky z missediek

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😃 😃 😃 😃
lia
21. aug 2009
aj ked bola v brusku,bola v noci hore??
petruci6
21. aug 2009
presne tak
petruci6
21. aug 2009
ju budilo to,ze sa nehybem
lolka
21. aug 2009
dobre ranko 🙂
kikus, co sa cudujes, ze je mala take ziva, ved ma byt po kom ! ty s muzikom ste velki sportovci a ste stale v pohybe, tak je Lili pekne po vas x-)

baby, ja som dnes mala strasnu noc, vecer som sice rychlo zaspala, ale uz okolo polnoci som sa zobudila, bola cikat a potom sa mi snival strasny sen o babatku 😞 trochu som sa ukludnila, ked som si uvedomila, ze to bol len sen, ale nemohla som dalej zaspat. potom som zacala chytat krce do lavej nohy, k tomu mala stikutku a ked som nad ranom konecne zaspala - zazvonil budik ]-( :-| no, priserna noc..... :-S ale aj muzik sa zle vyspal, tak neviem ci je nieco "vo vzduchu" a k tomu sa mi priiiiiiiiserne toci hlava - som ako na kolotoci :-S :-|
petruci6
21. aug 2009
zeby nizky tlak? musis pit teraz vela tekutin
petruci6
21. aug 2009
aj ja som mavala take hororove sny v tehu,myslim,ze je to normalne pre vacsinu bab
to je tym strachom o mimco,je to v podvedomi a potom su z toho bludy vo sne
lolka
21. aug 2009
snazim sa vela pit, ale aj sa bojim pit vela naraz, lebo to vygrciam......tak pijem po hltoch :-| idem si dat hrozno, to mi chuti a aj tam je trosku vody. rozmyslam aj nad kavou (nepila som ju uz 3 mesiace), ale ta zas odvodnuje, tak neviem.... :-S
teuska
21. aug 2009
Ahojte babulky :-N

No vidim Lossik, ze som sa netrafila ako vzdy 😃

Ja som bola vcera u lekara, babo je vraj v poriadku a dokonca viem aj co to bude. Chcete hadat, alebo to napisem?

Meral mi nejake hodnoty, tu NT- ta bola o.k. a potom este dve a podla tych je to trochu vacsie, tak na 15tt. Ale povedal, ze je to o.k.
stankatt
21. aug 2009
TEUS HADAM CHLOPA 😉
lia
21. aug 2009
teus,aj ja si myslim,ze to bude chlapec 😉
teuska
21. aug 2009
No poviem vam to zajtra 😉 Dnes musim bohuzial zasa utekat, lebo u nas to vyzera ako po bmbardovani a blizi sa vikend, to vzdy pride nejaka navsteva a este mam aspon tyzdnove zehlenie. Chystam sa na obed urobit zemiakove placky, uz priam teraz vidim ako mi je z nich zle :-p Ale mam na ne chut. Tak sa obetujem. Majte sa pekne pekny den.
lolka
21. aug 2009
teus, ty betarka....ze zajtra! 😉 ja tipujem tiez chlapca x-) a to uz tak skoro videl na ult.? to musi byt pindik 😃
trpezliva
21. aug 2009
tak teuska, je to jasny chlapcek!!! ze vraj pipika je vidno uz od 13tyzdna, ak je lekar sikovny. gratulujeeeem.
vylepsujes statistiku missediek 😉 . petru mi predpovedala dievcatko, takze to asi bude tak 😃 .
baby, nepoznate niekoho kto bol vcera v Parndorfe na tom night shoppingu, ci co to je....ze vraj to byva raz do roka, take megavypredaje az 80percent. oplati sa tam ist aj dnes??? ak ste o tom tiez poculi, tak mi napiste...dik..aby som tam nesla zbytocne.
petruci6
21. aug 2009
bersh k avu kludne mozes,ja som cele tehu pila 3v1
trpezliva
21. aug 2009
to lolka chcela kavu 😉 ., aj ja ju pijem...inac by som nedokazala existovat s tym mojim spankovym deficitom,
lolka
21. aug 2009
kikus, do Pandorfu ani nechod !! Vcera tam bol muz s kamosmi a ze to bol des, v predajni asi miliarda ludi (hlavne v Adidase,NIku a Reeb.), 25 ludi na kazdu pokladnu, vydychany vzduch a ceny ako u nas..... Aj v inych obchodoch mali zlavu len na handry a take veci co nikto nekupuje. Vcera bol aj kolega - boli 5 -a nikto si nic nekupil. :-S kamoska si tam kupila akurat osusky a cokoladu :-| mala vybraty jeden piknikovy kos co stal normalne 60,- eur a vcera ho tam mali s cenou - ze 85,- a zlacnene na 60,- !!!!! to su iny hajzlici !!! ]-( ]-(
ja som rada, ze som tam ani nesla :-|
lolka
21. aug 2009
petru, dik, mozno si kafe urobim - este stale sa mi toci hlava :-|
lolka
21. aug 2009
kika, mozno, ze dnes alebo zajtra tam uz nebude tolko ludi, ale tie ceny su aj tak zrejme o nicom :-S
lia
21. aug 2009
kikus,moja kamoska tam vcera bola ,ani o tom nevedela,keby vedela,ani by tam neliezla.zevraj katastrofa,miliarda ludi ,aj pred obchodmi,nikam sa nedostali.
petruci6
21. aug 2009
ani ja som tak nikdy nic nekupila
ceny fakt rovnake ako tu :-|
lolka
21. aug 2009
mam pocit, ze sa ten Pandorf za posledné roky dost zhorsil :-S nam sa par krat tam podarilo dobre nakupit, ale to bolo fakt daaaaaaaaaaaaaaaaaavno :-S rakusania tam velmi nechodia a slovakom tam hodia aj handry, si myslia, ze sa potrhame za tym ]-(
my sa chystame v septembri opat do Madarska do Budaparku a tam sa uz oplati ist. maju dobry vyber a aj super ceny. len je to asi 200 km od BA :-|
teuska
21. aug 2009
tak ste to teda uhadli :-N vraj to bude chlapcek, ale ze na 100% to nie je iste, ale aj ja som ho videla :-N
petruci6
21. aug 2009
teuska gratulujeme a tesime sa spolu s tebou 🙂
lia
21. aug 2009
jeejj teusss,konecne chlapciatko x-) gratulujem x-)
petruci6
21. aug 2009
ved aj lolka bude mat chlapca 😉
lia
21. aug 2009
ahhaaa =-) 😃
lucim
21. aug 2009
ahojteeee, co tu noveho?
teuuus gratulkoooo 🙂
kocky, ale vam tie tyzdne krasne pribudaju 🙂
petruci6
21. aug 2009
ahoj cicus,pozerala som fotecky,Matejko je cely po tebe,hlavne ocka 🙂 😉
lucim
21. aug 2009
tak to si asi trafila, bo je cely tato, seci to tu hovoria, len ocka sa asi zacinaju farbit do hneda po mne. 😃
ako sa mate, kocky?
emily3
21. aug 2009
ahojte zienky, tehulky mamulky...stale 2v1 ( uz som s tym trapna ze? 😉 ) ale termin mam az 2.9. a dnes som bola v poradni, v podstate mi nic nepovedala a kedze ma dovolenku tak mam prist v stredu...takze este jedna poradna v stredu..a potom to vychadza na 2.9. takze odprevadim deti kam treba a ja sa odprevadim do porodnice... 😉
inak dostat sa do tej nemocnice kde chcem rodit..tak to bude fuska, ak ma to chyti doma tak jedine zavolat zachranku aby som tam prisla vcas..inak to nevidim....