• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
emily a kde chces rodit? myslis, ze Lucka pocka na termin? ostatne deturence boli tiez v termine? :slight_smile:
21. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim na Kramaroch a teraz tam robia cestu a je urobena jednosmerka..da sa tam dostat iba z mesta a rano je to neskutocne kolko je tam aut a trolejbusov.... :unamused:
21. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooo, videla som v spravach, strasne nieco tie obchadzky, ktory pako to vymyslel... :unamused:
21. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby aspon na zaciatku prazdnin, ale uz sa blizi skolsky rok, vsetci sa vracaju domov a ma to trvat do 10.9. to tu bude psycho
21. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
u nas uz vyzera ze bude prsat :pensive:
ako sa van dari_
emily tak o tyzden je babenko na svete :slight_smile:
22. aug 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
u nas uz prsalo a je zamracene,neverila som,ze Ilovi vyjde predpoved :confounded:
emily,ty uz len par dni a Lucinka bude domka :dizzy_face:
cau lossik,tiez nemozes spavat??
22. aug 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte u nas prsi od vcera a sa ochladilo z 38stupo na 18 ta sa teism konecne sa da dychat a maly dufam ze bude spokojnejsie spinkat
co mate dens na plane mi ideme na nakup a budeme doma ja budem spat lebo ma boli hlava ako kona som nevyspata z celeho tt ze ledva chodim :grinning: :grinning:
no co tehulky tu nespavost poznam velmi dobre teraz by som spala ale uz maly mi nedovoli on mi stava uz opol 5 a tak uz o pol 8 hod cerstvy ako rybicka a uz by sa len hral :grinning:
22. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

u nas dalsia hrozna noc.Skoro vobec som nespala.Mala stale place a place........
22. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky :wink:
petru, ty vestica - ze chlapca :grinning: ale beriem, ved sa tu cakaju same dievcata - teus okrem teba - :grinning:
emily, mne sa dnes snivalo, ze si bola u nas na navsteve aj s 2 detickami a zacala si rodit, tak sme ta supovali do porodnice :grinning: :grinning: tak aby si nebola prekvapena, ked porodis skor :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 16:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca a co je malinkej ? je chora ?
inak, to pocasie mi uplne vyhovuje, konecne je trochu prijemne :wink:
my momentalne upratujeme - teda muzik vysava a umyva dlazku :grinning: :grinning: ja este zvladnem kupelku, upeciem babovku a mam hotovo :dizzy_face:
22. aug 2009 o 16:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka neviem co sa deje.Mozno zuby.Do pusinky si neda siahnut tak netusim.Dnes so sebou este aj paradne tresla a ma sram cez celo.Uz ju nestiham akosi ustrazit.
22. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bius :confounded: co to moze byt?? :confounded: boooze,uz sa tesim na taketo veci ked nebudem vediet co bude chudiatku :frowning2:

loli,aj mne to vyhovuje :slight_smile:
22. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka tak uz rodis za mna ? :wink:
zatial som v pohode, a na porod to nevyzera, alebo to nestiham vniomat..v piatok v poradni mi nepovedala nic niveho, iba ze sa to hybe... :unamused: ..nie som o nic mudrejsia a ani oni...
dnes sme boli cely den vonku aj ked prsalo, deti vyfasovali gumaky a prsaky a behali po vonku a mi sme si grilovali na partizanskej luke..bolo prijemne, lebo nelialo a neprazilo slnko..vratilisme sa az vecer...

lia to este ani netusis co vsetko budes musiet s dietatom absolvovat, choroby, urazy...a pod. a potom skola kruzky, vztahy, kamarati, spoluziaci, ucitelka.....a koncim,nechem strasit :wink:
22. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily a ja pokracujem

lia ale ked sa na teba 1x pozrie,ked ho dokazes 1x utisit,ked sa 1x usmeje a neskor ked sa bude vediet pritulit,ked budes citit ze ta to stvorenie potrebuje a hlavne teba najviac na celom svete.......................no ten pocit sa vobec neda opisat

ja ked spatne spominam na prvu noc(teda tretiu po cisarsky) ked tam mala lezala a otovrila okale a kukala na mna tak uprene az ma zamrazilo a rozmyslala som na co asi tak asi o mne mysli.Vobec mi nezapinalo ze babo nevidi na viac ako 30 cm a ja som sa normalne bala odvratit pohlad lebo som mala pocit ze ma normalne skuma.Do konca zivota nezabudnem na ten pohlad
22. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ten pocit sa tesim :dizzy_face:
22. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia je to uzasny pocit drzat a pozerat sa na ten uzlicek...a ty ho budes mat prva a stale pri sebe...tak si to uzi..deti tak rychlo rastu a kazde obdobie ma svoje caro..
my sme smanzelom skonstatovlai ze uz si velmi nepamatame nasich prvych :unamused: ..zda sa nam to neskutocne ze boli malinki....treba si uzivat kazdy cas... :wink: aj teho tak rychlo preleti ze sa nenazdas..
22. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som moju nemala prva,az po 2hod ked som sa prebrala uz bola pochytana polkou rodiny a personalu :grinning:
22. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasu mal MM skor ako ja.Mne ju doniesli az na JIS.ku akoze na kojenie :frowning2:
22. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni si to nepamataju,to je hlavne :wink:
22. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru kde mas fotecky?Neukazes Lindusku?
22. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte. Emka pokraćuje bezlienkové obdobie, ale samozrejme že na spanok ma plinoču len cez deň nie. co nove????
22. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus blahozelam, my sa k tomu asi nikdy nedopracujeme..... :confounded: :grinning:
23. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujem, a prečo habi??? každé dieťa má svoj čas :slight_smile:
23. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
habi kazde dieta ma svoj cas, ale okolo tych dvoch rokov sa to nauci..ai nas Miso sa nepyta, jedine ked striehnem ja a davam ho na wc ( on chodi na wcko cikat, lebo aj jeho surodenci cikau na wc...nocnik mame ale ho nepouziva) ale este sa tam nevykakal,..jediny uspech je ked oznami ze ma " be" v plienke..tak vela trpezlivosti..
jaaj som sa nevyspala, okolo druhej som sa zobudila a potom som nemohla zaspat, aj mi tvrdlo brucho, a hlavou sa hmyrili myslienky..a tak zaspala som az po 5 hpd..a teraz klipkam ocami, ale detvaky stale nieco vyzaduju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...asi ich necham u babky z drhnem domov sa vyspat.
23. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus toj e parada.Emka si zasluzi odmenu

habibi presne ako pisu kocky.kazde dieta ma svoj cas

emily pokial ich mas kde nechat tak sup tam s nimi.Mne by uplne stacilo mat taku moznost aspon na hodinu tyzdenne
23. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no deti konecne spia, ale dnes som nic nerobila, boli sme u babky, na chvilu sme deti vyhodili von , zostali len najmladsi, ( bratranec o tri mesiase starsi od Miska) klasica natahovali sa kvoli jednej hracke, to bol boj... :sweat_smile: ...a isli sme domov peskom, nie je to daleko k nam, ale aj tak som isla z nohy na nohu..dnes mam taky divny pocit, ze by to kazdu chvilu malo prist, ale neviem... :sweat_smile:
a doma som hned lahla a nehla, esteze bol ocko doma a postaral sa o mladez..teraz som sa zobudila :sweat_smile:
23. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emili, ale máš skvelý termín :grinning: Na moje okrúhle narodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lante, teba som dlho nevidela..no este nerodim, kludne tomoze byt toho 2.9. len uz mi z toho hrabe... :sweat_smile:
neviem...
ako sa ma Misiacik? :wink: a Vilko si zvyka na svojho braceka?
23. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na liduskine meniny :wink:
23. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok