Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
21. aug 2009

aj ked bola v brusku,bola v noci hore??

petruci6
21. aug 2009

presne tak

petruci6
21. aug 2009

ju budilo to,ze sa nehybem

lolka
21. aug 2009

dobre ranko 🙂
kikus, co sa cudujes, ze je mala take ziva, ved ma byt po kom ! ty s muzikom ste velki sportovci a ste stale v pohybe, tak je Lili pekne po vas 😵

baby, ja som dnes mala strasnu noc, vecer som sice rychlo zaspala, ale uz okolo polnoci som sa zobudila, bola cikat a potom sa mi snival strasny sen o babatku ☹ trochu som sa ukludnila, ked som si uvedomila, ze to bol len sen, ale nemohla som dalej zaspat. potom som zacala chytat krce do lavej nohy, k tomu mala stikutku a ked som nad ranom konecne zaspala - zazvonil budik 😠 😒 no, priserna noc..... 😖 ale aj muzik sa zle vyspal, tak neviem ci je nieco "vo vzduchu" a k tomu sa mi priiiiiiiiserne toci hlava - som ako na kolotoci 😖 😒

petruci6
21. aug 2009

zeby nizky tlak? musis pit teraz vela tekutin

petruci6
21. aug 2009

aj ja som mavala take hororove sny v tehu,myslim,ze je to normalne pre vacsinu bab
to je tym strachom o mimco,je to v podvedomi a potom su z toho bludy vo sne

lolka
21. aug 2009

snazim sa vela pit, ale aj sa bojim pit vela naraz, lebo to vygrciam......tak pijem po hltoch 😒 idem si dat hrozno, to mi chuti a aj tam je trosku vody. rozmyslam aj nad kavou (nepila som ju uz 3 mesiace), ale ta zas odvodnuje, tak neviem.... 😖

teuska
21. aug 2009

Ahojte babulky 😅

No vidim Lossik, ze som sa netrafila ako vzdy 😀

Ja som bola vcera u lekara, babo je vraj v poriadku a dokonca viem aj co to bude. Chcete hadat, alebo to napisem?

Meral mi nejake hodnoty, tu NT- ta bola o.k. a potom este dve a podla tych je to trochu vacsie, tak na 15tt. Ale povedal, ze je to o.k.

stankatt
21. aug 2009

TEUS HADAM CHLOPA 😉

lia
21. aug 2009

teus,aj ja si myslim,ze to bude chlapec 😉

teuska
21. aug 2009

No poviem vam to zajtra 😉 Dnes musim bohuzial zasa utekat, lebo u nas to vyzera ako po bmbardovani a blizi sa vikend, to vzdy pride nejaka navsteva a este mam aspon tyzdnove zehlenie. Chystam sa na obed urobit zemiakove placky, uz priam teraz vidim ako mi je z nich zle 😝 Ale mam na ne chut. Tak sa obetujem. Majte sa pekne pekny den.

lolka
21. aug 2009

teus, ty betarka....ze zajtra! 😉 ja tipujem tiez chlapca 😵 a to uz tak skoro videl na ult.? to musi byt pindik 😀

trpezliva
21. aug 2009

tak teuska, je to jasny chlapcek!!! ze vraj pipika je vidno uz od 13tyzdna, ak je lekar sikovny. gratulujeeeem.
vylepsujes statistiku missediek 😉 . petru mi predpovedala dievcatko, takze to asi bude tak 😀 .
baby, nepoznate niekoho kto bol vcera v Parndorfe na tom night shoppingu, ci co to je....ze vraj to byva raz do roka, take megavypredaje az 80percent. oplati sa tam ist aj dnes??? ak ste o tom tiez poculi, tak mi napiste...dik..aby som tam nesla zbytocne.

petruci6
21. aug 2009

bersh k avu kludne mozes,ja som cele tehu pila 3v1

trpezliva
21. aug 2009

to lolka chcela kavu 😉 ., aj ja ju pijem...inac by som nedokazala existovat s tym mojim spankovym deficitom,

lolka
21. aug 2009

kikus, do Pandorfu ani nechod !! Vcera tam bol muz s kamosmi a ze to bol des, v predajni asi miliarda ludi (hlavne v Adidase,NIku a Reeb.), 25 ludi na kazdu pokladnu, vydychany vzduch a ceny ako u nas..... Aj v inych obchodoch mali zlavu len na handry a take veci co nikto nekupuje. Vcera bol aj kolega - boli 5 -a nikto si nic nekupil. 😖 kamoska si tam kupila akurat osusky a cokoladu 😒 mala vybraty jeden piknikovy kos co stal normalne 60,- eur a vcera ho tam mali s cenou - ze 85,- a zlacnene na 60,- !!!!! to su iny hajzlici !!! 😠 😠
ja som rada, ze som tam ani nesla 😒

lolka
21. aug 2009

petru, dik, mozno si kafe urobim - este stale sa mi toci hlava 😒

lolka
21. aug 2009

kika, mozno, ze dnes alebo zajtra tam uz nebude tolko ludi, ale tie ceny su aj tak zrejme o nicom 😖

lia
21. aug 2009

kikus,moja kamoska tam vcera bola ,ani o tom nevedela,keby vedela,ani by tam neliezla.zevraj katastrofa,miliarda ludi ,aj pred obchodmi,nikam sa nedostali.

petruci6
21. aug 2009

ani ja som tak nikdy nic nekupila
ceny fakt rovnake ako tu 😒

lolka
21. aug 2009

mam pocit, ze sa ten Pandorf za posledné roky dost zhorsil 😖 nam sa par krat tam podarilo dobre nakupit, ale to bolo fakt daaaaaaaaaaaaaaaaaavno 😖 rakusania tam velmi nechodia a slovakom tam hodia aj handry, si myslia, ze sa potrhame za tym 😠
my sa chystame v septembri opat do Madarska do Budaparku a tam sa uz oplati ist. maju dobry vyber a aj super ceny. len je to asi 200 km od BA 😒

teuska
21. aug 2009

tak ste to teda uhadli 😅 vraj to bude chlapcek, ale ze na 100% to nie je iste, ale aj ja som ho videla 😅

petruci6
21. aug 2009

teuska gratulujeme a tesime sa spolu s tebou 🙂

lia
21. aug 2009

jeejj teusss,konecne chlapciatko 😵 gratulujem 😵

petruci6
21. aug 2009

ved aj lolka bude mat chlapca 😉

lia
21. aug 2009

ahhaaa 😕 😀

lucim
21. aug 2009

ahojteeee, co tu noveho?
teuuus gratulkoooo 🙂
kocky, ale vam tie tyzdne krasne pribudaju 🙂

petruci6
21. aug 2009

ahoj cicus,pozerala som fotecky,Matejko je cely po tebe,hlavne ocka 🙂 😉

lucim
21. aug 2009

tak to si asi trafila, bo je cely tato, seci to tu hovoria, len ocka sa asi zacinaju farbit do hneda po mne. 😀
ako sa mate, kocky?

emily3
21. aug 2009

ahojte zienky, tehulky mamulky...stale 2v1 ( uz som s tym trapna ze? 😉 ) ale termin mam az 2.9. a dnes som bola v poradni, v podstate mi nic nepovedala a kedze ma dovolenku tak mam prist v stredu...takze este jedna poradna v stredu..a potom to vychadza na 2.9. takze odprevadim deti kam treba a ja sa odprevadim do porodnice... 😉
inak dostat sa do tej nemocnice kde chcem rodit..tak to bude fuska, ak ma to chyti doma tak jedine zavolat zachranku aby som tam prisla vcas..inak to nevidim....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre