Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
27. aug 2009

zuzi chod do nemocnice tam ti pichnu injekciu na zastavenie tvorby mliecka

stankatt
27. aug 2009

ja teda skusenosti s kojenim bohuzial nemam, ale neda sa to zastavit aj tak, ze budes odsavat menej a menej?

zuzkaprofant
27. aug 2009

petru tu sa tak nerobi nedal mi doky ani lieky no dal ale ze neodporuca ze ma zle vedlajsie ucinky ze to mam pockat ze samozmizne mliecko, tak som stoho taka hotova tak budem len menej odsavat a hotovo uvidim snad ma neslahne 😀

petruci6
27. aug 2009

nemozes ist na SR? tu by ti to pichli,tusim oxitocin sa to vola
kedysi stare mamy si omotavali na pevno nejaky obvaz a vraj to odislo

zuzkaprofant
27. aug 2009

😀 nie petru kde necham maleho 😀 15hod uz snim nepojdem zase to by ma slahlo len pred necelym mesiacom sme sa vratili z sk no hej skusim si dat malu podprdu moju nech ma stahne poradne dam si taku tu sportovu 😀 😀 aidem si varti dalsi salvijovy cajik aj ked mi tak nechuti

emmka3
27. aug 2009

petru, oxitocín ma opacne ucinky, mliecko pusta ale myslim, ze menej castym odsavanim, len aby sa uvolnilo napatie sa to da vyriesit ... kamoska to tak pred mesiacom robila a do tyzdna mala po mliecku ...

petruci6
27. aug 2009

zuzi skus aj tie homeopatika
zozenies to u vas?

zuzkaprofant
27. aug 2009

Hehj petru nemci su na homeo , oni stym vsetko liecia 😀 😀 muz mi okupal maleho najedol sa mi maly taku si grcol som ho dnes cely den ucila grcat lebo v noci pol hodku ho nosim po deckej izbe kym si grcne 😀 tak dnes som mu ukazovala ako na to a on moj christainko to opokoval 😀 😀 musim ho teraz drzat hore aby mi nezaspal lebo sa mi nehcce v noci 3 krat vstavat a davat mu papat
veiete ze homeo na sk ma ine nazvy ako homeo v nemecku dnes som hladala na netiku a take co som si tu kupila na sk starnkach som to vobec nenasla

inac a myslite ze schudnem ked prestanem kojit, v mojom pripade odsavat bo este 9kg musim dat dole 😅

petruci6
27. aug 2009

zuzi mas cas 😉 schudnes neboj
ja moju nedavam v noci grcnut,iba by sa prebrala

zuzkaprofant
27. aug 2009

ale ani ked s flase jej davas ci ty kojis

petruci6
27. aug 2009

ja len v noci vyhrniem tricko trosku cucne a spi dalej 😀

zuzkaprofant
27. aug 2009

ale este kojis ze
Ja som teraz nasla malemu 2 nohavic ani som nevedela ze ich mame 😀 ale uz ich ani neoblecie inac som prehnala s nakupom veci velkosti62, 68 netrebalo mi tolko vela no nevadi musim maleho apson 4 krat za den prezliekat nech aspon raz to ma na sebe 😀 😀
prajem vam dobru nocku moj maly uz zalomil som ho musela zobudit bo si negrgol ta si tak grgol ze mi ovrackal postel tak sa mi bude dobre apson spinkat ja si odsajem trocha tie moje ceciky a idem zalahnut 😀

petruci6
28. aug 2009

hej zuzi,ja este kojim,aj ked by som uz rada prestala,ale nejde to

loli uz mas vybraty kocik??
keby som bola tehu tak mam novy favorit 😀 Bexa B3
vyzera ako cp,otocna sedacka a super cena,ale mne je na nic 😀

zuzkaprofant
28. aug 2009

petru preco nejde?
Neviete mi proadit este nemam tvrde cecky ale mliecko mi snich kvapka ked zoberem maleho rano tak je cely mokry od mliecka ale prisa su neksie ne tvrde tak mam odsat alebo ako, uz pijem tu salviu aj dako mi aj zachutila odsavam len tak 60ml postupne budem redukovat a odsavam az ked su prsia plne

emily3
28. aug 2009

ahojte, pustaju nas domov, hura..tak a teraz uz len cakame na papire a na ocka..tak to vidim az poobede hodne poobede...

sloniiicek
28. aug 2009

caute kocky. tak tu su nase fotky z dovolenky. 🙂 http://picasaweb.google.sk/m.zitny/DovolenkaCho...

ak teda chcete pozriet. 🙂

emily - super, ze vas uz pustaju.

loss - ty kokso ved ty si uz v polovici tehu. 🙂 supeeeer. ten cas ale letiiiiiiiii.

loss
28. aug 2009

ahojte

juj polovica som stastna este raz tak a hura

lia
28. aug 2009

sloniiikkk,Martinka je naaadherneeee zlatinko 😵 😵

lia
29. aug 2009

ahojte

my ideme dnes na svadbu,parada,uz som mala aj tak problem co si obleciem a teraz zase co si obujem.
asi mamine gumaky 😅
emily,no akooooo??nafotte sa nam 😉

emily3
29. aug 2009

ahojte tak sme doma, deti sa velmi tesili, chalani ju stale hladkali a bozkavali a Misko jej hovori Lulu 😀 ..tak krasne to hovori...
mala je zlata, stale spinka, ked deti zaspali,tak vtedy spustila revy ona. asponm vieme ze ju mame, a dala som jej papat, a spinkala, cez noc vobec neplakala, zobudila sa a dudlala si prsteky, ja som aninepocula ze je hore a ze je hladna...opicka mala sa neohlasi.. 😉 ... teraz este spi..

a fotky dama do picasa, tak poslem link..sem dam par fotiek, lebo sa vsetky nezmestia 😉

petruci6
29. aug 2009

emily nakukam kazdy den,ze uz chcem vidiet Lucinku a stale nic

lolka
29. aug 2009

cafte, dnes sa teda riadne ochladilo, ze ? ale aspon sa dalo spat 😵
petru, kociky este nepozeram, zatial poskulujem len po prebalovacej komodke. ale ta Bexa, co si sem hodila link je pekna a maju aj plno farebnych kombinacii. dik za tip 😉

emily, takze uz ste doma 6 😉 uz len cakam, kedy tu vasu princeznu uvidiiiiim, ale verim, ze mas plno robotky a nie sa babrat s fotkami 😅

lius, dnes sa vydava aj nasa kamoska.....to pocko - nist moc 😒

slonicek, idem kuk fotecky 🙂

lolka
29. aug 2009

adi, vidiet, ze ste si to riadne uzili, pekne fotecky a malej sa pacilo, ze ? 🙂

emily3
29. aug 2009

tak koncne mam fotky posielam link http://picasaweb.google.sk/milka.bacikova

lolka
29. aug 2009

emily, kraaasne fotecky, mala je strasne rozkosna a vlastaaaa 🙂 a aj Misko aky uz je velky 😵
a aj ty tam vyzera velmi dobre, stasne......pekna rodinka ste 🙂

emily3
29. aug 2009

uz mam aj na koniku miny vyber...tazko sa vyberali lebo je na vsetkych taka rozkosna 😀

veva1
29. aug 2009

Krasne dietatko emily,este raz gratulujem

cucuska
autor
29. aug 2009

ahojte. Zas som tu dlho nebola atk som čitala a čitala
Lossik??? čo???? v nemocke a čo sa stalo???? vedia prečo si krvácala????
emily malá je krásny anjelik ako všetky tvoje deťurence 🙂
a inak ako sa máte???
zuzi to čo ti robí malý poznám ale ja osm to nezažila na Emke ale moja kamaratka to mala to isté s malu a tiež mala 3 mesiace a tak skonćili s kojením 🙂 nevadí pekne ste vydržali, parádne

petruci6
29. aug 2009

emily mala je zlatuckaaaaaa,cela mamina 🙂 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre