• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
jej slonik gratulujeme k 10zubkom,my mame 7 a tiez prezivame kazdy jeden :pensive:
lius drzim palce nech si fit coskoro
18. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius co ti je?

na co ti je sterilizator,vysterilizujes aj v hrnci s vodou
18. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAfte, som vas trochu docitala :slight_smile:
Lius ja som sa pytala v porodke na sterilizovanie flasiek a sestricka mi povedala, ze netreba. iba pred prvym pouzitim som flasky vyvarila a hotovo. potom staci umyvat v saponatovej vode. Som ich vyvarala dokopy kazdu asi 3x. Netreba to prehanat, musia si deticky budovat imunitu...
18. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zubov mame aj my 10. sice dole mame len 1tky a 5ky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 2,3,4 nist.... a hore mame 1tky,2ky,5ky :grinning:
18. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, skore uzdravenie :wink:
kika, zajtra ideme uz po obede na chatu ku kamosovi a dojdeme asi neskoro, tak ten beh nestihneme, ale keby sme boli doma, urcite vybehnem vencit. ty sa teraz drz, aby si sa mohla starat uz o 2 marodov, snad vam to rychlo prejde.

ja som bola dnes u kardiologa, urobil ult.srdca - vsetko ok, az na nedoliehavost chlopni v jednej komore, preteka mi tade krv, ale nie je to nic vazne a z toho mam pravdepodobne to busenie srdca. v urotok mi daju na 24 holter, tak som zvedava co zaznamena :sweat_smile: a mozem s tym normalne fungovat aj pri pocitaci a tak.

loss, stani, slonik - gratulujem k zubkom ....mate doma selmicky zubate :grinning:
18. sep 2009 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss - tak my sme doteraz nemali so zubkami ziadny problem. ani som nevedela, ze jej idu, az teraz. asi jej vysli nejake stolicky. len ja to este neviem poriadne rozoznat. :grinning:
18. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , nestiham, tak len na rychlo nakukujem co nove.
Marek ma dnes narodeniny, je to ako teraz ked sa narodil auz ma 5 rokov. moj chlapec velky. darcek sme mu este nedali ( nemame :sweat_smile: ) ale zajtra mu robime party, pozvali sme par kamaratov...
v nedelu ma nasa Lulu krst, tak dalsie oslavy. objednali sme kooopec kolacov, budeme taky presladenni.. :grinning:
vcera boli u nas svokrovci ( maju vo zvyku v den narodenin, menin prist, lebo iny den sa to nerata...) a doniesli tortu marekovi, zajtra bude mat druhu a na nedelu zas dostane Lulu tortu..takze pozyvam na torty :grinning:
ňa hadajte kto mi tu sedi na kolenach?...samo ze Miso, ten musi ist posledny spat...Lucka spi ani o nej neviem ale za to veeelmi dobre viem ze mame Miska, nezabuda sa nam pripomiinaaaat. :sweat_smile:
18. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje male zgrna () miso) este nespi.... :rolling_eyes: nevie niekto kde sa vypinaju deti? kde maju ten tajn gombicek ze off, potrebujem ho....
18. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
emily ten gombicek hladam aj ja kazdy den,zatial neuspesne :grinning:
tak my mame sopliky,kasel,kychanie,nasa prva choroba a nesiem to horsie ako mala :frowning2:
19. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
emily :grinning: makovy odvar a nechat odlezat :grinning:
petru,vy ste prvy krat chorucke??juuujjjj,to mi je luto,ze to draplo Lindušku :frowning2:
petru,zohnala si tu odsavacku??
19. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
LOLI to bude dievčatko ako hrom :slight_smile: :grinning:
19. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v lekarni mi dali odsavacku na vysavac a libenar
budem jej davat aj oscciloccocinum kazdy den a mam aj stodal na kasel pre istotu
ale poviem vam,ze je to riadny boj,kvapky do nosa,potom ju udrzat a odsat,hruza des :frowning2:
19. sep 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc krici petru??
bozeeee,da sa jej to spravit??
19. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia praveze neda :frowning2: rezignovala som
budem jej len utierat sopliky,lebo pekne sa jej to spusta a idu von aj same
dostala sirupcek proti kaslu a pol panadolu,teraz buvka,dufam,ze noc bude ok
rano jej este dam home na nadchu a uvidime,ked sa to nezlepsi,tak pojdem v pondelok dr,ale aj tak to chytila tam!bojim sa,aby tam zasa nenachytala nieco horsie :unamused:
19. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny dnicek
Nelly zaspinlala tak mam chviku veget,tu vyzera ze bude pekne takze poobede niekam vypadneme von.Keby takto vydrzalo do januara :grinning:
petru malej zelam skore uzdravenie
lius uz je dobre?
20. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodaj by to tak bolo,ze by toto pocko bolo aspon do januara loss :grinning:
nie,vobec mi to neustupuje,mali ste niekto bioparox??pomohol niekomu??su to antibiotika a je to taky sprej,ktory sa strieka do hrdla a do nosa
20. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss dakujeme,najhorsie su noci,ked nevie poriadne dychat a tym spinkat :unamused:
lia vraj to pomaha,ja som to nemala,ale baby z nasej temy to pouzivali aj v tehu
co konkretne ti je ?nadcha? chripka? beries aj homeo?
ja davam aj sebe aj malej oscciloccocinum a stodal sirupcek
20. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi chripka.
hlieny strasne,hrdlo,priedusky uz sa chytaju,zvacsene uzliny,kasel.dobrala som uz calciovy sirup,tak dnes som poslala R pre nieco ine,doniesol stodal,homeopatika,no neviem ci mi zaberu,este mi nikdy nezabrali homeo.
mne ten bioparox vobec nepomohol
20. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis aj vela spinkat,odpocivat,vitamin C
dufam,ze ti tentokrat zaberu :wink:
20. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius velmi antibiotika by som nebrala ja za cele tehu ani ked mi meviem ako bolo zle som nic nezobrala som sa bala akurat dnes po roku a pol som si zobrala aspirin bo mi bolo tak zle v noci som len grcala asi si telo rpipomenulo stav pred rokom :grinning: uz som si myslela ze som zase tehu ale nie som :wink:

öius teply cajik citronik , pomarancik a vbypotit to vsetko a vyhtrievaj si dutiny nad takou lampou a teplo sa obliekaj hlavne nohy v teple
20. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahojte babulky, pekne ranko,

choruckym skore uzdravenie, bruskatym pekne tehulkovanie....a nam vsetkym ostatnym pekný dník :grinning:
mali sme predlzeny vikend tak sa mi straaaaaaaaasne tazko vstavalo.

v sobotu sme mali krstiny, no a kedze Natali uz nie je prcko, tak si musela pochodit a popozerat cely kostol... pozriet vsetky ostatne deticky... a pod. Ale zvladli sme to nakoniec v pohode a sme pokrstený :grinning:
Dokonca hodila reč s fararom, veľký sympaťak, tak i on sa usmieval....
včera sme boli skoro cely den na Zeleznej studnicke, kto nechodi s detickami, vrelo odporúcam... chodime tam casto, ihrisko je skvele, vsade cisto, priroda okolo, proste balzam na duši....

tak a teraz idem pracovat...

petru: s tou odsavackou bojuj, ani Natali nechcela, cirkusy a pod, ale jednoducho sme museli, lebo Dr vravel, ze sa to moze usadit na plucka a potom je to horsie...... viem, strasne ta to trha ked place, aj mna vzdy, ale jednoducho, kym sa nenaucia fukat nos, ine nam neostava....

lius: oddych oddych oddych a vela vitaminkov...

kika: som rada, ze Lilly je lepsie ale chory tatik je za dve deti, tak to nezavidim :unamused:
Davaj pozor na seba, nech to tiez nechytis...
21. sep 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
petru prilahni drobcenku tak aby mala ruky priputane a hlavu medzi kolenami ze s nou ani pohnut nemoze. Znie to drasticky ale je to najrychlejsie ,vysavacom vysajes takto naozaj za par sekund a je po placi. Nostek sa musi osetrovat,lebo zapal z neho sa moze preniest.
21. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mame za sebou naaarocny vikend. v sobotu sme mali narodeninovu party...doobeda sme chystali veci este aj na krst..a poobede prisli deti blahozelat Marekovi...vecer sm padala od unavy a pre istotu zas koncertovala Lucka, takze skor ako o pol noci som sa nedostala do postele a to som doma nic neurobila..
v nedelu sme mali krst, takze zas, doobeda pripravy a potom " party" .
tak dnes vegetime, mala by som ist aspon na chvilku von s MIskom ale nevlaaadzem. a mala zase place. tak sa majte krasne papa :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

magdus,kde ste sa krstili??
ja som akurat dosla od lekarky,mam novy penicilin a novy sirup na kaslisko
vevi juuujjjj :sweat_smile: to bude boj :zipper_mouth:
emily,najdi mu nejaku zabavku a poobede nech ho zoberu surodenci na chvilku,ty si oddychni duracell :grinning:
21. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.
Prosím vás, neviete mi poradit, kde v BA zozeniem tortové sviečky? Naša staršia má dnes 16 a ja uz začínam byť zúfalááááá...vzala som si na starosť ze ich zozeniem a ani v Bille, ani v Terne ani v Tescu ich nemajúúúúúú :angry:
21. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Habi, a to chceš tie klasické, alebo čísielko????
ak klasické tak vo V drogérii, neviem, z ktorej si časti, ale v Petržke na Fedinovej určite....
21. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia: krstili sme v Blumentále.... :slight_smile:
21. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
habibi skus v dakom darcekovom obchode ci nebudu mat :wink:
21. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som klasické malé.... kde je V drogeria?
21. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
habi, si z petržky?
21. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok