Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

habibi78
21. sep 2009

mm, som z Ružinova, ale zbehla by som hocikde..... 😀

sloniiicek
21. sep 2009

stankatt - 5-ky su vlastne stolicky?

sloniiicek
21. sep 2009

inak mali sme super vikendik - v piatok som bola na davis cupe, bolo super. mamina sa starala o martinku a potom martin.v sobotu sme boli na karavanistickom zraze v pezinku a na vinobrani. a v nedelu som mala stretko s kamoskami. len martinka zacala vcera zase nejako soplit a kychat, tak dufam, ze sa jej nevracaju sopliky.

mm1
21. sep 2009

v Petržalke je V drogerka na Fedinovej..... až vieš kde to je....tam som kupovala tie sviečky ja, mali len biele....
ale teraz ma napadlo, že V drogerka je aj v Jadrane tam dolu, ako bol Jadran, na Ďatelinovej..... tak skús tam.... 🙂

mm1
21. sep 2009

ahoj Adi, áno 5 sú už stoličky....

sloniiicek
21. sep 2009

ako magduska? inak mi napadlo, ze co si sa uz vracala do prace? musela si?

habibi78
21. sep 2009

mm, dakujem velmi pekne, zbehnem este tam....
no a vraj aj v Hypernove by mohli tiez mat, tak bude behačka ked malá vstane..... 😀

mm1
21. sep 2009

habi: tak keď si z ruzinova, chod najskor na Datelinku.... tak vela stastia.... 🙂

Adi, v podstate i áno, koli zamestnaniu, neviem totiž, či by som od januára, ako som plánovala ísť do práce, mala ešte kam vobec isť... aj teraz som na inom odbore, ako pôvodne ale OK. 🙂

petruci6
21. sep 2009

baby tak to odsavanie je naozaj boj,ale dnes sme to uz absolvovali 2x,ako casto to treba?
od dnes uz mame aj hnacky,to asi neni dobre,ze? ☹
musime zajtra k dr,len sa bojim co vsetko tam este nachyta 😖

mm1
21. sep 2009

petru: ufffff, uvar malej čučoriedkovy čajik, a daj jej ho piť...
dobré to nie je... hnačky sú veľké svinstvo, absolvovali sme dva krat a nechcela by som znova....!!!!
musí byť inak nejaký vírus, veľa ľudí je chytených......

odsavaj ako často budeš cítiť, že je noštek plný... ja viem, po prvy krat som plakala s Natali, ale povedz si, že je to pre jej dobro....

petruci6
21. sep 2009

mam probiotika,dala som jej,zatial uz nekaka
zajtra ideme k dr,uz aj ja mam horucku,ale kaslat na mna,hlavne nech je mala ok

lolka
21. sep 2009

petruci - chalan
citam, ze ste chore.... to je blbe, prajem skore uzdravenie
😉
doplnena statistiky, je to presne 50:50
😀
veva - 100% chalan
bambi - chalan
stankatt - chalan
loss - chalan
trpezliva - chalan
svetluska - chalan

smejko - dievčatko
mm - dievčastko
bershka - dievčatko
zuzkaprofant - dievčatko
lia - dievčatko -
cucuska - dievčatko

lolka
21. sep 2009

kika, na zajtra sme sa dohadovali ist cvicit, ale nemozem - budem mat 24 hodin holter na hrudi, ktory ma bude merat, tak dufam, ze nabude nam to vyjde. ale ty mas doma marodov, tak by si asi tiez nemohla,ze ? 😅

BABY, ak by ste sa chceli ist najest do restiky U Vodnika na Zlatych pieskioch - nechodte tam !!! Boli sme tam vcera na obed a muzik ostal priotraveny. Dal si hov.steak s hribovou omackou a cely vecer + v noci grcal, kadil, mal krce, nespal a rano sup do nemocnice. Nastastie to nebola salmonela, ale bol uplne hotovy. Je na ryzovej diete a mrkvovom odvare. 😒
Bohvie, aky kandel maju v kuchyni !!!!

lia
21. sep 2009

ty kono Loli,ja by som isla za majitelom z coho mu tam varia jeho kuchari

lia
21. sep 2009

uz mu je lepsie??boze,to je hrozneee,este ze si si ty nieci take nedala
ja teraz slapem na hriboch,stale o nich basnim

petruci6
21. sep 2009

loli a co mu povedali v nemocnici?neboli tie huby jedovate?
lia ma pravdu vdaka bohu ty si nic take nejedla
co si si objednala?
inak ja som bola v tej restike asi 6 rokov dozadu a vtedy boli este super,lacny a velke porcie 😖

lolka
21. sep 2009

ja som to nastastie nemala, dala som si obycajne cordon blu + hranolky. robia tam obrovske porcie - uplne zbytocne. zjedla som asi 1/4.
my sme tam boli naposledy asi pred 5 rokmi a uz vtedy to zacalo upadat, otravni casnici, plno ludi, na jedlo sa caka vyse hodiny 😒 len ten obed vymysleli nasi, tak som im to nechcela vyhovarat....

nastastie je muzik v poriadku, zobrali mu krv a ma "len" nejaky zapaleny zlcnik alebo nieco take. mierne zvysenu teplotu, ale inak je uz o 100% lepsie ako v noci 😒 tazko povedat, ci to bolo z hribov, alebo zo smotany - ta omacka bola taka so smotanou.

mm1
22. sep 2009

Ahojte babulky, pekné ráno....
no v prvom rade, skore uzdravenie manželovi Loli, teda, ešte že to nedopadlo nejako horšie, že by tam musel ostať....
Petru, nech Vám chorobka rýchlo zmizne a obom....

Ja som dnes mala takú malú dušičku. Natalka v noci spala u našich, teda ona už spala bez nás a v pohode, ale ešte nikdy u našich doma, keď tak len na chalupe, no vraj to zvládla v pohode, ani za mnou neplakala... tak som rada.... 🙂 takto s maminou môžu spať dlhšie ráno, a nemusia sa presúvať hore dolu....Je to moja šikulka.
Mali ste ju vidieť včera. Varila som špagety, reku, dnes nemusím a muž si vezme do roboty. A Natálka chcela tiež ochutnať, ale sama... tak všade boli prilepené našťastie len také čisté....... a potom že chce i kečupové... a tie jej chutili viac, má totiž strašne rada paradajky, a vie, že kečup sa z nich robí..... celá bola od toho, ale tie ksichtíky aké hádzala....

Včera som bola u zubára, vraj už posledná blomba, tak som si vydýchla....

loss
22. sep 2009

ahojte

jej Loli som straaasne zvedava co mas v brusku,kedy ides na sono?

mm1
22. sep 2009

ahoj Táni, tak ako sa máte???? a čo nového????

lia
22. sep 2009

dobre ranko babule,

to je fakt hrozne s tym lolkinym muzom,chudak :o(
petru,ako vam je??
mm,sikovnu dcerenku mas,prvy krat spala u vasich??tak uz moze castejsie,nie??
kde vsade mate kecup?? 😀
lossik ako sa mas??uz mate definitivne vybrate meno??ja vobec neviem ☹

mm1
22. sep 2009

Ahoj Lius, no ona spala už bez nás častejšie, ale to bolo na chalupe a dnes v Petržke, tak som rada... práve som s nimi volala tak je vysmejkaná a idú von...
kečup sme mali v nosnej dierke, na dlážke, na okne na balkon.... na stole na bodynku... no všade... aj som ju cvakla ale musim natiahnut foto, potom pošlem.....

Lius, vyber meno tak, aby sa ti hodilo i k priezvisku. Len nie Sofiu, teraz bude asi 5 mojich kamiek mať Sofie... 🙂
čo si zatial vymyslela?

lia
22. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ja som zvedava ako to bude u nas 😀 😀 vsetko mame bledunke 😀
uz aj idu von??to su teda sikulky 🙂
ja neviem,dajte tipy

mm1
22. sep 2009

Lia: a Lindušku nechcete????? 😀

lia
22. sep 2009

neeeee magdus 😀

mm1
22. sep 2009

lia: a čo sa páči mužíkovi???? a čo tebe???? medzi čím sa rozhodujete...

inak babatko si vyberie niekedy meno samo... neverila som tomu, ale asi to tak bude... Ja som strasne dlho chcela Hanku... fakt, ale jedno rano som sa zobudila a povedala si, ze mala bude Natalka... asi sa mi to snivalo, alebo neviem....
tak mozno i teba nieco take napadne....

lia
22. sep 2009

Mia,Saskia,Zara
predtym som bola rozhodnuta,ze to bude Lea,mm nechce,on chcel biancu,ja nie. 🙄

trpezliva
22. sep 2009

ahojteee..
Lolka a nemohol mat tvoj muz crevnu chripku?? lebo presne takto to mal aj moj muzik, ze z nicoho nic zacal zvracat, zvysena teplota a bolo mu zle. a potom v nedelu nam vola kamos, co sme mali ist opekat, ze zrazu mu prislo zle, tak isto zvracal a ani na zachod nevladal ist../ale neboli oni vobec v kontakte, na stastie, lebo este by si mysleli, ze ho nakazil ten moj/ ze vraj teraz je tato crevna chripka v BA veeelmi rozsirena, tak si treba davat pozor. mozno to teda nemal z jedla a krivdis tej restike 😉 . ja som tam este nebola, len som pocula same chvaly...nasa oblubena je za PAtronkou pri tenisovych kurtoch, no tam davaju take megaporcie, ze ani 100kgovy chlap by to nezjedol. ja som si davala vzdy zabalit, lebo to sa fakt neda zjest.
Lia, pekne mena...mate s Loss podobny vkus. Len ich je teraz velmi vela, mne sa skor pacia tie tradicne. a k slovenskym priezviskam sa malokedy hodia..znie to az smiesne ze Mia Kovacova. a hlavne ju ukratis o meniny, to ti nevadi? a nepaci sa mi ani ked tu davaju mena ze napr. Chantall, Michell a pod. ved Lea aj Bianca su krasne mena..
inac sracky su uz prec, Lili ich mala od mlieka. takze to vyzera na alergiu. neviem ci mam ist k lekarke, alebo jej jednoducho to mlieko nedavat. zatial som rada, ze som prisla na pricinu. len duuufam, ze z toho vyrastie.

emily3
22. sep 2009

Ahojte , bola som s malou v poradni, tak vazi 4,2 kg. za tri tyzdne pribrala vyse kila. 😀 , a je to na nej aj vidiet, je taka baculka.

lolka
22. sep 2009

ahojte,
muzikovi uz je lepsie, aj ked je slaby ako mucha 😖
kika, nemyslim si, ze by to bola crevna chripka, uz ked to jedol, tak vravel, ze je to nejake divne a o cca 2 hodiny mu to zacalo. pomohlo to, ze dal vsetko zo seba von a teraz je len na ryzi. 😅 😖 a s tou restikou sme uz viackrat neboli spokojni - a nie sme sami. 😒
tu restiku na Patronke, pri tenisovych kurtoch, poznam, tam varia dobre a tiez mega - aj ked je to podla mna az moc. ak si to da niekto zabalit, tak dobre, ale ked vidim ako odnasaju poloplne taniere ..... veeeelke plytvanie jedlom 😖

lossik, vo stvrtok mam morfo, tak potom vam oznamim 😉
mne sa tiez pacia tradicne mena, ale podstatne je aby sa hodilo k priezvisku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre