Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

loss
18. sep 2009

jej slonik gratulujeme k 10zubkom,my mame 7 a tiez prezivame kazdy jeden 😔
lius drzim palce nech si fit coskoro

petruci6
18. sep 2009

lius co ti je?

na co ti je sterilizator,vysterilizujes aj v hrnci s vodou

stankatt
18. sep 2009

CAfte, som vas trochu docitala 🙂
Lius ja som sa pytala v porodke na sterilizovanie flasiek a sestricka mi povedala, ze netreba. iba pred prvym pouzitim som flasky vyvarila a hotovo. potom staci umyvat v saponatovej vode. Som ich vyvarala dokopy kazdu asi 3x. Netreba to prehanat, musia si deticky budovat imunitu...

stankatt
18. sep 2009

A zubov mame aj my 10. sice dole mame len 1tky a 5ky 😀 😀 😀 😀 2,3,4 nist.... a hore mame 1tky,2ky,5ky 😀

lolka
18. sep 2009

lius, skore uzdravenie 😉
kika, zajtra ideme uz po obede na chatu ku kamosovi a dojdeme asi neskoro, tak ten beh nestihneme, ale keby sme boli doma, urcite vybehnem vencit. ty sa teraz drz, aby si sa mohla starat uz o 2 marodov, snad vam to rychlo prejde.

ja som bola dnes u kardiologa, urobil ult.srdca - vsetko ok, az na nedoliehavost chlopni v jednej komore, preteka mi tade krv, ale nie je to nic vazne a z toho mam pravdepodobne to busenie srdca. v urotok mi daju na 24 holter, tak som zvedava co zaznamena 😅 a mozem s tym normalne fungovat aj pri pocitaci a tak.

loss, stani, slonik - gratulujem k zubkom ....mate doma selmicky zubate 😀

sloniiicek
18. sep 2009

loss - tak my sme doteraz nemali so zubkami ziadny problem. ani som nevedela, ze jej idu, az teraz. asi jej vysli nejake stolicky. len ja to este neviem poriadne rozoznat. 😀

emily3
18. sep 2009

ahojte , nestiham, tak len na rychlo nakukujem co nove.
Marek ma dnes narodeniny, je to ako teraz ked sa narodil auz ma 5 rokov. moj chlapec velky. darcek sme mu este nedali ( nemame 😅 ) ale zajtra mu robime party, pozvali sme par kamaratov...
v nedelu ma nasa Lulu krst, tak dalsie oslavy. objednali sme kooopec kolacov, budeme taky presladenni.. 😀
vcera boli u nas svokrovci ( maju vo zvyku v den narodenin, menin prist, lebo iny den sa to nerata...) a doniesli tortu marekovi, zajtra bude mat druhu a na nedelu zas dostane Lulu tortu..takze pozyvam na torty 😀
ňa hadajte kto mi tu sedi na kolenach?...samo ze Miso, ten musi ist posledny spat...Lucka spi ani o nej neviem ale za to veeelmi dobre viem ze mame Miska, nezabuda sa nam pripomiinaaaat. 😅

emily3
18. sep 2009

tak moje male zgrna () miso) este nespi.... 🙄 nevie niekto kde sa vypinaju deti? kde maju ten tajn gombicek ze off, potrebujem ho....

petruci6
19. sep 2009

ahojte,
emily ten gombicek hladam aj ja kazdy den,zatial neuspesne 😀
tak my mame sopliky,kasel,kychanie,nasa prva choroba a nesiem to horsie ako mala ☹

lia
19. sep 2009

ahojte 🙂
emily 😀 makovy odvar a nechat odlezat 😀
petru,vy ste prvy krat chorucke??juuujjjj,to mi je luto,ze to draplo Lindušku ☹
petru,zohnala si tu odsavacku??

cucuska
autor
19. sep 2009

LOLI to bude dievčatko ako hrom 🙂 😀

petruci6
19. sep 2009

no v lekarni mi dali odsavacku na vysavac a libenar
budem jej davat aj oscciloccocinum kazdy den a mam aj stodal na kasel pre istotu
ale poviem vam,ze je to riadny boj,kvapky do nosa,potom ju udrzat a odsat,hruza des ☹

lia
19. sep 2009

moc krici petru??
bozeeee,da sa jej to spravit??

petruci6
19. sep 2009

lia praveze neda ☹ rezignovala som
budem jej len utierat sopliky,lebo pekne sa jej to spusta a idu von aj same
dostala sirupcek proti kaslu a pol panadolu,teraz buvka,dufam,ze noc bude ok
rano jej este dam home na nadchu a uvidime,ked sa to nezlepsi,tak pojdem v pondelok dr,ale aj tak to chytila tam!bojim sa,aby tam zasa nenachytala nieco horsie 😒

loss
20. sep 2009

krasny dnicek
Nelly zaspinlala tak mam chviku veget,tu vyzera ze bude pekne takze poobede niekam vypadneme von.Keby takto vydrzalo do januara 😀
petru malej zelam skore uzdravenie
lius uz je dobre?

lia
20. sep 2009

bodaj by to tak bolo,ze by toto pocko bolo aspon do januara loss 😀
nie,vobec mi to neustupuje,mali ste niekto bioparox??pomohol niekomu??su to antibiotika a je to taky sprej,ktory sa strieka do hrdla a do nosa

petruci6
20. sep 2009

loss dakujeme,najhorsie su noci,ked nevie poriadne dychat a tym spinkat 😒
lia vraj to pomaha,ja som to nemala,ale baby z nasej temy to pouzivali aj v tehu
co konkretne ti je ?nadcha? chripka? beries aj homeo?
ja davam aj sebe aj malej oscciloccocinum a stodal sirupcek

lia
20. sep 2009

asi chripka.
hlieny strasne,hrdlo,priedusky uz sa chytaju,zvacsene uzliny,kasel.dobrala som uz calciovy sirup,tak dnes som poslala R pre nieco ine,doniesol stodal,homeopatika,no neviem ci mi zaberu,este mi nikdy nezabrali homeo.
mne ten bioparox vobec nepomohol

petruci6
20. sep 2009

musis aj vela spinkat,odpocivat,vitamin C
dufam,ze ti tentokrat zaberu 😉

zuzkaprofant
20. sep 2009

lius velmi antibiotika by som nebrala ja za cele tehu ani ked mi meviem ako bolo zle som nic nezobrala som sa bala akurat dnes po roku a pol som si zobrala aspirin bo mi bolo tak zle v noci som len grcala asi si telo rpipomenulo stav pred rokom 😀 uz som si myslela ze som zase tehu ale nie som 😉

öius teply cajik citronik , pomarancik a vbypotit to vsetko a vyhtrievaj si dutiny nad takou lampou a teplo sa obliekaj hlavne nohy v teple

mm1
21. sep 2009

😀 ahojte babulky, pekne ranko,

choruckym skore uzdravenie, bruskatym pekne tehulkovanie....a nam vsetkym ostatnym pekný dník 😀
mali sme predlzeny vikend tak sa mi straaaaaaaaasne tazko vstavalo.

v sobotu sme mali krstiny, no a kedze Natali uz nie je prcko, tak si musela pochodit a popozerat cely kostol... pozriet vsetky ostatne deticky... a pod. Ale zvladli sme to nakoniec v pohode a sme pokrstený 😀
Dokonca hodila reč s fararom, veľký sympaťak, tak i on sa usmieval....
včera sme boli skoro cely den na Zeleznej studnicke, kto nechodi s detickami, vrelo odporúcam... chodime tam casto, ihrisko je skvele, vsade cisto, priroda okolo, proste balzam na duši....

tak a teraz idem pracovat...

petru: s tou odsavackou bojuj, ani Natali nechcela, cirkusy a pod, ale jednoducho sme museli, lebo Dr vravel, ze sa to moze usadit na plucka a potom je to horsie...... viem, strasne ta to trha ked place, aj mna vzdy, ale jednoducho, kym sa nenaucia fukat nos, ine nam neostava....

lius: oddych oddych oddych a vela vitaminkov...

kika: som rada, ze Lilly je lepsie ale chory tatik je za dve deti, tak to nezavidim 😒
Davaj pozor na seba, nech to tiez nechytis...

veva1
21. sep 2009

ahojky
petru prilahni drobcenku tak aby mala ruky priputane a hlavu medzi kolenami ze s nou ani pohnut nemoze. Znie to drasticky ale je to najrychlejsie ,vysavacom vysajes takto naozaj za par sekund a je po placi. Nostek sa musi osetrovat,lebo zapal z neho sa moze preniest.

emily3
21. sep 2009

ahojte mame za sebou naaarocny vikend. v sobotu sme mali narodeninovu party...doobeda sme chystali veci este aj na krst..a poobede prisli deti blahozelat Marekovi...vecer sm padala od unavy a pre istotu zas koncertovala Lucka, takze skor ako o pol noci som sa nedostala do postele a to som doma nic neurobila..
v nedelu sme mali krst, takze zas, doobeda pripravy a potom " party" .
tak dnes vegetime, mala by som ist aspon na chvilku von s MIskom ale nevlaaadzem. a mala zase place. tak sa majte krasne papa 😀 😀

lia
21. sep 2009

ahojte,

magdus,kde ste sa krstili??
ja som akurat dosla od lekarky,mam novy penicilin a novy sirup na kaslisko
vevi juuujjjj 😅 to bude boj 🤐
emily,najdi mu nejaku zabavku a poobede nech ho zoberu surodenci na chvilku,ty si oddychni duracell 😀

habibi78
21. sep 2009

ahojte babule.
Prosím vás, neviete mi poradit, kde v BA zozeniem tortové sviečky? Naša staršia má dnes 16 a ja uz začínam byť zúfalááááá...vzala som si na starosť ze ich zozeniem a ani v Bille, ani v Terne ani v Tescu ich nemajúúúúúú 😠

mm1
21. sep 2009

Ahoj Habi, a to chceš tie klasické, alebo čísielko????
ak klasické tak vo V drogérii, neviem, z ktorej si časti, ale v Petržke na Fedinovej určite....

mm1
21. sep 2009

lia: krstili sme v Blumentále.... 🙂

zuzkaprofant
21. sep 2009

habibi skus v dakom darcekovom obchode ci nebudu mat 😉

habibi78
21. sep 2009

chcela by som klasické malé.... kde je V drogeria?

mm1
21. sep 2009

habi, si z petržky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre