Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
14. okt 2009

liuska, neboj sa...... ono na SR sa precenuje en krcok....... niekdy moze byt skoro otvoreny a nic...... kamosku takto hospitalizovali pchali do nej lieky a nakoniec prenasala a nie a nie sa otvorit..... podla mna to neni smerodatdne na 100 % ale je pravda, ze musis mat kludovy rezim a oddychovat.... ( na co budes velmi spominat po porode - spomen si na nase slova 😀 ) drzim palce a do tohto necasu sa Ti aj tak neoplati.,....

ohladne flasiek........ do teraz 11 mesiacov sme pouzili na mlieko len 1 ked bol dami v nemocke ked mal 1 mesiac....... potom od cca 7 mesiacov som pridala vodu mam flase od vymyslu sveta, len aby mi tu vodu pil..... ale je pravda, ze tie netecuce...... a teraz som kupila dva na sosaciky, lebo asi od roka zacnem s mliekom...... aj ked mozno este budem kojit, nech je v zime silnejsi imunitne 😉

slonnicek - drz sa....... a posielame cmuky martinke, konecne nech ju poriadne vysetria a zistia kde je problem.....

habibi78
14. okt 2009

ahojte babule, konecne po dlhej dobe mám čas aj napísať..
malá je uz viac ako týzden chorá, boli sme na plucnom, robili je aj CRP, vsetky odbery,vytery....nastastie má len virozu, ale má zapálené nosné dutiny, hrdlo a uz aj usko, teploty do 39,3.... tak sme stále doma, uz mi sibe..... 😠 😠
tehule dávajte na seba v tomto pocku pozor, nech neochoriete alebo nepridete k urazu.... myslim na vas stale, aj ked nepisem.... 😉

lia
15. okt 2009

sak uvidime co bude v poradni na buduce.
ja sa neotvaram smejus,len sa mi o dost skratil krcok a mala je posunuta strasne nizko,uz s nou za chvilu budem chodit ako s klokanikom 😀 uz teraz mi je tazka a to este bude mat raz tolko 😅
baby,ja vas vsetky tak obdivujem,ktora odrodila 😀 😀
veru,uz vcera som si hovorila,ze takyto rok uz nikdy nezazijem 😀 rok nic nerobenia,juuujjj,ake to bolo paradne.kebyze nemam pokazene tie ruky,tak by bolo super,lebo by som bola vyspata.ale neviem ci ma niekto vcera zaklial a ja uz ani neviem po kolkych mesiacoch som spala bez prestavky 😅
smejus,krasna fotka 😵
habibi,hnusne virozy,to dlho trva,mne este stale doznieva 😲 tak sa pekne rychlo uzdravte,to musi byt hrozne pre tych susnikov malych ☹
uz dufam ani k urazu,ani ku chorobe nedojdem 😀

svetluska.p
15. okt 2009

caute sojky.
lius, kde si spadla? ako?daavaj si pozor. 😕

lia
15. okt 2009

na schodoch svetlus,keby som spavala,tak by sa to nestalo 😖

mm1
15. okt 2009

Liuška, dávaj na seba pozor!!!!!!!!!

svetluska.p
15. okt 2009

lius siska, davaj na seba pozor...co si zaspala na nohach?? to muselo byt strasne, och.

mm1
15. okt 2009

ahoj Svetlus,,,, tak ako moja?????

svetluska.p
15. okt 2009

kocky, chora som jak pes. ahoj magdik. pod nosom mam jak opicka pod chvostom , oci podliate krvovu, hlava mi tresti. konzumujem parenicu a tesim sa na postel po praci.

lia
15. okt 2009

svetlusss,okamzite domoffffffffffffffff!!a pome!!

emily3
15. okt 2009

ahojte u nas sneziiii, brrrr

mm1
15. okt 2009

🙂 a vypotit telo na telo... s horucim čajom....

zuzkaprofant
15. okt 2009

cafte ako sa mi mate pozeram ze chorucke ste poniektore
chcem sa spytat staci ked maleho obleciem do overala pod neho mu dam normalne puncosky nohacie bodicka svetrik a dam ho do kocara a prikryjem len dekou lebo nema este fusak tak enviem chcela by som ist uz dnes konecne vonku lebo sme neboli od pondelka neviem ci mu nebude zima bo uz ho dam do sportoveho leboked u dam overal sami do hlbokeho uz nezmesti 😀 budem ho potom obuvakom vyberat
sa bojim aby mi neprechladol len ho len dekou prikryjem co poviete

emily3
15. okt 2009

no uz mozem pisat, veisem teraz boje s Miskom, lebo zacal utocit na Lucku, ked ju kojim tak ju bije, kope...robi jej zle..tak ju musim ochranovat, alebo sa pred Misom zatvarat do izby 😠 ..inak stale chodi ze " Luci" a hladka ju a bozkava...ziarlivec jeden.

svetlus do postele sama alebo s dva..bude teplejsie 😀 😉 ( inak to musi byt neprijemne fu 😝 ta chripka ci co to na teba lezie)

habibi78
15. okt 2009

svetlus, bolesti hlavy ti nezavidim...
mna boli hlava uz viac ako dva tyzdne, ale az tak ze sa tocim, vraciam... neurolog ma poslal na CT mozgu, aj mi ho tam nasli 😀
no a teraz este musim ist na ocne, ci nemam zvyseny vnutroocny tlak ci ako sa to vola.....
ale vraj som mala pravdepodobne slaby otras mozgu.... pred necelym mesiacom som umyvala na dome okno a treslo mi na hlavu...zle som ho uchytila na tie blbe vetracie uchytky....
teraz som sa vratila z Rovinky. fasa.... zacalo snezit a ja fesanda na letnych gumach....

svetlus niekoho v robote zaukoluj nech ti urobi cajik, daj si aspon nejaky vitamin.... 😉

emily, verim, ze Misko ziarli.... mne staci, ked sme boli na tri tyzdne u nasich a sestrina dcerka trojrocna ake sceny robila Sofii..... sácala ju. brala jej hracky, nic jej nechcela dat, robila som tam stale rozhodcu.... 😖
a potom zase mala chvilky ked bola k Sofi uzasna, ochranovala ju.... 😀

svetluska.p
15. okt 2009

ahoj habibi. hihi, aspon mas istotu, ze mas mozog.
emilyy, ako si zijete? neksonale ta obdivujem. si matka hrdinka podla mna!

cucuska
autor
15. okt 2009

ahojte, u nás je takáaaaaaaaaa zima, brr, akurat som vešala von pradlo nech ho prefúka, ale nesneži len prši a prši 😖 , ja sa akurat chystám do Nitry, potrebujem si urobiť nakupy veľmi veľa ľudi ma teraz okolo mňa sviatok a tak a mlej zariaďujeme deckú izbu tak aj to a takk.
svetlus utekaj sa domov poriadne vypotiť.
Keď tu tak cítam o tom žiarleni, moja Emka je ako ďabel keď vezmem na ruky iné dieťa ako ju. Normáne sa rozbehne a soti sa mi na nohy a plačéeee o dušu. A keď potom to malé niekde poloźim alebo ju postavím na nohy ide do nej. Inak všetky hračky sú jej, všade vykrikuje že : to je moje to je moje a nikomu nič nedá. no hrúza.
večer napíšem čo pekné som pokúpila. a ideme bez Emky, svokra ju pride vertovať tak si to aspoň v kllude obehám 🙂

smejko1
15. okt 2009

habbibi - tak to si hviezda......... okno Ti na hlavu padlo??? chvalabohu, ze len slabsi otras...... davaj si pozor zeno!!! a nech sa sofinka co najskor uzdravi........ my soplime, ale da sa....... klop klop klop

liuska - diki...... vidis aky fesak mi rastie? 😉

svetlus - chod domov, liec sa....... lebo nakazis zvysok posadky

zuzka - ak bude maly pod teplou dekou tak by maly byt OK...... ale stale ho kontroluj a ak pocitis, ze je studeny.. za krkom, rucicky, nostek tak sa otoc a sup domov........ ja mam maleho uz vo fusaku........

emily - nemozes miskovi dat daku dobrotu, ked kojis lucku.... a tym ho zabavit? ci to tak jednoducho nefunguje??

smejko1
15. okt 2009

ozaj a Vy co uz mate velkacov - ake mate autosedacky tie nasledne po vajicku?
ja som pozerala tie 9-18 od romer........ ale zda sa mi, ze je tam maly ako v klietke, na druhej strane vyhrali testy bezpecnosti...... poradte 😕

cucuska
autor
15. okt 2009

smejko my mame tú do 36kg, hneď sme prešli na ňu

evitkamalicka
15. okt 2009

aj my mame tu do 36kg

cucuska
autor
15. okt 2009

rovnaký gramáž Evi 🙂 😀 🙂

evitkamalicka
15. okt 2009

rovnaký rovnaký 😀 😀 😀

emily3
15. okt 2009

smejko 😉 funguje, nefunguje podla toho aku ma naladu. niekedy sa pekne hra ze o nom ani neviem, inokedy je na mne zaveseny ako kliest a to sa potom neda...a je este maly, a chcem po nom take veci..aby jedol sam s lyzicou..nestiham ho krmit ( niekedy), chodi sam po schodoch na 4 poschodie, ( vcera bola u nas svagrina s dvojrocnym a on to este nevie, nemusi, lebo maju vytah 😅 ). a minuly tyzden bol doma aj Marek, trocha kaslal, tak sa spolu hrali, teraz je Misko sam tak nevie co od dobroty..no deti spia idem aj ja...domacnost pocka 😅

Lucka pribrala dalsie kilo tak ma cca 5200g.

emily3
15. okt 2009

vonku je zima, aj ja som uz vytiahla fusak, ten co som ponukala kike, a myslela som ze ho nevyuzijem..a uz sa v nom mala nosi . detvaly vyfasovali, pancuchy, rukaveice, capice a zimne boty a bundy...brrrr.

sloniiicek
15. okt 2009

lia - drzime palce, aby ste vydrzali co najdlhsie. a hlavne uz nic nerob, iba lez pred telkou alebo pri compe. opovaz varit, upratovat, co by len stebielkom pohnut. ja som mala predcasne kontrakcie v 20tt. ale mne to nastastie preslo a ani som sa neotvarala. tak drzime palceky, aby ste to zvladli este par tyzdnov. neboj a aj keby sa narodila skor, netreba zufat. 🙂 uz ste za tou kritickou hranicou. takze hlavicku hore. ale ved vy to este potiahnete. a nech sa manzel pekne stara - vari, upratuju, umyva riad!!!!

lia
15. okt 2009

habibi,pozor na hlavu prosim ta.si bola aj na tc hlavy??
zuzi,chodte mu chdacikovi kupit fusacik,ved u nas su uz len 2°C,teda neviem ako u vas.
tak ja by som sa asi netrepala v tomto hnusnom pocasi ani s fusakom 🤐

lolka
15. okt 2009

cafte 😉
svetlus, utekaaaaj domov a liec sa ! drahy nech ti uvary teply caj k tomu plno vitaminov a potit sa ! 😵
lius, habibi....baby, majte sa trosku radi a davajte pozor na seba !
lius, nic nerob a uzivaj posledne tyzdne nicnerobenia 😀 potom budes uz len spominat 😉

ja som bola vcera na stretnuti februaroviek 2010 a bolo velmi fajn, vsetko take normalne v pohode baby. okukovali sme bruska a viedli tehotenske reci 😀 😀 mame tam aj jednu dvojickovsku tehulku.

to pocasie je priserne, ale chodim autom, tak by som sa nemala az tak stazovat. mala by som ist na postu, ale siiiiilno rozmyslam ci pojdem, kedze to mam na peso. 😒

lia
15. okt 2009

uz nic nerobim slonik,mama sem chodi ,vari a ostatne robi manzel.ale je to na houbxy,sak mi ani creva zase nepracuju,taka som sfuknuta,ale dostala som duphalac,tak dufam,ze sa to rozprudi .
ja som mala kontrakcie v piatok,fuu 😝 no nic prijemne 😝 ale aspon viem co ma caka
ako sa citis loli??

zuzkaprofant
15. okt 2009

lia uz je kupeny len cakame kym dojte lebo sme ho objednavali som nepocitlaa ze sa tak skoro ochladi 😠 ale kupili sme mu taky fusak ze mu urcite zima nebude v nutry je teplomerika udrzuje sa teplota 22 stup joj tak aj ja do neho vleziem.xxii

unas bolo celkom dobre do obeda ked som bola smalym vonku teraz sa dako zatmilo a rozsnezilo ale uz sme doma kurenie mame pustene tak super ja v tricku sedim 😀

liuska neboj nic o chvilu uz malu budes mat pri sebe joj ale to ubehlo este si pamatam ako sme skypovali a to si este ,,nevedela,, ze si tehu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre