Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
25. okt 2009

lius tak matne, ja uz neviem co bolo vcera nie to este pred rokom, ale aspon priznak si pamatam 😅

loss
25. okt 2009

biely obal su vymakane

lia
25. okt 2009

tak ja na to asi nikdy nezabudnem 🙂

lia
25. okt 2009

loss,to su aj newborn??

loss
25. okt 2009

ano su my mame vel.3 su ozaj dobre hlavne aj na riedku stolicu a my vzdy hnackujeme ked nam idu zubky

lia
25. okt 2009

tak ich vyspehujem.skusime ist do madarska ked stihneme ci sa tam este oplatia

loss
25. okt 2009

jasne su super tu stoja 15eur 60kusov

petruci6
25. okt 2009

pozerala som aj ja tie plienky,nakoniec som zobrala tie modre starsie 82ks za 17 Eur,ale asi ich vyskusame aj my
lius od narodenia nemame takyto rezim
ona prve mesiace mala prehodene,cez den spala a v noci hore
kupali sme sa okolo 18.00 a neskor som jej to posuvala,hlavne v lete,ked bolo dlho svetlo,tak sme kupali neskor,podla toho aka bola unavena,teraz mavame vecierku o 19.00,to je uz aj tma

zuzkaprofant
25. okt 2009

loss pouzivas tie 12hodinove co su akobynocne

ja som spokojna velmi s pampers nam chodia kupony 4 eurove takze ns velke balenia kde je ich 120kus vyjde na 16eur

petruci6
26. okt 2009

zuzi to mate super cenu,ale necudujem sa,tu na SR je vsetko predrazene 😝

loss
26. okt 2009

ahojte
zuzka ano su fakt dobre
dnes nam Nelly vstala rano o 4h takze o 8h som mala prezlecene periny na 3x oprate ,poriadene a skoro navarene 😅 dnes ju musim nechat aspon do 20h hore to som zvedava ci vydrzi

loss
26. okt 2009

no mala spinka od 18h som zvedava kedy rano vstane mala zvisenu teplotu dufam ze je to zo zubkov

petruci6
26. okt 2009

teraz sme zaspali,uff konecne volno 😀
loss kolko ma malicka teplotu?

emily3
26. okt 2009

ahojte mamulky ako sa mate?
loss nech ta teplotka pekne klesne na svoju teplotu 😉 ...

nasi uz spia, su trocha mimo z toho posunu, ale zvladli to celkom dobre, v nedelu..cakala som ze budu hore o 5tej..ale boli hore o pol 7 tak sa to dalo, aj dnes tak vstavali..uvidime dokedy im to vydrzi.

emily3
27. okt 2009

ahojte tak prave som prezila hroznu hodinu..Moje najstrasie dieta konci skolu o 12.40 a tak do jednej je doma, ale ona nikde....presla hodina a jej nikde, uz som myslela ze budem volat na policiu.....a vola ona, tak je u kamosky, esteze zavolala potvorka jedna, ja ju tu cakam s komplet obedom
( vynimocne sme dnes aj piekli, chalani mi pomahali, Miso miesal cesto, a Marek natieral plech a obaja boli skveli ochutnavaci 😀 , musela som ich stopnut, lebo by vsetko vylizali..)

lia
27. okt 2009

emily,uz som sa zlakla.chvalabohu,ze je ok 🙂
a bordel nemas z ich pomahania?? 🙂

emily3
27. okt 2009

lia ...rozyslam ze jej asi dame mobil na kontrolu..nemam nic proti ze chodi ku maratkam ,len som myslela ze pride domov a povie...
no bolo cesto aj tam kde by nemalo byt, ale keby si ch videla ako sa dolezito tvarili, a Misko miesal o dusu ...a Marek dnes zase zavrel misa na balkone ..Lucka tam spala v kociku a Marco ho tam zavrel a este zastrel zaves aby som ho nevidela... 😠 misko sople az po kolena a stal tam len v tricku a v ponozkach...chudatko moje. marek sa len uskrnal...stale ich m,usim mat pod kontrolou

loss
27. okt 2009

no baby celu noc sme nespali mala mala 39 teplotu robila som jej zabaly a bala som sa aby sa jej nieco nestalo rano uz bola celkom OK ale ked sme sa pohrali znovu vybehla hore bola som u lekarky mame to zo zubkov a aj hnackujeme od teploty mam striedat panadol a nurofen uz je lepsia no uvidime aka bude noc som strasne unavena kym spinkala umyvala som okna,teraz sa ucim na skusku ale taaaaak strasne by som spala 😔

bianca
27. okt 2009

ahojte kocky.Idem Vas zasa popocitat ci sme sa nerozrastli.Akosi nestiham.

lia
27. okt 2009

emily,no u vas musi byt sranda 😀 precitala som to aj mm 😀
lossiik ,prajem vam skore uzdravenie,chudatko,takto ju trapia zubky ☹ na co umyvas okna??treba oddychovat!

emily3
27. okt 2009

loss prajem skore uzdravenie, tie behacky okolo deti poznam, je to nic moc, prebdeta cela noc, obklady, lieky..a ty by si mala oddychovat ked mala a kaslat na okna, tie neutecu 😉
loss kedy mas skusku? lebo ma to tiez caka a neviem sa dokopat k uceniu, mam pripravene papiere ale este som do toho ani nepozrela...

lia no to je srandy kopec, podla toho z akeho pohladu na to pozeras... 😉 , dnes som skusala Miska bez plienky, bol len vslipkoch, tak som s nim utekala asi kazdu polhodku na wc..a ked som ho nedala tak sa vycikal tam kde stal, pod nim obrovska mlaka....a aj sa vykakal do slipkov a vobec mu to nevadilo....a nemam cas s nim behat na wc..tak zas ma plienku, snad mu to niekedy v tej hlavicke zapne ze sa ma pytat.. 😉

lia
27. okt 2009

z mojho emily 😉 😀
mna stale pali zaha 😖

loss
27. okt 2009

lius boli hrozne musela som 😔 ale teraz prsi 😠

emily3
27. okt 2009

lia xixixi 😀 hej tie detska povyvadzaju a teraz vecer ,kupali sa vo vani a Miso vypustal vodu, tak Marek to riesil tym ze ho ponaral pod vodu... 😒 😅
zaha to je blbe, ma to na svedomi tehotenstvo 😉

lia
27. okt 2009

nemusis lossik,musis byt oddychnuta,musis sa povzniest nad spinou,ako ja 😅
emily 😀 😀 😀 😀

emily3
27. okt 2009

lia ako sa inak mas? uz sa ti to nebezpecne rychlo blizi ku koncu. uz mate vsetko pripravene?

lia
27. okt 2009

nemame,dosli dnes zase nejake veci,na ktore som cakala,zajtra budem prat,ale uz teda asi vacsina uz je,uz len par veci na ceste.a pripravovat mam este cas a pomaly si zacnem chystat do porodky za 2 tt,aby som si tam stihla vsetko ponahadzat.
a mam sa na houby,beriem dalsie antibiotika,vcera som bola z toho strasne nestastna,lebo mam nejaky virus na krcku a nijak inak sa mi to tam nemohlo dostat ako u gyndosa 😖
dnes som mala taku vodovu kavu a poobede kofolu a mala je ako vystrelena,ale aj ja a to som nespala 🤐

lolka
27. okt 2009

cafte 😉
lossik, Nellke skore uzdravenie a ty ked sa da, tak oddychuj, kasli na okna !! ved kazdu chvilu prsi a su take iste spinave ako predtym... 😖
emily, u vas musi byt teda riadne veselo 😀 😀 to, aby si ich mala stale na ociach 🙂
lius, palenie zahy zatial nepoznam a dufam, ze ma to bude co najdlhsie obchadzat. to naozaj si chytila nieco u gyndosa ? ? ved tam by malo byt cisto.....ale tiez je pravda, ze sa tam premelie vela zien 😒 ale na malu to nemoze prejst nie ?

lia
27. okt 2009

no prave loli,ja som to nemala kde chytit a moze sa to len stykom dostat,uterakom cudzim a u gyndosa,jak inak sa mi to mohlo dostat na krcok??nechapem.styk mame zakazany.jedine som rozmyslala,ze ked sa kupem vo vani,tak ze sa mi tam dostalo mydlo ,ze asai je uz tak nizko ten krcok,ale to je blbost.virus je virus.a praveze to moze dostat mala,ale iba v takom pripade keby som rodila normalne,takze musim cisarskym ☹ .len kvoli tomu 😠

februarovky2010
27. okt 2009

lius, a keby si sa do porodu vyliecila, tak nemozes rodit normalne ? ci to je velke riziko ? to je teda na porazku, ze kvoli tomuto budes musiet rodit cisarskym 😠

vlozila som fotku bruska do albumu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre