Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
27. okt 2009

jooj, to bol moj prispevok, len pod inym prihlasenim 😀

lia
27. okt 2009

idem kukk fotku 😉
no to je ☹ .to uz je riziko a to riskovat nebudeme

lia
27. okt 2009

loli ake mas krasne brusino 😵

lolka
27. okt 2009

lius, tak jasne, ked hrozi nieco malej, tak radsej neriskovat 😒

brusko rastie, rastie....zatial nastastie len to 🙂

lia
27. okt 2009

kolko si pribrala??

lolka
27. okt 2009

no, neviem ako sa to pocita.....ked to pocitam od vahy pred tehu, tak +3kg cca , ale do konca 4 mesiaca som schudla 4kg, potom ich nabrala (dostala sa na povodnu vahu) a potom + 3kg. takze asi tak 😅

lia
27. okt 2009

tak ty budes jak modelka 😉

teuska
27. okt 2009

Ahojte babulky.
Ozyvam sa len takto na chvilocku. Mam sa vselijako, brusko mi tvrdne, ani magnezko nepomaha. Ale snazim sa lezat a dufam, ze je vsetko o.k.

lolka
27. okt 2009

teus, tak oddychuj, nech ma brusko klud. a ako casto ti tvrdne. mne totiz, tak asi 5-7xdenne tiez stvrde na par sekund.....je to v norme ? 😕

lius, nooo, to uvidime 😀

teuska
27. okt 2009

Lolka co som citala tak do 10krat denne je v norme.
Mne tvrdne urcite viackrat a obcas mam pocit akoby bolo tvrde stale, hlavne ked dlhsie lezim a potom sa postavim a niekde idem. Nestava sa ti to? Zo mna sa uz stava asi hypochonder 🙂

emily3
27. okt 2009

teuska drzkajte sa ( mne trdlo od 4 mesiaca pri misovi a zvladli sme to) ak sa neotvaras malo by to byt v pohode, ale oddychuj, nic tazkeho nerob, nezdvihaj, 😉
lolka lia mne zostalo este 9kg navyse, som ako slonica 🙄

mala Lulu spi od 17.00 a stale spi, chodime ju kntrolovat ci zije, tak sa jej dobre spinka, a mne mlieko tecie aj usami a ked pojdem spat ja tak ona sa zobudi 😒 a Misko ked sa ho ocino teraz pytal ci ide spinkat, skaredo nanho pozrel a svojou recou zahlasil " nejdem" takym stylom, ze co sa ho ocko take veci pyta....

teuska
27. okt 2009

jaj diky Emily, aj my to zvladneme 😉 🙂 , musime

lolka
27. okt 2009

teus, tak az tak dlho to nepocitujem, ale tiez sa mi to stava, ked dlhsie sedim a potom sa postavim - hlavne v praci.

emily, pri tvojich 4 ratolestiach to zhodis ani nebudes vediet ako, ved ta v klude nenechaju 😀

teuska
27. okt 2009

babenky idem opat lezkat, vo stvrtok sa ozvem ako som dopadla,papa

mm1
28. okt 2009

Ahojte babulky, dobré ránko....
Ja ešte na jedno oko spím..... dnes v noci to bolo zaujímavé.... Natali zaspala okolo 9.15 ale asi som zalomila chvíľku pred ňou, pretože som sa zobudila o 2.20 na to, ako mi fúka do ucha.... no a ja vyspatá, tak som vstala, išla som jej uvariť čerstvý čaj na ráno, prevariť vodu na Bebku, oprala som v rukách, prečítala si časopis a boli 3.00 ale co ja mozem za to, že som už nevedela zaspať?????
a vstavali sme o 6.00!!!!!! ja že sa normálka vytratím do práce, ale princezna tiež vstala.... tak sme si boli spraviť raňajky, a potom som jej povedala, že idem do obchodu kupiť rohliky, tak mi nezabudla pripomenúť, že aj cucu mam kupiť. nachystala mi topánky a išla som do práce.....

lolka
28. okt 2009

magdi, ty nemozes spavat ?? 😀 to ste mali teda naozaj zaujimavu noc....prat o 3.00 hod., to som este nepocula 😵 ty si jej takto utiekla do prace ? chuda Natalka, bude ta cakat s cucu a ty prijdes az po obede.

mm1
28. okt 2009

Tatinko jej ráno prinesie z roboty.... 🙂
a Peti, ja som bola vyspatá. fakt..... pekné brušinko. 🙂

lolka
28. okt 2009

magdi, tak ked to vravis, tak ti verim 😀 vies, ja som spachtos, takze toto su pre mna uplne nepochopitelne casy 😅
v piatok ma caka glukoza, blee 😖

zuzkaprofant
28. okt 2009

dievcata cafte co nove idem si vas precitat

chcem sa zase nieco opytat aky ste mali menzes po porode bolestivejsi ako pred lebo mna tak brucho boli akoby som rodit mala ist uz 2krat som dostala a teraz je to asi bolestivejsie ako ten prvy po porode 😠

stankatt
28. okt 2009

ahojte, idem vas trosku docitat 🙂
Loly pekne brusko 🙂))

veva1
28. okt 2009

loli krasne brusino,a vlastne krasna tehulienka. 😵

petruci6
28. okt 2009

zuzi to neni ok,mala by si ist gyndosovi
mna zasa se...,ze ju mam 3t v kuse 😠 predtym som to mala ok,ale teraz sa jej nechce nejako koncit

evitkamalicka
28. okt 2009

ahojky, mne sa prave naopak mrcha po porode upravila, mam ju kratsiu a menej bolestivu

mm1
29. okt 2009

pekné ránko, tak Natali spala včera poobede s mužíkom baby 4 hodky!!!!!! skoro som odpadla...
samoška, že večer bola ešte 21.15 hore!!!!! to musíme zrušiť také dlhé spanie.....
Inak spala u našich tak sme mali s mužíkom večer pre seba. Boli sme v Hypernove, maju pampersky teraz v akcii, ak kupis 2 balenia, a potom v Ikei.... potrebovali sme box na hračky, a také vankúšiky...
prišli sme domov, kukli si rádio, a zalomili.... ako drevá... ROMANTIKA po 30 tke!!!!

a co sa tyka MS, tak po porode ju mam taku istu ako predtym, akurat sa mi to rychlejsie rozbehne... ale ja som s tymto nikdy nemala nejake velke problemy.

lolka
29. okt 2009

ahojte a s Viki dakujeme za komplimenty 😉
vcera som 1x na cviceni pre tehulky, preddychavali sme, ponatahovali tela a trochu aj s fitloptami pocvicili, bolo fajn 😵 asi sa to aj malej lubilo, lebo kopala cez cvicenie a aj dlho potom doma, len sa tak brucho vlnilo 😀

magdi, tak tu romantiku po 30tke poznam....a to sme sami zatial sami 😅

zuzi, to je blbe....a nechces predpisat antikoncepciu, ta by ti to upravila, nie ?

loss
29. okt 2009

loli takze chodis cvicit super ja uz nemam na to cas

teuska
29. okt 2009

Ahojte babulky 😅
Takze kontrola dopadla dobre, a dokonca sa aj lepsie citim. Ale uz by som velmi chcela aby bol februar. Tak som si chcela toto tehu uzivat a zatial sa stale len bojim. 😉 ☹ No ale snad sa uz vsetko na dobre obrati. Dakujem Vam za podporu.

zuzkaprofant
29. okt 2009

ahojte drzim palce tehulkam uz sa vam to krati 😵
lolka nechcem antikoncepciu lebo chcem mat este dalsie babatko aj ked nie teraz hned ale casom snad dalsia mrska bude lepsia
maly mi spinka zubale este furt nemame ale uz naz zlostia velmi velmi ale som uz videla pekne take biele bodecky snad to su uz vaznezubky
zajtra cakame svokrovcoch a darecky od nasich tak sa tesim maly bude mat nove hracky a oblecko od mojej maminky a krsneho tak sa potesi lebo uzho zabavit vam poviem nie je sranda 😀

trpezliva
29. okt 2009

ahojte, my uz od rana trpime spolu so sestrou a cakame na sms, kedy sa Leo narodi. Rano som s nou chatovala a o 10minut nato jej praskla voda. teraz preziva asi to najhorsie, dali jej oxytocin aby sa urychlil porod a zosilneli kontrakcie. o chvilku uz bude mat maleho na svete. prezivam to skoro ako vlastny porod 🙂 . inac dneska je aj pekny datum.

ciefulik
29. okt 2009

trpezliva, tak drzime vela palceky!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre