• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
zuzi presne.Mne pri prvom vobec nebolo zle a ked som cakala Barcu tak som do 6 mesiaca chodila vsade s vreckom.Negrcala som vela len mi bolo priserne zle vzdy,aj uprostred noci a neskutocne mi vadili vone a pachy.Vyprat a vyvesat pradlo bola pre mna nocna mora
26. nov 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja velmi necitim ma upchaty nos ale grcam stale vcera som nedobehla hodila som to v obyvacke dobre ze mame dlazbu :grinning: :grinning: a chodim vsade s tastickou pre istotu , mne bolo zle aj pri prvom takze dufame ze ked budeme cakat dalsie babato mi bude super a si to vychutnam :grinning:
26. nov 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olivka ano, ja mam duphaston *2x1 a teraz ked som zacala spinit tak mi to doktor zvysil na 3x1
26. nov 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olivka mne dal utrogestan ale az som zacala spinit
26. nov 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak ja som mala vsetko dopredu malu som mala rodit v 7mesiaci a tak sme mali naozaj vsetko nakoniec sme rodili na termin a smaila som sa ze nam postielka zapadne prachom :dizzy_face:
26. nov 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ja tiez uz mam vybavicku oblecka skoo nakupene a take ine veci teraz len setit na kociarik a postielku a postupne ine vecicky take co velmi netreba ale sa zidu

dievcata poadte mi ako prsia narastu mi ked budem tam mat mliecko este viacej alebo nie
26. nov 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, mne narastili oproti tehu asi o cislo, ale tie podrpdy su elasticke takze cislo hore dole to sa da
26. nov 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj smejko dobre a inac kojenie je bolestive alebo nie lebo kamoska ma starsi ze to velmi boli :angry:
26. nov 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

kojenie nie je bolestive pokial mas dobru techniku.My sme mali problem nez sme nasli spravnu polohu a tak sme kojili vo futbalovej,mala bola prisata 18 hodin denne a ziadne bolesti
27. nov 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa koji co je futbalova poloha :grinning:
27. nov 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi skusim najst odkaz
27. nov 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci ta kolebka tak by som rada kojila :grinning: musim sa pochvalit dnes mi chuti zjest na obed som si robila halusticky s kapustou a spapali sme 2 taniere rekod a este som hladna :grinning: :grinning: ssa tesim ze mi konecne chuti
27. nov 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam

ja som kupila dnes grilovane kura lebo mi vecer bolo strasne zle a nevedela som ako na tom budems varenim tak som to poistila
27. nov 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi chceme robit teraz v sobotu lebo ja mesko nejem dako a musim zacat :grinning: :grinning: :grinning: bianca poradis stacia mi ked budem kupovat oblecko na 2-4mesiace ci mam aj mensie kupit?
27. nov 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi my sme mali par mini a potom uz iba 2-4 mes.Dali sme ponozky aby sa jej to nesmikalo a mala bola happy
27. nov 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam do nemocky take malicke na 0-1m a potom uz na 3-4 a vacsie par kuskov potom podokupujeme ked babo sa narodi, viacje uz nebudem kupovat oblecka ako mam dnes mi este nieco doslo co som objednavala a mam dost si myslim aj ked bude po mne ze sa zaspini skoro aj tak mam dost :grinning: :grinning:

bianca ty si v noci spala dobre ja som stale nad ranom od 2 hore do 5hod neviem spat
27. nov 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja som skoro cele noci precurala a bola som hore.
27. nov 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je asi normlane :grinning: :grinning: mne sa aj tak najlepsie spi okolo 2-5 poobede vtedy sa viem super vyspat :grinning: :grinning:
kde si bianca v bj alebo uz v cechach?
27. nov 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v cechach sme ale domov jazdime
27. nov 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
casto aj s malinkou?
27. nov 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vzdy na tyzden.Tie vybavovacky su strasne a mala miluje sedacku a auto tak je to ok
27. nov 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute koculdy. pekny dnicek prajem.

smejko - tak ako si uzvias mamickovske povinnosti, ako sa ti dari? aj si niekde opisovala porod aky bol a tak? lebo som zvedava a davno som tu nebola.

kika - jasne, ze to mozme prehodit aj na buduci tyzden. ja len kvoli tomu, ze v piatok idem zrovna do mesta. :slight_smile:

olivka_zlatko - mne doktor predpisal duphaston. je to na podporu babatka, aby sa lepsie zacalo vyvijat. aspon myslim. nic zle to nie je. :wink:
27. nov 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloni ahojky
27. nov 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bianca. ako sa mavate?
27. nov 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dobre.Len nasa od narodenia zle spi tak tu je strasny bordel :sweat_smile:
27. nov 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nastastie s tym sme nemali problem. len mi najnovsie cez den horsie zaspava niekedy. inak si musi dat deku cez tvaricku. a par dni mi teraz zaspala pri kojeni a rychlo som jej namiesto prsnika vymenila cumlik. alebo som jej dala hrazdiku a potom zaspala.
27. nov 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasu budia prdy.Dr nam doporucila neake kvapky ale stoja 700 kc a na to ja nemam :confounded:
27. nov 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dost. inak aj nas castokrat v noci zobudia. niekedy zaspinka a niekedy nie.
27. nov 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa v noci relativne dobre spi,teda pokial sa jej nechce o 2 rano diskutovat.To dokaze aj 2 hodiny kecat a v postielke reve
27. nov 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok