Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

teuska
26. nov 2009

Ahojte 😀
Lante, ze nova hlava 😀 , ale je super. Teda neviem aka bola ta stara, ale tato je super 😅
Ja by som obcas potrebovala celeho noveho cloveka 😅 a teraz aspon novy chrbat.

lu.lu ja ti bohuzial v tomto neviem poradit.

lossik ale ti to pekne pribuda a zaha palieva aj mna. Som pocula, ze vraj vtedy rastu vlasy babatku 😅 To nase ich podla toho bude mat az po zem 😀

Lolka mala by si aj mne nieco kupit, ja sa este k tomu nemam. Ale musim sa pochvalit, zacala som strikovat malemu svetrik. Tak aspon nieco 🙂

smejko1
26. nov 2009

ahojte,

babule co ste boli u nas na party, nemate niektora damienka odfoteneho ked som mu daval tortu a on bol vo svojej stolicke? lebo na kamere to mam, ale foto nie.......... dakujem
lante super zmena, sa tesim z teba

tauska.. az dostrikujes poslem Ti moj rozstrikovany svetrik........ tiez som ako tehula zacala a nema to kto dokoncit 😀

lossik - bahozelam ku skuskam

lolka
26. nov 2009

lante, nova hlava vzdy potesi 😀
teus, ked citam baby vo februarovkach, tak mam pocit, ze oni maju vsetko a ja nist 😒 ta prebalovacia podlozke je asi prva vec okrem oblecka....este mi chyba pllllno veci 😅

smejko, kuknem moje fotky a ked nieco najdem poslem 😉

lossik, si sikulka 😉 a ta zaha.....je to asi blbe, ja to vobec nepoznam (klop-klop) a dufam, ze ta to bude este dlho obchadzat. ja som tiez pocula, ze ked pali zaha, tak sa rodia vlasate babetka......v tom pripade bude nasa Viktorka holohlava ako koleno 😀 😀

lolka
26. nov 2009

babulky, chcela by som Vás poprosit o zahlasovanie za moje tehubrusko do sutaze na funradiu, vitaz ziska odber pupocnikovej krvi za 1 eur. Moja fotka ma c.61 😉
je potrebne sa najskor zaregistrovat a potom poslat hlas - a mozno aj nieco vyhrate 😉

http://www.funradio.sk/sutaze/najkrajsie-tehote...

Dakujemeeee 🙂

lolka
26. nov 2009

smejko, poslala som ti na gmail foto 😉

cucuska
autor
26. nov 2009

ahojte babule. Zas som to dlhom čase. ale už som si dala predsavzatie že už to tu nebudem znedbávat. Ako sa máte??? čistala som hostororiu - vedvieska naozaj ma to mrzí 😢 čitala som .
Babule tehulky krásne vám tie tt pribúdajú naozaj nádherne, juuj to bude kooopec nových babtiek
a inak len tak medzi rečou, moja mala všetkým rozpráva že Jeziško donesie babatko 😀 ale kde to zobrala???

cucuska
autor
26. nov 2009

a pridala som do albumu aj nové fotky Emky kukuk

petruci6
26. nov 2009

loli zahlasovane 😉 btw mas ho najkrajsie 🙂
ako casto sa da hlasovat?len raz?

cucus emka je na spapanie,krasavica 🙂

lolka
26. nov 2009

petru, dakujem 😉 tiez si myslim, ze je najkrajsie 😀 😀
no, keby si sa prihlasila pod inym menom, tak sa da asi aj viac-krat 😕

cucus, emka je rozkosna 🙂

smejko1
26. nov 2009

dik loli, moc si ma potesila...... uz sa prihlasujem na tu stranku a idem hlasovat......... inak ja som to tiez chcela, ale nevedeli sme to v NL dako vybavit a potom som pocula, ze aj ta pupocnikova krv staci na zachranu dietata len do urcitej vahy....... no nazoro je kopec, ale je super to mat pre istotu..........

cucuska - mozno malej jezisko nieco posepkal 😀

ja mam zas z prechladnuta herpes......... slak ma triafa

smejko1
26. nov 2009

boze to bolo ale zlozite........ ale zahlasovane......... ved mas naj naj brusko 😉

lolka
26. nov 2009

no, je to trochu komplikovanejsie ked sa musis prihlasit, zaregistrovat.... 😒
o to viac dakujem 😉

sloniiicek
27. nov 2009

smejko - ja som ti poslala vsetky fotecky. a inak od lolky a kiki som nevidela ziadne fotky, tie tiez fotili. 🙂

veva1
27. nov 2009

loli zahlasovane

vedvies
27. nov 2009

ahojte babenky,
az teraz som si precitala, ze bolo nejake stretko, alebo bude 😕 ? no rada by som vas videla, ale nemam zatial chut stretnut nikoho, dolahlo to na mna neskor a silno, manzel mi tiez moc nepomaha, stale je v praci ...

dalsie stretko mi dajte vediet - pridem rada aj s Ninkou 😵

kika, este si 2v1? uz sa to blizi, drzim paste nech je vsetko oki cmuk

loli idem hlasovat

😉

vedvies
27. nov 2009

zahlasovane 😉

lia
28. nov 2009

loli zahlasovane,dufam,ze vyhras 😉 rozmyslam aj ja ci by som to este stihala 😅
kedy a kde sa dnes stretavate??

trpezliva
28. nov 2009

ahojte, stretko je okolo 14tej v mekaci na namesti SNP. My budeme mozno meskat, podla toho, ako sa Lili zobudi...a este musim ist volit/patrime stale do centra/. Uz sa na vas tesime. Dufam, ze sa bude dat ist von, na zadku Lili obsedi tak 20min. Svetluska, budes moja babysitterka, dobre 😅 ?
Kika, skoda, ze nepridete, ale chapem. Na dalsom stretku s vami urcite pocitame. Pocitam, ze tak v marci by mohlo byt, co vy na to? To uz bude pekne pocko.
No idem dnes konecneee prat veci pre babo a balit si tasku do nemocky..aj ked neviem co do nej dam, lebo nemam nic kupene.,takze to bude 5min.zalezitost.
Muzik isiel behat a potom ked pride, tak zoberie Lili von..
Tak kto sa dnes objavi na stertku? urcite nas pockajte, aj kebysme meskali, oki?

petruci6
28. nov 2009

vidim,ze dnes mate stretko,tak si ho pekne uzite a tehulky nie ze po ceste porodite!!uz by ste mali sediet doma na zadku s taskou po ruke 😀

lia
28. nov 2009

kikus,ja ti poziciam, mam velky kufor ,tak si beriem co sa da 😀
tak to nestiham,otec ma oslavu,ja som myslela,ze az na vecer sa stretavate.skoda,vystiskajte za mna svetlusku 😵

lolka
28. nov 2009

lius, skoda, ze ta neuvidime ako kinderko ☹ tak dobre oslavte 🙂
ja dojdem 😉 a dakujem za hlasy 😵

smejko1
28. nov 2009

ahojte, ja nepridem....... mam od vcera antibitika a mam pocit, ze ma zmohli viac ako choroba........ totiz, mna nic nebolelo, isla som k dr. len pre istou aby to neprepuklo cez vikend..... no a on kuk dohrdla popocuval a lieky mi dal........ ale sama som si na vine......... sa mi minuliantialergika a nestihala som si dokupit dalsie a tak moj oslabeby organizmus sa vzoprel.......... sakra.......... ja som stale bola v tom,. ze sa mi to pocas ehu uplne vyliecilo a ono sa tie moje alergie vracaju..... 😠

no nic. idem sa natiahnut ku srdiecku kym buvinka.....
volala som so svetluskou tak boli v auticku na ceste doBA........... tak ich pozdravujte............

je mi to tak luto, lebo ja ked som na SR tak chodim na vsetky stretavky......... fnuk

sloniiicek
28. nov 2009

ahojte kocky. tak my sa tiez chystame na stretko. 🙂 a kde to presne je? skoda smejko, ze nemozes. ☹ ale radsej sa poriadne vyliec.

lolka
28. nov 2009

aleska, skoda, ze nedojdete 😖 tak sa pekne liec, nech si coskoro fit.
slonik, kika pisala, ze v mekaci na SNP - tak asi niekde vnutri, aby sme nemrzli vonku.

vedvies
28. nov 2009

tak si uzite stretko 😵
kika ty pozdrav svoju babysiterku svetlusika 😀 ... keby sme take babysiterky mali stale pri sebe co?

smejko len sa pekne vyliec a v marci sa uvidime 😉

zuzkaprofant
28. nov 2009

ahojte co tehulky ako sa mi mate ja kazdy den chodim kukat ci uz sa nieco deje alebo nie mi sa mame celkom dobre len maly mi v spanku na 4 sa stavia tak take noci ako ked zuby nam isli brutalne musim ho zobudit bo placka a tak spime zas ea spinka pri mne lebo v postielke robi kotrmelce a ide blbosti a to nemam chut ho chodit stale presuvat snad sa to zlepsi ked sa uz poradne na tie nozicky postavi a bude uz lozit inac neviem

loss
28. nov 2009

AHOJTE DNESNA skuska za 1 uctovnictvo 🙂 juj taka som rada

smejko1
28. nov 2009

loss - blahozelam........

babule a co ste stale na stretku ked nikto nepisete? jasom taka zvedava,.,,,,,, ide ma porazit, ze som to presvihla, ale aj koli detom som radsej ostala v karantene.........

cmukyu

emily3
28. nov 2009

ahojte...tak som strasne chcela prist ale nemohla som...myslela som na va....bola som v skole a mam urobenu skusku, teda dve....tesim sa.....

Lucka uz je velkacka, uz sa dviha na sedenie, brusakuje... 😕 😨
Misko ma totalnu hrcu na cele, vcera tvrdo pristal.

lia
28. nov 2009

aj ja som zvedava ako vam bolo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre