• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
caute kocky. bolo perfektneeeeeeee. len to nejako rychlo ubehlo. :frowning2: snad sa nabude stretneme skor.

pridala som fotky aj z utorka. http://picasaweb.google.sk/m.zitny/StretkoMissedky30509?authkey=Gv1sRgCJem6ei5lKenBQ# tak spravte kuku. :grinning:
28. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak su tam este aj fotky zo stretka predtym u nas doma. tak sa nezlaknite. :slight_smile:
28. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejjj,zavidim vam,ze ste sa stretli :slight_smile: deticky vam pekne vyrastli :dizzy_face:
loli,ake brusino uz mas :wink:
svetus nam opeknela :slight_smile:
29. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej kukla som fotky super ze ste sa zase stretli aj ja trochu zavidim ,Loli si kocka tehulka :dizzy_face:
29. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
jaaaaj zavidim j ja sa chcem stretnúť aj ja aj ja :slight_smile:
no losiik zachvíľku rodíme a potom sa tretneme veď ste sľubili, že pridete :slight_smile:
a loli si kočka
a čo nové??? ako vám bolo??? určite bombasticky aj mne by bolo s vami bombasticky
a ešte niečo, neviem kde mala zobral že Ježiško donesie babetko :grinning: asi vie niečo čo my nie :slight_smile:
29. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, stretko bolo super. fotky su pekne. som velmi rada, ze sme sa po dlhej dobe videli. skoda, ze nas nebolo viac. ale este dojdeme do BA.
29. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetlus..a tesim sa na januar :wink: ...pridete este pred tym do Blavy?
29. nov 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky,
emily, nie neprideme uz pravdepodobne pred januarom...
lindus, dik za pochvalu. a dik aj za fotku od teba v maile :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. nov 2009 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neze by som nemohla spat, ale chybaju mi hodiny, posledny den v mesiaci - orabat musim....uz sa tesim na sviatky :grinning: ..
30. nov 2009 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooooooooojte babule....
Ahoj Svetlus, som rada, že ste OKi dorazili.... :slight_smile:
30. nov 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CUcuška, ja som ti zabudla večer zavoláááááááááááááááááť neodstrel ma.... :frowning2:
30. nov 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serus magdi, uz zarezavas?
30. nov 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej hej... som tu od 6.30 to vieš, tri dni dovolenka....

Adi fotečky sa vydarili a v lete spravíme bomba veľké stretko a už pribudnú i nové členky.... :grinning:
30. nov 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno by sme mohli na jar niekde vybehnut, alebo v lete, ked zosilneju aj najcerstvejsie prirastky, ktore tu o chvilu budeme mat. a mohli by sme ist niekde aj s muzmi, na vikend niekde. co vy na to? pooekali by sme niekde pred drevenicou atd atd. to by bolo fajn.
30. nov 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navrhujem TERCHOVÁ!!!!!!!!! je tam bombasticky krásne a dajú sa robiť aj nenáročné túrky....
Alebo u Vevi na Detve.... :slight_smile:
30. nov 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v terchovej som tusim este nebola. je tam nejaka chata? pre viac ludi?
30. nov 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam toho veľa a je tam kráááááááááááááááááááááásne....
30. nov 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaspavam....
30. nov 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja svetluš, aj ja.... kedy ste vlastne prišli domov????? a máš IPčko.
30. nov 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 19tej sme dosli. dobra cesta bola.
30. nov 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je celkom slušný čas.... a priatelia v Malinove???? aký boli? majú aj detičky?
30. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je Jozkova spoluziacka z gympla aj s muzom. symapticki ludia velmi. maju 5 rocnu kocku a 2.5 rocneho chlapceka. velmi zlate deti boli :slight_smile:.
30. nov 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super....:slight_smile:
30. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu zozieram zavistou .... :grinning: ......... uplne super vyzerate na tych fotkach a aj z vas ziari ako Vam bolo uzasne....... no a vsetko same dievcatka....... to by bol Damienko ako jediny chlap uplne ako v raji............. sakra
keby to bolo dnes......... fnuk fnuk..........
no a hlasim, ze mi je lepsie, herpes uz ustupuje a aj bolesti...... aj ked unava pretrvava..... hlavne ked je maly od pol siedmej hore........ o POL hodinu skor ako mal a mne to chyba fnuk fnuk

acdi a foto z avionu - mne asi iba 2 vysli pekne........ asi mam slabu baterku alebo co........ normalne som sa skoro rozplakala, lebo som myslela, ze dami bude mat super foto so zvieratkami

svetluska - vyzeras super, budes nadherna nevesta.......
30. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleska, dakujem za pochvalu ;).. dufam, ze nieco zo sebou do svadby este spravim.
deti boli neskutocne zlate a lolka je krasna tehulka :slight_smile:.
30. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetluska ako sa mi mas co nove vke pridem v aprili na skoro 2 mesaice tak mozeme sa stretnut ak budes mat cas skoda ze nik nie je skosic a ja do blavy sa tak skoro nedostanem :frowning2:
30. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzka, jasne, ze budem mat cas. dame stretko urcite :slight_smile:.
30. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky :slight_smile:
Mate nadherne fotocky :grinning:
Snad v lete zmaknem aj ja nejake to stretko, uz by som fakt rada.
Svetlus kedy sa chysta svadba? Vyzeras dobre.
Aj Lolka s bruskom. Ja mam obcas pocit, ze sa uz ledva hybem :grinning:
A vsetky deticky su naaaaaaadherneeeeee.
30. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee

svetlusssss,ja som spala,lebo o 4 tej som strasila uz,tak vzdy doobeda dospavam.
30. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning:
vidim, ze pracujuce zarezavaju uz od skoreho rana. ja zvyknem spavat do takej 9.00 hod., ale niekedy sa v noci zobudim a nemozem aj 1-2 hodku spat :confounded: no, uz to nie je take pohodlne spanie ako kedysi na bruchu....a musim si nadspat, lebo od februara sa uz asi tak nevyspim, ze ? :sweat_smile:

baby, na stretku bolo supisne, deticky zlate a furt v pohybe :slight_smile: ja som bola rada, ze sedim.
kika, mas moj obdiv, ze este vladzes pri Lily :sweat_smile:
svetlus, ty si nam nejako opeknela.....cim to bude ? :wink: 30.1. bude z teba feeeesna nevesticka :slight_smile:
aleska, to je dobre, ze uz ti je lepsie, nabuduce urcite nebudete chybat :dizzy_face:
30. nov 2009 o 11:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok