Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
30. nov 2009

ahoj lolka, dik za pochvalu 🙂)...ale tebe tehulkovanie pristane 🙂.

veva1
30. nov 2009

ahojky
leto beriem,mozeme aj v mojej byvalej robotke,vybavim zlavu

svetluska.p
30. nov 2009

vevus, super napad.

loss
30. nov 2009

ajojte

aj ja sa chcem s vami stretnut v lete a co tak u nas v Jasnej?

cucuska
autor
30. nov 2009

ahojte
som tu ahoj lossik
aj ja chcem stretko aj ja sa chcem stretnuť
veva juuuj aj ja vybavím 🙂
Tani ako sa maš????

zuzkaprofant
30. nov 2009

dievcata neviete poradit aku asi by mohol nosit moj maly tak ked budem mat 1,5roka moze taku 86 ci vacie co myslite

lia
30. nov 2009

zuzi,ty co riesis?? 😀
baby,aka ma byt spravna teplota vody na kupanie babatka??

zuzkaprofant
30. nov 2009

liuzs objednavam malemu dake oeblecko lebo su zlavy tak neviem ci 86bude dobra na jar leto lebo hm ma terza dobre ceny a krasne veci ta som za 100vecku objednala martin ma priskrti

zuzkaprofant
30. nov 2009

lius teplota taka akurat das tam laket a nebude voda horuca ani zimna alebo kup si teplomerik na zaciatok ta ten ti ukaze ideal teplotu ja neviem bo u nas martin kupe maleho on uz vie odhadom vodu ja ho len v umyvadle umyvam vodou narychlo

lia
30. nov 2009

skadial??
to neries este,zbytocne mozes kupit male a ani to nevynosi.ved aj o rok budu zlavy 😉

zuzkaprofant
30. nov 2009

s h und m lius no budu ale tie veci sa mi pacia a to sa vypreda skoro lebo macko pohn to idu ako na dracku tak celu sadu som mu objednala aby mal co nosit tak teplackovu supravu svetik ako bundicku tricecka a som mu kupila hilfiger nohavice na traky bude fesak
vam poviem ze od kedy mam maleho ja sebe dako ani nekupujem len sem tam ale vsetko malemu je ako modelecka ho paradim kamoska sa minule smiala ze on ma tolko nohavic ze ani ona za cele jej zivot co ma 25rokov 😀
ved uvidis lius ked ty nabehnes s malou do obchodu kupis aj to co netreba 😉

lia
30. nov 2009

sak hovor mi o tom,uz teraz je herecka a dnes sme boli v rakusku,odpadavala som,ale vsetko mali az od 6m 😒

zuzkaprofant
30. nov 2009

lius si mohla nakupit bo od vtedy ti treba viacej bo to bude uz jest a ja maleho vkuse len prezliekam a mozno mala bude velka tak hned pojde na 62

lia
30. nov 2009

a mozno nie a na co mi to potom bude,zimne veci v lete 😒

zuzkaprofant
30. nov 2009

lius uz maste vsetko ci este nieco potrebujes dokupit

emily3
30. nov 2009

ahojte zienky, tak nase Pc lahlo total bez napravy ☹ , tak sa vecer bijem s muzom o jeho notebook 😅
tak mame perny tyzden pred sebou, dnes som bola s Marekom u logopedicky, musela som ho podplatit kinderkom, zajtra idem s Luckou do poradne, mala by ju ockovat, ale zas zacala soplikovat ☹ ....
Miskova hrca na cele je uz lepsia, pomal sa straca.....
v stredu ma Monika verejny koncert ak chcete mozte prist o 17.30 hod na venturskej v Mozartovej sieni...a potom v piatok bude este spievat na nejakej firemnej zurke...

emily3
30. nov 2009

lia nepotrebujes teplomer, teplota vody by mala byt taka aby bola aj pre teba prijemna tepla, ani nie horuca a ni nie studena...to ta naucia v porodnici. 😉

mm1
1. dec 2009

AHojte babulky pekné ránko....

Včera som sa zdrízgala na schodoch, takže ma bolí celý človek.... to tie moje staré kosti....
Stúpla som na schod, ale len špičkou topánky, šmykla sa mi noha a už som bola na zemi... výsledok???? maxi modrina na stehne jednej nohy, maxi modrina na píšťale druhej nohy a oškretý lakeť,,,, fakt super NEMEHLO!

Zuzka a 86 ti bude podľa mňa malá na 1.5 roka!!!! alebo tesne.

liuš, nemusíš vodu merať teplomerom... treba skúsiť s rukou, aby ti bola samej príjemná.....

v pôrodnici povedia nejaké stupne, ale poviem ti, že vodu na kupanie som nikdy nemerala.... zbytočnosť.

lia
1. dec 2009

ahojte,

zuzi,myslim,ze mame vsetko potrebne.este nemame take veci ako je napr.kolotoc a hrazdicka,ale to ani nepotrebujeme na zaciatok.
emily,lenze ja mam tak strpnute ruky a bolave,ze v nich nemam vobec cit a pred chvilou som zistila,ze horuco citim az o nejaku chvilu a aj to tak zvlastme.najhorsie je,ze pravu ruku mam uplne bolavu a strpnutu a ked mi to neodide hned po porode,ale az niekolko tt po porode,tak budem potrebovat pomoc s malou,ja sa bojim aj pohar chytit,lebo mi z nej vsetko pada 😔 .lava je lepsia,ale ja som pravacka.
emily ,ty mas doma hviezdu!! 😉 😵
magdus,aj ja som taka smatlava na schodoch,raz som sa zdrizgala este v dome uplne zhora a pristala som na dlazbe s vyrazenym dychom. 🤐 odvtedy sa bojim schodov.
musi ta to boliet chudatko ☹

svetluska.p
1. dec 2009

caute sojky 😀

lia
1. dec 2009

cau šišina 😀

svetluska.p
1. dec 2009

lius, odvtedy nechodis k vam na prve poschodie a opatrne sa plizis len po prizemi ? 😀 😀 😀 😀
ale inak aj ja som sa zdruzgala na schodoch pred mesiacom. myslela som, ze som prisla o koleno. ale to sme s kamoskou vela vina vypili. ale to zas nejaka alkacka nie som. a prave preto to na mna tak zaucinkovalo, hihihi.

lia
1. dec 2009

ano šiši 😀
mnooo,to by som si kukla 😀

svetluska.p
1. dec 2009

noo, to by si si radsej nekukla..spala som v kupelni na zemi......strasnaa opica. 😝

lia
1. dec 2009

😀 😀 😀 😀

boze,ten mojsej to je je..o 😀

svetluska.p
1. dec 2009

liuuuuuus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 diky pjekne!

lia
1. dec 2009

mne nedakuj šiši 😀 😀

mm1
1. dec 2009

No lenže ja som nepila, bola som triezva!!!!!!
auuu poriadne ma bolí ta noha, a keby ste počuli ten rachot!!!!!!
ešte že už bola vonku tma.

svetluska.p
1. dec 2009

no h;lavne, ze sa ti nic horsie ako modrina nestalo.

mm1
1. dec 2009

no vieš si predstaviť, že by som mala niečo horšie????? ja teda nie....a ešte pred Vianocami.
Včera sme Natálke kúpili toho hovoriaceho psíka z FP tak som sa z neho večer vytešovala ako malé decko....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre