Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
3. dec 2009

a nikto ste nepochvalili nasu peknu fotku s Lili...

veva1
3. dec 2009

krasna fotka svetluska

svetluska.p
3. dec 2009

diky vevus 😀 😀 😀

sloniiicek
3. dec 2009

jaaaj, vidis, to som chcela tiez napisat. ze je to naaadherna fotecka a kika sa istotne hnevat nebude. 🙂

sloniiicek
3. dec 2009

vevus a svetlus a nahodou nejaku web stranku, ako vyzera hotel, nemaju?

mm1
3. dec 2009

ladíte spolu Svetluš. 🙂

sloniiicek
3. dec 2009

inak mi babule napadlo, ze ci nie su pekne aj bojnice. 🙂

svetluska.p
3. dec 2009

adka, bojnice budu podla mna drahe.

loss
3. dec 2009

aj ja si myslim

emily3
3. dec 2009

ahojte mamulky evitka gratulujeeeeeeeeeem a tesim sa s vami a drizim ti palce aby fazulka rastla. 😉

kika a lia drzim palce 😉

trpezliva
3. dec 2009

svetlus, jasnee ze sa nehnevam, skor naopak..tesim sa, ze aspon niekto pridal aktualnu fotku Lilusky, ked uz ja nestiham:O). fakt ste spolu velmi zlate!
Kukam ordinaciu, jednym okom hladam vianocne darceky na nete a muzik isiel na vian.trhy s kamosmi. zakazala som mu pit, len max. 1 pivo..keby daco 😉 . ale zatial to nevyzera na porod, aj ked ja by som ho uz brala..aj ten jeden den co usetrim by bol super/co musim trcat v nemocke, ak mi to naplanuju..vtedy tam treba ist lezat o den skor 😠 /.
Lili mala zase hroznu noc vcera, tak snad uz dnes nebude vymyslat. Veva, do postele som ju nebrala preto k sebe, lebo minule som tak spravila a tak sa potom rozjasila, skakala mi po hlave, tahala za vlasy a dalsie tri hodky mi to trvalo, kym som ju vratila do nocneho rezimu.
ale dakujem vam vsetkym za rady a povzbudenia. ja viem, ze to zvladneme, takto o tyzden sme uz urcite styria. 😵 😵

sloniiicek
3. dec 2009

kika - to fakt, buduci tyzden uz budes dvojnasobna maminka. 🙂 aj my sa tesiiime. som strasne zvedava, co to bude. chi chi

trpezliva
3. dec 2009

no mne to pride tiez take scifi, ze o tyzden uz budem mat dalsie dieta. a viem o tom uz 9mesiacov, no nejako sa na to neviem psychicky pripravit. 🙂 🙂 ale dnes som mala dobry den, tak sa tesim, tesim..aj zubara som vcera vybavila, tak mam o starost menej..este darceky nakupit a mozem ist rodit.
ozaj, nebojite sa ze vam deti strhnu vianocny stromcek? lili takto pred rokom este nechodila, nelozila, tak som sa nebala.ale teraz to bude iny adrenalin ked bude pobehovat po izbe okolo stromu...hmm...

lolka
3. dec 2009

cafte babule 🙂
svetlus, peknu fotecku si si dala do albumu, svedci Vam to 😉
kika, jeej, to vazne uz budete tyzden styria, super 😉 buduci tyzden ideme s muzikom na minidovolenku na Strbske pleso, vratime sa v sobotu. do kedy budes v nemocke ? ci ta este v nedelu stihnem ....

ta dovolenka na jar by bola super, ale neviem ako na tom budeme my 3....mame tam uz nieco na plane, tak uvidime ako to vsetko vypali.

dnes som piekla medovnicky, tak krasne-vianocne nam to tu rozvoniava 😉

sloniiicek
3. dec 2009

kika, aj mne to trosku napadlo. ale zatial to neriesim. 🙂

lolka
3. dec 2009

inak, dnes otvarali v Raci novy velky obchod pre deti + tehulky, maju tam vsetko mozne pre deti tak do cca 4 rokov, tak chodte kuknut 🙂

lolka
3. dec 2009

kikus, a keby ste ho dali na stolicku alebo nejaky stolik ? aby ho nemala v dosahu....alebo to poistit a priviazat ho aspon na 2 miestach.

este som zabudla, ten obchod sa vola Brendon a je uuuuplne na konci Race pri Kauflande. Adi, ty ho mas asi najblizsie.

sloniiicek
3. dec 2009

lolka a ty si tam bola???? co si sa neozvala a nezastavila!!! ja som tam tiez uz bola okuknut.

trpezliva
3. dec 2009

lolka, dik, pocula som o nom. teraz mame hraciek vela a tehulkovskych veci tiez, hladam akurat knizky ne nete, ktore by som objednala na vianoce.
co sa tyka stretka, tak ja som za vsetky varianty.my sme mali stetko apriloviek v Bojniciach, a nebolo to drahe...a hned pri Zoo..tak by mali deti zabavu. ale aj Detva znie supiiiis, aj Terchova, aj Lipt.Jan.
Tam bola sestra, spytam sa jej na kontakt, velmi sa im pacilo, taky baby friendly hotel so vsetykm.

aniccka
3. dec 2009

Ahoj, prosím o nápad, jak vtipně oznámit rodičům, že čekáme mimi? Děkuji za odpovědi, když jsem Vám sem tak vpadla. Dík

sloniiicek
3. dec 2009

aniccka - tak to ja ti moc neporadim. my sme im ukazali tehotensku knizku. 🙂

kika - skus sa kludne spytat aj tej sestry popripade, ked je to ten hotel pre deti. tak je to super. a aj web sa spytaj.

aniccka
3. dec 2009

Chceme to jako dárek pod stromeček.
Třeba nás napadlo zabalit plyšového medvěda s nápisem na břiše: "Ahoj babi a dědo."

sloniiicek
3. dec 2009

aniccka -t o je tiez celkom dobry napad. 🙂 alebo tricka s napisom najlepsi dedko/babka na svete. alebo fotku z uzv. 🙂 zatial ma viac nenapadlo.

trpezliva
3. dec 2009

ahoj anicka..ja mam taky fotoramik specialne na tuto prilezitost..je to ako ozdoba na vianocny stromcek a dava sa donho foto z ultrazvuku. len si asi z daleka, aby som ti ho mohla dat. odkial si??

aniccka
3. dec 2009

Stejně díky.

aniccka
3. dec 2009

Středočeský kraj, ČR

lolka
3. dec 2009

Adi, bola som s kamoskou a jej synom, okukli sme to tam a isli. kupila som len jednu ciapocku, ale asi si tam kupim kojacie podprdy, mali dobry vyber.

aniccka, ako pisu baby, kup nieco s napisom "super dedko a babka", pripadne fotecka k tomu a budu happy
😉

sloniiicek
3. dec 2009

lolka - skodaaa. 🙂 ja som tam objavila zase take "nalepky" na vanu a kachlicky. martinke sa to na plavani hrozne paci. ono sa to skutocne nenalepi, ale tym, ze je to mokre, tak to drzi. 😀

sloniiicek
3. dec 2009

inak baby, neviete mi poradit, kde by sa dali zohnat magnetky zvieratiek na ladnicku. mame jednu zabku, s ktorou sa martinka strasne rada hra, dava ju na ladnicku a prec. tak mi neviete poradit?

trpezliva
3. dec 2009

http://artwoodnelly.blogspot.com/search/label/M...
adi,my sme od tejto baby objednali uz kopec veci..a ma ich krasne!!! aj pismenka na dvere, obrazok krtka, magnetky, tabulku na vchodove dvere, na wcku, kupelku...
len ti ich nestihne do vianoc spravit. ale este pokukam niekde a dam vediet.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre