Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
8. dec 2009

loli super spravy,tesim sa,ze je malicka v poriadku 🙂

lia
8. dec 2009

ahojte,

loli,som rada,ze ste ok. 😵 podla mna to bol plany poplach,ved ste boli u holana a on nic take nevidel,nie??

trpezliva
8. dec 2009

Ahojte,bola tu dnes Lolka s Adkou,dakujem baby za navstevu.sice chaoticku pre adu,ale nakoniec sme to zvladli.dnes to bol rekord,az 10ludi nas doslo kuknut.

lia
8. dec 2009

fiiihaaaa kikuššš,vsetci dosli na rovnako?? 😀 nie si unavena??
preco chaoticky pre adu??
zajtra idete haza??

loss
8. dec 2009

lius si na rade

evitkamalicka
8. dec 2009

lossik ty mas tusim kocik Casualplay vsak? ma gumene alebo nafukovacie kolieska a dost velke? rozmyslam totiz nad nim teraz pri druhom, ale potrebujem aby mal take kolieska....vanicka je dost velka?

lia
8. dec 2009

lossik 😅 😀

bershka
8. dec 2009

ej baby.

este nikto nic? lius? lossik ma este cas

bershka
8. dec 2009

sloniiicek, no my sme od trnavy. ja viem, sme uplne od prdele od vas. keby som bola blavacka, tak som s vami furt

petruci6
8. dec 2009

evit pozri si kocik Bexa B3,je to polska napodobenina casualplay za rozumnu cenu a da sa otacat sportova cast v smere aj prosimere jazdy 😉

bershka
8. dec 2009

ej lolik, uplne s tebou sucitim. aj ja som grckala este den pred porodom. no, dufam,ze sa to stretko v maji usporiada

petruci6
8. dec 2009

ja mam co hovorit?tiez som neni v BA a navyse bez auta a nepojazdna ☹

evitkamalicka
8. dec 2009

petru ten sa mi nepaci a podla mna sa ani troska nepodoba na Casualplay

bershka
8. dec 2009

petru, sak mas metlu 😉

bershka
8. dec 2009

a este sa to aj rymuje 😀

petruci6
8. dec 2009

tak dik bershka 😀 keby bola pojazdna tak som na kazdom stretku ne?? 😀
evit ja by som uz pri druhom pozerala hlavne na to,ci sa da otacat sportova sedacka a nafukovacie kolesa 😉

evitkamalicka
8. dec 2009

petru ja chcem tentoraz aj ked drahy, ale kvalitny kocik a hlavne tie nafukovacie kolesa a chcem, aby mi ostal aj pre tretie ak este bude....mne sa da sedacka otacat aj teraz, ale kolieska su o nicom a ziadne ine nahradne nafukovacie nan nepasuju

bershka
8. dec 2009

cica preco nemas album?

evitkamalicka
8. dec 2009

este zvazujem aj maxi cosi mura ten ma nafukovacie velke kolesa http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7248487

bershka
8. dec 2009

evit, kup JANE je cooool

evitkamalicka
8. dec 2009

bersh ani jane nie je zly, ale urcite nie ta nova kolekcia 2010 ta sa mi total nepaci, ale 2009 je super

cucuska
autor
8. dec 2009

ahojte ahojte ahojte Ako sa máte? My sa mame celkom fajn, teda dobre, Emka sa trochu zas pohla dopredu začala si veľmi rada kresliť.
MM1 ahojky zabudla si na mňa? ja som čakaaaalllaaaa 😅 ale chápem , máš toho naozaj veľa 😉

bershka
8. dec 2009

evit, my mame 2009 a hlavne v zime si to pochvalujem,lebo je tam vela miesta

bershka
8. dec 2009

ahoj cuc, kedy bude druheee?

evitkamalicka
8. dec 2009

bersh ved prave potrebujem aj velku vanicku, aby sa mi tam na zimu babo zmestilo....do kolkych mesiacov ste boli vo vanicke?

evitkamalicka
8. dec 2009

a mate Jane 3-kolku alebo 4-kolku?

bershka
8. dec 2009

evit, najprv sme mali peg perego, ale potom sme ho vymenili. sme v trojkolke. v predajni mi povedali, ze jane ma najvacsiu sport cast.

evitkamalicka
8. dec 2009

a je stabilna ta 3-kolka?

lia
8. dec 2009

caute,caute,ja sa musim najprv vyliecit 😒

bershka
8. dec 2009

je sice drahy, ale oplati sa. my mame 2009 farbu meteorit. za nic na svete by som ho n evymenila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre