• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
autor
petru : no toto poznám . Moja mala urobila presne to isté. prešli sme na flašu a na mlieko umelé a pokračovali sme ako pri kojení. Koľko si vypila toľko si vypila. potom sa časy spánku predlžovali a eraz ma skoro 2 roky a niekedy pespí a niekdy si raz za noc vypýta mliečko a ja jej dám.
22. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky,
prajem vam krasne vianoce plne zazrakov, nech sa vam splnia vsetky sny a tuzby :dizzy_face:
23. dec 2009 o 01:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magdi, tak to by nasr.... aj mna. Ale co cakas dnes od ludi?
ja som minuly tyzden letela s ninkou v horuckach k doktorke a neubrzdila som na prechode. Auto predomnou davalo prednost chodcom. Takze mam nabudany predok a nemam havarijnu :confounded: . Myslela som, ze to bol len tukanec - nic sa nam nestalo /este som aj pokracovala v jazde na polikliniku/, ani airbag nevystrelil. Mam najazdenych okolo 3tis km :frowning2: a oprava bude okolo 2000E. Pekny Jezisko.
no a boli sme aj v nemocnici, ale to je na dlho ...
23. dec 2009 o 01:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedvies boze aspon,ze sa vam nic nestalo,preco ste boli v nemocke? :frowning2:

baby diky za odpovede,takze budem cakat dalej,kedy ten moj nezmar zacne v noci spavat,to ani nehovorim,ze za cely den pospi max 1hod
UM mi nechce ziadne,skusala som uz vsetko mozne,dokonca aj kravske mlieko,vsetko vypluje,tak jej davam aspon kase a jogurty,syry tiez nechce,ved potrebuje este mliecko,neviem co mam robit
23. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petru skús Sójove´, moj brat takto isto protestoval, norm=alne ho kúpiś v obchode aj v tekutom stave , prevar ho a daj je to. ale ani prevárať nemusíš, skús :grinning:
23. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus ona nechce nic tekute okrem caju,skusala som aj tie mliecka s kasou hotove z DM,nechce to :grinning:
23. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemne prezitie Vianocnych sviatkov Vam prajeme, ak ste nenakukli este do albumu :slight_smile:
23. dec 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeej janul ake ste tam obe krasne,aka je uz velikaaaaaa,krasne vlasky :dizzy_face: :dizzy_face:

aj my vam prajeme STASTNE A VESELE VIANOCE a bohateho Jeziska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

prajeme vsetkym krasne a pokojne Vianoce a drobcom vela vela darcekov
23. dec 2009 o 17:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne Vianoce v kruhu najblizsich prajeme babulky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia Bramborka je krasnucka

takze aj my:

Vianoce su tam,kde nikto neplace.Vianoce su tam kde vonaju kolace,Vianoce su s tymi,ktorych lubime i s tymi na ktorych myslime.zo srdca zelame prekrasne Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
23. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne vianoce zelame :slight_smile:
23. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte

Zo srdca prajeme krásne Vianoce, plno plno pokoja, ech si ho všetci užijete naozaj naplno, tým, ktorý čakajú na pôrod, nech sa im to nespustí na vianoce :grinning: tým ktorý majú doma deťurence, nech robia len a len radosť svojim maminám a ocinom a nech dopĺňajú rodinno vianočnú atmosféru a tým, ktorý majú svoje tajné sny, nech ich pošepkajú pod stromček a nech sa im všetkým splnia. :slight_smile:
23. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

babulky, prajem Vám krasne prežitie vianočných sviatkov, hlavne vela, vela pohody s blizkymi,
pokoja a bohateho Ježiška - hlavne pre tych najmenších :wink:

petru, tak dnes som si ja - alebo Viki urobila Jeziska, kupili sme konecne kocik - Teutoniu :dizzy_face:
23. dec 2009 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lolka super darček a veľmi veľmi praktický :slight_smile:
23. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli supeeeeeeeer,ktory?aka farba?daj foto :slight_smile:
24. dec 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli parada
24. dec 2009 o 08:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne a vesele vianoce prajeme a bohateho jeziska ale urcite toho budete mat kedze mate krasne deticky a to je nad vsetko bohatstvo sveta :wink:
24. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky vesele vianoce vam prajem, bohateho jeziska a vela zdravicka pre vase rodinky a hlavne deticky. lubim vas :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
24. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
Krasne Vianoce vsetkym.
tomo je vo vytrzeni,ten mal radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som zvedava kto ho dnes ulozi.

kikus krasny pozdrav.
24. dec 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus nadhernaa foto :slight_smile:
24. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech stromček zapáli svetlo v nás,
nech sviečka vyčarí úsmev zas.
Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás,
želám Vám Vianoc šťastný čas.

Ako sviatkujete babulky? :slight_smile:
25. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska jej uz 32tt ale to leti :slight_smile:
my sviatkujem super mama je unesena z darcekov len skoda ze von stale prsi a tak sme stale doma :pensive:
25. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lossik ved ty uz zy dva tyzdne mozes rodit.
Ja mam zasa nadchu :frowning2: Ale inak je pohoda.
25. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahójte

Idem sa opýtať schválili ten zvýšený rodicovský príspevok??????
25. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus schvalili,ale len do 2 rokov dietata a pre tie,co mali narok na matersku a platili si odvody
26. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si mala matersku?isla si na matersku z roboty alebo si bola studentka? pre teba to bude uz len na 1 mesiac :frowning2:
26. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok