• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
Caute babule :sweat_smile:
Jeeeeeee Svetlus sa ti to blizi, aj ja chcem kolaciky, teraz mozem sladkeho na kvanta :sweat_smile:
Babulky aj vas bolievalo podbrusko v poslednych tyzdnoch? Mna uz omina riadne a to malemu poctivo dohovaram nech aspon 3 tyzdne este ostane v brusku.
Vevus aj ja by som chcela tak dlho kojit, myslim, ze je to pre dietatko to najlepsie. Potom budem ale urcite babenky potrebovat od vas rady. :wink: :slight_smile:
11. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus fakt este kojis?uz len v noci ci len cez den?
moja sa mi odstavila sam pred mesiacom,z nicoho nic nechcela a uz si ani nespomenie,som rada :sweat_smile:
11. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petru aj my budeme jedináčikovia :slight_smile:
a kojenie? to už ani neviem čo to je....
11. jan 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magdus vazne?tak sme tu uz 3 :grinning:
11. jan 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky ja som 11/4 TG a mam hroziaci Ab imminenens nasadili mi duphasthon nespinim iba ma boli stale brusko ako na menzes a krize a otvorena som na phalang :frowning2:
11. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukucka len klud,treba lezat a oddychovat,duphaston pomoze,len sa nesmies namahat,si na PN?
11. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej uz ma dali na PN 25 mam ist na kontrolu
11. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a preco chcete vsetky jedinacikov? ja som jedinacik a preto viem, ze by som nikdy jedinacika nechcela, mne bolo samej smutno
11. jan 2010 o 09:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ved nebude sama,bude chodit do skolky do skoly tam bude mat plno kamosov
11. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru, ale surodenec je surodenec, mne osobne to velmi chybalo
11. jan 2010 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukučka pokoj a lež.... držíme palčeky.....

Petru :grinning:

evit, nebude sama, má kopec bratrancov a sesterníc a dvoch nevlastných súrodencov....
11. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:
vevus, to je super, ze tak dlho kojis, Tomino bude zdravy ako buk :wink:
ja by som chcela 2 deti.....tak uvidim ci sa podari realizovat :grinning:

baby, dnes sa chystam vyvarit cumliky, flasu.....mozem to vsetko hodit do jedneho hrnca aj s klobucikmi na bradvky (som si pre istotu kupila jeden par) ? staci chvilu povarit, ze ?
11. jan 2010 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zeny :wink: suhlasim s evitkou ze mat surodenca je na nezaplatenie.....ked vyrastie zostanu samy, nebudu mat nikoho blizkeho, a ich deti nebudu mat bratrancov a sestenice....ja som veelmi rada ze mam 5 surodencov, lebo teraz si pomahame ako sa da, ak je niekto vpruseru....a ked su mali, tak sa spolu zahraju, naucia sa delit sa, mysliet aj na druhych a tak...sice pre rodicov je to zaberak, ale sa to vrati...

kukucka len lenz a modli sa, zby bolo vsetko ok :wink: ...missed sa nemusi nijak prejavit, ani nemusis vediet ze babatko nezije :frowning2: ...drzim ti palce aby to bolo ok a aby si to zvladla-
11. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, môžeš v pohode.... kým je to nové, tak sa to dá v poho spolu vyvárať.... :slight_smile:

Baby neviete, čo je so Slonníčkom???? už som jej aj sms písala, ale vôbec sa neozvala a to nie je jej štýl.....
11. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva s kojem ta " potesim" moja znama ma 11 deti a v kuse koji 15 rokov...a makla tak ze kojila dvoch a bola tehotna s tretim...takze sa to da. :wink: :grinning:

lolka a naco potrebujes flasu???? zbytocne sa stym teraz zatazujes....nemysli na to ze nebudes kojit, ale ze budes...a min. pol roka flasu nepotrebujes....
11. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus kedy koncis skolu? ja tento rok, ale je to bieda..este mam styri skusky a do konca odovzdat bakalarku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..mam stranu a pol a nemam jkedy sa k tomu dostat....
11. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za rady :slight_smile:
emily, mam len jednu, aj to viac-menej len z radosti z nakupu :grinning: dalsie som nekupovala, lebo si hovorim, ze budem min. 6 mesiacov len kojit. snad mi ta snaha vyjde :sweat_smile: no, a keby daco, za rohom na Medenej mam dobry obchodik, kde ich mozem rychlo kupit.

ja som tiez za surodenca, mam brata a nemenila by som :wink:
11. jan 2010 o 10:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka ako sa citis? uz sa ti to blizi

a loss ako? stale 2v1? :wink:
11. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, este sa to da, normalne fungujem - upratujem, beham po meste...aj ked vecer si uz citim chrbat, kostr, no a v noci sa len prevalujem zo strany na stranu :sweat_smile: a brucho si podkladam vankusom :grinning: takze asi tak klasicky tehotensky sa citim :grinning: najvacsi problem mam so snurkami a uplnym zohybanim k zemi.
dnes mam poslednu poradnu u doki, tak som zvedava aka je mala velka :slight_smile:
11. jan 2010 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... som tu "nová" v tejto téme... pred tým so chodila do smutnejšej témy ale teraz je už všetko OK :slight_smile:
11. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tu si asi nepokecám :frowning2:
11. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stinka: preco si nezmenis status zo snazilky na tehulku? :slight_smile: do toho ma nic, to len taka rada aby baby videli ze si tehu
11. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ĎAKUJEM za radu.. a kde si to mám zmeniť.. tam som to mala 4roky.. tak neviem kde si to zmeniť .. poradíš prosim Ťa...
11. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka to poznam...snurky, to bol problem, drzim palce u dr...a kam sa chystas rodit?

stinka ahojko, vitaj a prajem ti aby si bola aj ti mamicka :wink: ..oreskakali sme si to tu vsetky a niektore aj niekolko krat...ale da sa to...skoro vsetky uz mame babatka, niektore aj dve...
11. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha to je super :slight_smile: no hej my sa snažíme 4roky a 2x neuspešne... ale verím, že teraz to už výjde a budeme aj my rodičia :grinning:
11. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stinka, gratulujem a vitaj :slight_smile: vsetky sme presli zo smutnejsej temy (a niektore aj viac krat) a skoncili v tejto super teme :grinning: nech ti tie tt pekne rastu .....a hod si do statusu tie tyzdne :wink:
11. jan 2010 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stinka zmenis si to v nastaveniach....je tam kolonka stav...zns cakame, ani jedno... :wink:
11. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolka už sa stalo :slight_smile: ĎAKUJEM
11. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stinka, nam to tiez vyslo "do tretice" :grinning: a co chvila uz budem drzat malinku v naruci :slight_smile:

emily, idem do Ruzinova, porodnika este nemam, snad mi nejakeho odporuci moja gynekologicka.
11. jan 2010 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tak si uz skoro v polke...uz by to malo byt ok nie? :wink:
11. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok