Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
8. feb 2010

jeeeeeeeej loli myslime na teba a drzkame moc moc palce!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

lolka
8. feb 2010

ahojte znovu,
teraz som s nou volal, vysetril ju doktor, budu to cez den vyvolavat, neviem kedy, viac mi nepovedala...ked budu dalsie novinky, pripadne ta najdolezitejsia, tak sa ozvem 🙂

petruci6
8. feb 2010

juuuuuuuj vyvolavacka?to je este na dlho,chuda potrapi sa,ale dnes to uz bude za vami 😉

lia
8. feb 2010

nebude to podla mna na dlho,teda ,ked jej odtiekla voda 🙂
svetlus fajn bolo,len chrumka sa certila,tak som bola troska v napati a nemohla kecat.ale neva,bola som zucastnena 😀 my sa mame fajn,tesim sa z nasho miminka velmi,velmi 🙂
vyspala si sa??ja by som ani nezaspala 😀

mm1
8. feb 2010

🙂 Ahojte babulky... toto bol asi najlepší víkend na zážitky....

najskôr...mrzí ma, že sme neprišli, ale prekvapila ma sesternica z Moravy, ktorú sme pol roka nevideli a ona tajnostkárka k nám príde s bruškom že je vo 4 mesiaci... strašne som sa potešila, celú ju vystískala....no proste paráda...

na to mi príde sms od Svetlušky, že sa potvrdilo to, čo mi napísala deň predtým...normálka mi nabehli zimomriavky šťastia... SVETLUŠ objímam ťa na diaľku, a dúfam, že mi to Jožko dovolí... ale posielam velikáááááánsku pusu...
Nestresuj, nečítaj.... užívaj si to a vychutnávaj... všetko bude dobré..... Mala si rok veľkých zmien.... milujúci manžel, a teraz i babatinko..... juj teším sa na fazulinku.... 🙂 cmuk

a teraz čítam od Lolka, že Peťuška je v nemocnici... tak Petíííííííííííííííííííí silno na teba myslíme o chvíľočku budeš mať Vikinku v náručí.... Maťko, tebe tiež gratulujem o chvíľku budeš už skutočný tatík.... nie len tatík bruška, ale už tatík Vikinky....
Čakáme na infošky....

Všetkým maródom skoré uzdravenie...... Kikuš, kde je v Petržke tá cukráreň?????? takú som tu ešte nevidela... 😲

svetluska.p
8. feb 2010

vdaka magdi 😵

mm1
8. feb 2010

Svetlušík... a šetri korunky... jo.????? a ešte nejako cítim, že budeš mať chlapčeka... od prvej chvíľky čo si mi to napísala... to som ti zabudla povedať do tlf 😵 😵 😵

svetluska.p
8. feb 2010

magdi, chlkapceka? aj kikusa mi teraz hovorila 😵 ...nam je to jedno, hlavne nech je a nech je zdrave.

svetluska.p
8. feb 2010

slopkam velky pohar mlieka, nech mame bielkoviny 🙂

emily3
8. feb 2010

svetlusik, tehusik 😀 😀 😀 😀 jaaj tesim sa s tebou...aj deti.....ked som to povedala Monke tak : Faaaaakt? a uz utekala to povedat Marekovi...

lolka tak ako pokracujes? nech ta mala velmi netrapi.. 😉

svetluska.p
8. feb 2010

emily 🙂))..nom onca nam pekne nahlas zazelala velaa deti 🙂....zlati boli, fakt...

svetluska.p
8. feb 2010

inak, co vam budem rozpravat..tesim sa aj panikarim..ranosom utekala do lekarne kupit testy..na jednom nebolo vidno nic , na druhom slabu ciarku....uz ma magdusa zdrbkala, ale len tak jemne, akoze opatrne na tehulku 😀 😀 😀 😀 ..a kikusa, ze nech sa netestujem..tak uz nebudem...ale do stvrtku odpADNEM..HLAVNE PO ODBERE...sory za caps ock...

emily3
8. feb 2010

svetlusik...hlavne. nadych, vydych, nadych a vydych..opakuj niekolko krat a pomaly....a NESTRESUJ!!! 😀 😀 😀

lolka
8. feb 2010

posledna aktualita 🙂
zacali sa kontrakcie a povolali ma do nemocnice, takze sa odmlcim, a ozvem sa, ked budeme rodicia...dakujeme vam za podporu, odovzdam vsetko Petke 🙂
drzte nam palce..

mm1
8. feb 2010

Svetluš??? z čoho odpadneš???? z odberu?????? teraz nemôžeš odpadávať....
a s tým chlapčekom fakt. to bolo prvé čo ma napadlo.... 🙂

svetluska.p
8. feb 2010

martiiin...drzime palce!!!!

emily3
8. feb 2010

lolka drz sa a MArtin neodpadavaj 😀

mm1
8. feb 2010

Lolkovci držkajte sa 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
8. feb 2010

drzime palceky 🙂

lia
8. feb 2010

jeejjj,ja mam z lolkovcov zimomriavky 😅

svetluska.p
8. feb 2010

aj jaaaa 😵

mm1
8. feb 2010

aj ja ich mám 😵 😵 😵

evitkamalicka
8. feb 2010

aj my aj my 😵

cucuska
autor
8. feb 2010

jeeej svetluska toto je úžastný roksamé dobré správy od začiatku januára. tak sa vyteŠujem 🙂
mocmoc gratulujem
no my sme chorý Emapal hrdla. aj mandle to schytali a tak berieme po roku ATB, ale hadam za 3 dni bude pohodáaaaa 🙂

SvetluŠ moc moc gratulujem ale len tak potichu ale predsa 🙂 😵

svetluska.p
8. feb 2010

cucka dKUJEME 😵 ..len este stresujeme, lebo nizke hcg mame..v stvrtok kontrolny odber,tak uvidime...

svetluska.p
8. feb 2010

Proč muži nemají být redaktory v poradně
****************************************
Milý Honzo,
doufám, že mi dokážeš pomoci. Jednoho dne jsem nechala manžela koukat doma na televizi a odjela do práce. Asi tak 2 kilometry od domu mi najednou přestalo auto jet - musela jsem se vrátit pro manžela, aby mi pomohl. Když jsem dorazila domů, nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem viděla. Byl v posteli se sousedovou dcerou. Je mi 32, manželovi 34 a jí 19. Jsme spolu 10 let. Manžel se mi přiznal, že spolu chodí víc než půl roku. Do manželské poradny nepůjde. Jsem úplně v koncích, prosím, pomoz mi.
Magda



Milá Magdo,
že Ti přestalo jet auto po tak krátké cestě může být způsobeno mnoha příčinami. Nejprve zkontroluj jestli není ucpaný přívod paliva. Pokud je čistý zkontroluj veškeré přívody vedoucí k motoru. Také zkontroluj kabely včetně ukostření. Jestli není problém tady, je potřeba provézt kontrolu palivového čerpadla jestli není poškozené a dává správné množství paliva.
Doufám, že jsem Ti pomohl
Honza

h0blinka
8. feb 2010

no konecne som tu (pondelnajsie porady 😝)
svetluuuuuuuuuuuuuuuššššš, my sme to vsetky tusili 😀 😀 😀 😀 supeeeeeeeeeeer, pekne oddychuj a vyliec sa, ziaden stres a tabulky, jasneeeeeeeeeeeeeee!! a uzi si to hned pojdes rodit 😀 😀 😀 😀
na čo sa citis? baba ci chalan :D ja typujem babu 😅
Tento rok VYBORNE ZACAL A AJ POKRACUJE, celý rok bude dobrý 😵 😵 😵

kikus dufam ze ti tatik pomaha aby si sa aspon trochu vylezala, lebo pri 2 nezbendikoch to je tazke

a baby nezimomriavkujte tu lebo ich budem mat aj ja hned
loli drz sa 😉

svetluska.p
8. feb 2010

hobli diiik.....citim sa fajn..ci dievca ci chalan neriesim..hlavne nech je....jaak ste to tusili, ked my nie.....??? a pritom truba,ani mi nenapadlo, ze spava som a kozy ma bolia.....a teraz sa mi spat nechce uz treti den kodkedy to viem a panikarim, preco uz nespim 😀 😀 ....

mm1
8. feb 2010

Svetlus... ja že čo mi tu píšeš o aute.... 😀 😀 😀 😀 😀

h0blinka
8. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀
to je zrdave, to gro len pride, pekne spinkaj... aby si si oddychla tehu je namahava robota 😀 😀
ja som mala tyzdne ked som spala skoro cely den, aj na zachode v robote 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre