Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
8. feb 2010

tak ja som nespala celé tehu..... 😀 😀 ani o hodinu navyše ako bolo bežné, 🙂

svetluska.p
8. feb 2010

magdi, o akom aute???

mm1
8. feb 2010

veď Honza odpovedá Magde nie??????? 😀 😀 😀

svetluska.p
8. feb 2010

jaaaaj magdi 😀 😀 😀 😀

mm1
8. feb 2010

už som sa ľakla, že mi píše nejaká rodina z Moravy, čo ma tu odhalila... ten text nad tým som nevidela. 😀

svetluska.p
8. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petruci6
8. feb 2010

lolkovci drzte sa!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

svetlus ja tipujem babu 😵 😵 netestuj sa to su len stresy,naposledy ked som mala dlhy cyklus a kika ma plasila,ze som tehu mi na niektorych testoch vysli slabe // na niektorych nic,to mas tak,je to len marketingovy tah s tymito testami
hlavne,ze je potvrdene HCG z krvi a to je na 100% 😵

svetluska.p
8. feb 2010

veriiim petrusa, ze bude setko ok.,,, 😵

cucuska
autor
8. feb 2010

svetlus vsetko bude oookkkkkkkkkkkkkk 😵

trpezliva
8. feb 2010

Magdus, ten podnik sa vola Bubbles a je to na Gercenovej. Maju tam tu hernu a cukraren, ved dalsie stretko dame tam, uvidite, ze sa vam bude pacit. 😎
pre hoblinku: http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath... tieto stolicky mame s takym istym stolikom. Lili ich ma velmi rada, furt si presada z jednej na druhu. Vyskovo je tak akurat pre nu.
Je tam nizsie aj taky dazdnik s lienkou, no ten ma tiez velky uspech. TO som jej vsetko objednala z tejto stranky.
Lolka, myslime na teba. MOzno uz tlacis. 🙂 🙂
Mna boli hlava, idem si lahnut, len mi akurat baby zaspali, tak sa vytesujem, ze som to zvladla.
V noci to bola hroza, lebo som sa potila ako kon a teraz Johanka spi so mnoiu ako sardinka nacapena, takze to bolo neprijemne. Dnes uz nemam horucku len zvysenu teplotu, tak snad do zajtra budem ok.
Ale fakt, je neviem ako riesia taketo situacie ine chore mamy...ved niekedy sa neda ani z postele vstat, ja na stastie znasam choroby dobre, ale kebyze moj muz ma takuto chripku, tak ten len urcite lezi cely den. 😝

trpezliva
8. feb 2010

ozaj, co chystate na Valentina?? dajte nejake tipy 😵 😵

mm1
8. feb 2010

Kikuš, a ešte to funguje??? lebo v ovsišti bola jedna cukráreň aj s herňou a už je zrušená... tam ako je to nákupné centrum....preto som sa ťa to pýtala....

Ideme do divadla na Františka z Assissi.-

loss
8. feb 2010

loli myslim na vas nech to mas rychlo za sebou 🙂

petruci6
8. feb 2010

ja uz mam darcek na valentina objednany 😀

mm1
8. feb 2010

petruš, prezraď čo?????

petruci6
8. feb 2010

poslem ti do IP,aby to bolo prekvapko 😉

h0blinka
8. feb 2010

dakujem kikus,
akurat kukam ten dazdnik ze je uplne supis 😀 😀 😀
Lilly bude mat karneval tak jej musim zohnat niejaku masku, keby bola lienka tak jej akurat sekne 😀 😀

mm1
8. feb 2010

Petru, dobrý výber.. aj som si myslela, že to bude niečo na tento štýl..... 🙂

h0blinka
8. feb 2010

aj ja chcem vediet

h0blinka
8. feb 2010

kua sef ma asi vymakol

mm1
8. feb 2010

hobli???? 😲 😲

evca35
8. feb 2010

ahojte,
dlho som tu nebola a samé dobré správy ...

Svetluška, pripájam sa k blahoželaniu, aj ku svadbe aj k bábu, verím že to vyjde 🙂
Mne trvalo rok a pol po MA kým som otehotnela, na začiatku som mala problémy, ale celé tehu som potom vyležala v kľude doma, bez stresov a podarilo sa. Máme krásneho zdravého chlapčeka. Tiež som brala Duphaston 3x denne, Acidum folicum a vitamín E. Tak ešte raz, držím prsty.

petruci6
8. feb 2010

mm dobre ze? 😀 take na pobavenie

petruci6
8. feb 2010

hobli sak pozvi sem aj sefa,my si s nim pokecame 😀

veva1
8. feb 2010

Lolkovci drzte sa. svetluska chlapcek

sloniiicek
8. feb 2010

ahooojte kockyyy.

co to citam. same dobre spravicky.

svetluska - gratulujeeeemeee a drzime silno palceky.

lolka - myslime na vas a mozno uz ma niekde malinku pri sebe

mne zase vcera pisala kamoska, ze sa jej narodil syncek. vola sa ondrejko a miery ma 52 cm a 3.800g

inak aj martinka sa narodila drobnejsia a tu svoju drobnost si drzi stale. uz sa ma viaceri doktori pytali, ze pokom je drobna. ma 80cm a 9kg, takze nosi oblecko 80 (od9do12mesiacov). a to ma takmer 19 mesiacov.

no, s tymi bitkami troska bojujeme. cudzie deti nastastie az tak strasne netlce. ale najviac mna a pritom sa usmieva, ze aka zabava. ☹ minule ma tak posticovala. ☹

mm1
8. feb 2010

Ahoj Adik..... ale Maťka je taká pekná dievčenská, keď je taká drobná... viď v tých sukienkach.... 🙂

svetluska.p
8. feb 2010

evca, vdaka. tiez mam 3xdenne duphaston, E, kys. listovu a vit. C

baby, vy ste podarene, uz tipujete, co to bude..sisky... 😀

mali sme vypadok inetrnetu..teraz nabehlo..

svetluska.p
8. feb 2010

ahoj adka, dakujeme 🙂

habibi78
8. feb 2010

hobli, ked si spominala ze ta sef asi vymakol....
ja som mojmu sefovi raz OMYLOM poslala take steklive fotky..... boli pre mojho vtedajsieho frajera, ako som robila 10 veci naraz v robote, poslala som ich nespravnemu Pavlovi..... sefovi..... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre