• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
lante to ti nezavidim....prajem len pevne nervy
my sa zas borime s Miskom s kozou, ma ju stale suchu...a u koznej je to des..boli sme tu u nas, ale to je nejaka stara doktorka a vsetkym predpisuje sedamend..ci ako sa to vola...isla som inam,tam bolo tolko ludi ze som nemala sancu sa v ten den tam dostat....natierame ho mastami, aj nam vravela dr. ze to bude dlhodobe, ale v zime sa to zhorsuje.... :unamused: a ta doktorka, ku ktorej chodime ide na matersku..tak neviem co dalej..( u nej som sa objednavala na hodinu, kto tam bude s takym malym cakat cely den?).
a s MArekom na logopediu, a ocna zo vsetkymi, zubar..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nenudime.sa
9. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :sweat_smile:
Takze Lolka to ma uspesne za sebou, gratulujem aj v tejto teme.
A teraz som na rade uz jaaaaaaaaa, hura.

Svetlus gratulujem a prajem vsetko dobre. Vela zdravia tebe aj babatku.
9. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loli gratulujem mala je nadherna a mne sa zda ze cela Ty :slight_smile:
9. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily akymi mastami ho natierate?my sme sa potrapili od narodenia s kozou,mala dlho ekzemy,ale nastastie je to uz za nami
co mame osvedcene a pouzivame denno denne- par kvapiek oleja do vanicky Balneum Hermal Plus,a po kupeli Bioderma Atoderm PP

na velmi suchu pokuzku je dobry aj Excipial
9. feb 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teus aj ty to uz mas za par :wink: :dizzy_face:

svetluska kedy ides na krv zajtra? rano? o kolkej budu vysledky???budem tu nervozna za teba :grinning:
9. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ja som truba,viem,ze ides az vo stvrtok ja som cely den v tom,ze je uz streda :sweat_smile: :grinning: tak sorry
9. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sojky
teusik dakujem :slight_smile:
petrus az pozajtra. ale zajtra by som sla hned.
9. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste vsetky? u nas je Jozkov brasko a mastia chlapci FIFU na PS...tak by ste ich mali vidiet..jeden v kresle, druhy na zemi...... :grinning:

tak by ste mohloi dojst, bo tv mi zhabali
9. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetlus...no ja vecernz kolobeh,Lucka uy spi, Marek spi..teray som docitala roypravku Monike a Miso sa tvari ye soat netreba...ani ruyovku sinemoyem poyriet v klude....aa yobudla som, mala bz som tukat tu diplo, ale sa mi nechce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ty beťárka! Zase píšeš v šifrách? :grinning:
9. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mišík ma suchú a citlivú kožu. Atoderm je dobrý, Excipicial, ale chcem vedieť prečo sa to po vysadení vráti. A ešte chcem skúsiť konopný olej alebo makadamový krém....to je prírodného charakteru.
9. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna picne....vzdy ked nanovo otvorim internet sa prepne YZ... :angry: :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeee :slight_smile:
nakukujem po dlhsej dobe a co to tu citam, jejejejejeeeeeeej :grinning:
lolka , lolko a VIKY hurrrrrraaaa, vitaj na svete, nech sa dari a nech je zivot vas vsetkych nadherny. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a rumazgam dojatim, svetluska dvojciarkova, moc moc drzim palceky, zelam krasne tehu a nadherne babatko , tak moc sa tesim. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a asi ma picne. :unamused: fakt ma mrzi a ospravedlnujem sa, ze sem nenakukam castejsie - netusila som, ze sa stretavate... minuly vikend sme boli v blave a neverili by ste, v sobotu este pred obedom sme dosli do avionu na nakupy ... a okolo detskych zverov som presla niekolkokrat, ked sa mi drahy stratil aj s malym v kociku, a ja som o vas nevedelaaaaaa :cry: tak mi treba. ak by som mohla poprosit, mohol by mi niekto najblizsiu akciu pisnut do IP? mozno , ak by sme sa vyskytli ... vdaka.
9. feb 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ahojko.....no nevsila si si tam ten krdel deti a mamicky a tehulku lolku?? :confused: urcite dame vediet, svetluska sa chystaju do blavy. :wink:
9. feb 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily - no, praveze som si ten krdel deti vsimla ... ale: behala som bez brilov do dialky , v hlave mi aj prebehla myslienka, ze jeeejda, ako to tu tie maminy s detmi vyuzivaju - a dalej som sa snazila prizmurenym pohladom najst matyska a draheho, bo mobil som zabudla v bunde na kociku pri nich - nechali ma samu nakupovat handry. a kedze som vas nikoho zatial nazivo nevidela, nenapadlo mi, ze by som mala niekoho poznat.
do blavy uz teraz tak casto nechodime, ale mozno motyka vystreli po druhy krat. :wink:
10. feb 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule....

Papá niektorý drobec tie Hipp Kaše?????????????????
10. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

mm nas papal, ale uz take nepapame, vsetko robime doma
10. feb 2010 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani my už dávno nie, ale zostalo nám jedno ovocné dvojbalenie..... tak preto sa pýtam....
10. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sojky, volala som uz s magdulou, ale aj tak som hotova..nejak prepukla u mna ta chripka, ci nadcha do kelu..soplim a kaslem o 106..doteraz som vobec nic nebreala, len cajik a lezim....hlava boli...boli ste niektora takto na zaciatku chora? :frowning2:
10. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetluska...moja sestra tak bola chora, nevedela ze je tehu a brala nejake lieky , tak sa potom bala ci to neublizilo drobcovi, ale bolo vsetko ok...len na zaciatku to nieje vyhra.....cim skor sa uzdrav, :wink:
10. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko emily...ta vies, ze som nervozna teraz do kelu...
10. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetluš uvar cibulák a šup pod perinu!!!!!! :slight_smile:
10. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magdus, uvarim, len cibula nie je. dockam, kym Jozko donesie a vecer dam.
10. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
trochu vam zase napisem, aj ked uz ta najvacsia novinka nebude vacsia :slight_smile:
mala papa cca kazde dve hodiny, spinka, poslucha, neplace moc - takze super...uz ju vcera lolka prebalovala a dnes bude prvykrat kupat. lolka je super, vyzera, ako keby tam dosla len tak pozriet na navstevu, fakt nevyzera, ze predvcerom rodila, klobuk dole...je skvela a najlepsia...ja viem, ze skoro kazda ste to prezili a pre toho svojho ste boli najlepsie, ale teraz je najlepsia ona a pre mna bude navzdy !!!
su v poriadku, akurat mala trochu grcka, ale ze postupne to odoznieva, tak dufam, ze to je len z plodovej vody a nie reflux - uvidime.
pozdravuje vas vsetky a dakuje za gratulacie...
nove foto nemam, mozno dnes, ked pojdem do porodnice, tak nieco odfotim a pridam...
pekny den vsetkym...ja uz od pondelka mam krasne dni :grinning:
martin
10. feb 2010 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: perfektne sa to cita..lolka bola taka krasna tehulka, setko s pokojom, vychutnavala si a tak i teraz - porod aj mamickovanie...tesim sa z vas.
10. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj to sa tak krasne cita :dizzy_face:
10. feb 2010 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa nielen dobre cita, ale este lepsie sa to pise...stale mi tecu slzy, ked "to" s niekym preberam...
10. feb 2010 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martin, Lolka bola krásna tehulka, veľmi jej to pristalo a teraz je krásna mamička....

Tak zasa dnes od nás pozdravuj, dobre????? :slight_smile:
10. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, pozdravim, to sa neboj, vzdy jej referujem, co ste tu napisali...takze je informovana, aj ked teraz je trochu inde... :slight_smile:
10. feb 2010 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ich pustia domov?
10. feb 2010 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok