• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
Martin tak to je jasné :slight_smile::slight_smile: je pri vašom krásnom batôžku šťastia....
:slight_smile:
10. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa nevyskytne nejaky problem, tak v piatok ich mam doma :grinning: aspon dufam
10. feb 2010 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to budeš mať ten najlepší víkend :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: super....
10. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, takze uz budete ma spolocny vikend v trojici
10. feb 2010 o 09:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska ja ked som otehotnela bola som na ATB,este som nevedela,ze som tehu,bola som total chora a tiez som sa bala,ale bolo to v pohode.
niektore maminy kt otehotneju dostanu nadchu a soplia a maju zvysenu teplotu,neviem ale mne sa tak zda,ze by to mohlo byt aj z tehu,je to predsa velkaaaaa zmena pre telo
10. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som bola na zaciatku tehu chora
10. feb 2010 o 09:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vacsina zien,kt poznam boli na zac chore a par dni pred porodom,akoby sa telo uz pripravovalo...
tiez som to mala,aj lolka to tu pisala aj plno dalsich
10. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj kocice, ak dobre, ze vas mam!!!
10. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim aj ja som bola na zaciatku tehu chora. :wink:
10. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus :slight_smile: :dizzy_face:
10. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a sinupret je ok?
10. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, sinupret je ok :slight_smile:
10. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus, ja som mala pocas celeho tehu upchaty nos..... :angry:
10. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sojky, stupa mi tepúlota. co na to? 38....
10. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlažná sprcha, opakovane a studený zábal.... :frowning2:
10. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala pri Adamkovi cele tehu upchaty nos a mam to aj teraz, ale nie je to az take strasne ako predtym
10. feb 2010 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus 1 paralen kludne mozes,to sa da aj v tehu aj ked kojis
10. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus,chuda,si chora:(.ja som tiez bola na zac.tehu,vtedy je aj oslabeny organizmus a zvysenu teplotu maju aj tehulky,tak si to asi chytila od jozka.len oddychuj a mysli pozitivne:slight_smile:.mne lili akurat spi a johanka nie,tak s nou pochodujem v satke,aby nahodou nemrncala,uz ma boli chrbat.no mame to tazke,ale nemenila by sooom..
10. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
LOLKA moc gratulujeme a želáme Vám obom veľa zdravia a veľa mliečka.
Svetlus paralen ten môžeš
10. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska - drzkajte sa. :slight_smile:
10. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte maminy, ja mam dnes perny den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..bola som s Marekom u logopedicky..bol skvely...tesim sa..teraz cvicime S.....potom sme isli domov ( dvoch malych som mala u dedka, teda este stale sme tu) to akurat prisla Monika zo skoly, najedla, a obliekla som ju do masky? dnes maju v skole karneval a chcela byt PIPi..tak som jej zaplietala draty do hlavy, aby jej stali vlasy ...a utekali sme k dedkovi..Lucka nastastie spala a MIskko, spi doteraz..a za chvilu utekam na skolsku radu ( volime riaditelku tak nesmiem chybat) a vecer ma mm pozval do divadla...bol velmi zlaty pred tyzdnom mi volal...10teho si nerob program..a ja taky natrepany den..no som zvedava ako to dopadne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

svetluska drzkaj sa a vyliec sa

lolka lolko tesime sa z dobrych sprav...mala je krasnucka :wink: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlusik skore uzdravenie a zajtra drzime palce :wink:
10. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska skore uzdravenie a zajtra drzime vsetky tri siiiiilno palce :dizzy_face:
10. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nam prepichli uska juuuj plackali sme ale ked sme dali mliecko utisila sa
no a boli sme na nozickach este sa musime mesiac balit na siroko :frowning2:
10. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

svetlus davaj citrony s medom-vitaminove bomby,nech ti to co najskor prejde.zajtra myslim na teba a tesim sa na tvoju skvelu spravu :dizzy_face:

baby,mala mi zaspala a my sa vzdy najneskor o 19:30 kupeme.mam ju zobudit alebo nechat spinkat??ako si mam vytvorit rezim??doteraz to slo.bojim,ze bude v noci hore a to nezvladnem uz :sweat_smile:
10. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lia neboj ono sa tonejako súravy a nebuď ju. Aj moja EMka si to niekedy počas dňa prehádže a je teda už veľká avždy sa nejako napasuje do režimu :slight_smile:
svatluš zajtra držime moc moc moc palčeky
10. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre cucus,dnes je njaka spava,poobede mi spala 5 hodin ,od vecera vcera spala do 5tej,no uvidime,dufam,ze nebude cirkusovat v noci
10. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius nebud ono sa ti stale toska pomeni rezim mi ani nemame ked sa to tak vezme jedine ze ideme spat o 22 hod vstavme a okolo 8 az9hod a spime 2 az 3 krat denne do obedu okolo 11hod a poobede okolo 15hod ale stale sa to meni hore dole hodka

nam poslednej dobe zapsi maly pri jedeni :grinning: :grinning:

ja uz spom dnes k.o maly mi asi vse hodky vrestal ani tak ani tak nebolo dobre tak som ho nechala stal pri mne a plackal skoo mi teplaky stahol jak sa nevoval ale potom sa aspon najedol vypil mi 200mliecka tak spon ze to lebo odmieta papanie :angry:
10. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko vam prespia deti cez den??
10. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok