Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

tha, vydrzim este 😝 ....

petruci6
24. feb 2010

jaaaaaaaaaaaj tak potom kupim,kvoli privarku by som nekupovala,ja nevarim 😀 😀

svetlus a ake kociky sa ti pacia???ja som maniak do kocikov,teraz mam 3 😀

ajka23
24. feb 2010

mne sa pacia atlantic... 😵

emily3
24. feb 2010

svetlus, ked som cakala Mon tak som kupila male dupky hned ...velmi sa mi pacili...a ostatne veci az neskor....vobec ma nenapadlo ze by tehu nemuselo vyst a ze by sa mohlo nieco stat...to sme do celeho sveta vykricali ze cakame... 😉 ale mas na to este cas...

petruci6
24. feb 2010

ajka atlantic je sice lacny polsky kocik,ale uz su aj lepsie a vymakanejsie 😉 za rozumne ceny

retkvicka
24. feb 2010

petru, velmi by som chcela zeleny, lebo to je taka neutralna farba, dobra pre kocku i chlapceka...pacia sa mi trojkolky.....v znackach sa este neorientujem.....nepozerala som...ake mas ty?

petruci6
24. feb 2010

ja mam jane slalom pro trojkolku 🙂 🙂
a ty nechces vediet co to bude,ked chces neutralny??
ja mam sivo oranzovy

emily3
24. feb 2010

svetlus teraz mame trojkolku, ale tie vanicky su male, uz sa nam tam Lucka nezmesti..a su siroke, ze je tazko s nimi cez dvere a su tazke...esxte som s nim nesla MHd , neviem si to predstavit nastupovat do autobusu..inak je to dobry terenak, do snehu a pod...no uz budeme musiet vymenit tu vanicku a za sportak..

retkvicka
24. feb 2010

neriesime, co to bude, hlavne nech je a nech je zdrave..Jozko len hovori, ze pri kocke pride o nervy, lebo sa bude o nu strachovat 😀 , ale tiez mu to je jedno....co sa tyka farieb, neriesim dievcenske chlapcenske.....snad do ruzovej ci cervenej by som chlapceka nedavala - to by mi ani Jozko nedovolil 😀 😀 😀 ...

petruci6
24. feb 2010

ved jasne,ze nie,len ci to nechcete vediet este pred porodom??mne to pomohlo vo vybavicke a moc 😅

teraz je uz nova kolekcia 2010 a ta je lepsia v tom,ze sa da otacat sportova cast
na tej mojej sa neda
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane...

retkvicka
24. feb 2010

wau pwtrusa, perfektny je.....su aj ine farebne kombinacie? aj tato je dobra......

emily3
24. feb 2010

dik zeny ste ma pobavili...musim uz vypnut Pc, chalani sa tu nudia a za chvilu pride Mon zo skoly..tak hor sa do domacich prac 😝 ..navarit a nieco upratat.....

retkvicka
24. feb 2010

ale ja som z toho jelen..nejak ppzoprne to nestudovala som...v tej cene je kombinacia - hlboky aj sportiak a aj vajko?

retkvicka
24. feb 2010

paa emily....

petruci6
24. feb 2010

pozri si tu novu kolekciu 2010 ta je super 🙂

retkvicka
24. feb 2010

pekny je..uz som pokukala.....lepsie 😀

ajka23
24. feb 2010

som nevedela, ze atlantic su lacne, len nejako dizajnovo sa mi pacil... 😒 ale aj trojkolky sa mi pacia... 😉

petruci6
24. feb 2010

hej v cechach su lacnejsie ako tu
ja som dala za nas sportak 450eur,ja som nekupovala komplet,mali sme iny hlboky

ajka23
24. feb 2010

ale je zase pravda, ze 20 tisic za kocik dat nemienim... 😖 😀 😀

petruci6
24. feb 2010

atlantic je typicky polsky lacny kociar,ale za tu cenu su uz lepsie napr Bexa4, Bexa3 😉
a plno od Babysmile

ajka23
24. feb 2010

a teraz ked viem, ze je polsky, tak sa mi prestava pacit... 😠 😀 😀 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

hej, je to dost.......uvidim, co povie muzik....... 😀

ajka23
24. feb 2010

ja som nejako este kociky nesledovala, ved naco, ale na bazar ked niekedy kuknem, tak sa mi pacil... 😒

ajka23
24. feb 2010

...minuly cas... 😠 😀 😀 😀

ajka23
24. feb 2010

tak bexa vyhrava, dakujem petru... 😉 😀 😀 😀 😀

petruci6
24. feb 2010

hlavne kupujte najnovsie kolekcie,lebo o 2 roky ked budete predavat tak sa starsie kolekcie zle predavaju a ked budu este stasrsie tak predate velmi pod cenu

petruci6
24. feb 2010

neni zac 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre