• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
tha, vydrzim este :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
24. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaj tak potom kupim,kvoli privarku by som nekupovala,ja nevarim :grinning: :grinning:

svetlus a ake kociky sa ti pacia???ja som maniak do kocikov,teraz mam 3 :grinning:
24. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa pacia atlantic... :dizzy_face:
24. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus, ked som cakala Mon tak som kupila male dupky hned ...velmi sa mi pacili...a ostatne veci az neskor....vobec ma nenapadlo ze by tehu nemuselo vyst a ze by sa mohlo nieco stat...to sme do celeho sveta vykricali ze cakame... :wink: ale mas na to este cas...
24. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka atlantic je sice lacny polsky kocik,ale uz su aj lepsie a vymakanejsie :wink: za rozumne ceny
24. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru, velmi by som chcela zeleny, lebo to je taka neutralna farba, dobra pre kocku i chlapceka...pacia sa mi trojkolky.....v znackach sa este neorientujem.....nepozerala som...ake mas ty?
24. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam jane slalom pro trojkolku :slight_smile: :slight_smile:
a ty nechces vediet co to bude,ked chces neutralny??
ja mam sivo oranzovy
24. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus teraz mame trojkolku, ale tie vanicky su male, uz sa nam tam Lucka nezmesti..a su siroke, ze je tazko s nimi cez dvere a su tazke...esxte som s nim nesla MHd , neviem si to predstavit nastupovat do autobusu..inak je to dobry terenak, do snehu a pod...no uz budeme musiet vymenit tu vanicku a za sportak..
24. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neriesime, co to bude, hlavne nech je a nech je zdrave..Jozko len hovori, ze pri kocke pride o nervy, lebo sa bude o nu strachovat :grinning: , ale tiez mu to je jedno....co sa tyka farieb, neriesim dievcenske chlapcenske.....snad do ruzovej ci cervenej by som chlapceka nedavala - to by mi ani Jozko nedovolil :grinning: :grinning: :grinning: ...
24. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne,ze nie,len ci to nechcete vediet este pred porodom??mne to pomohlo vo vybavicke a moc :sweat_smile:

teraz je uz nova kolekcia 2010 a ta je lepsia v tom,ze sa da otacat sportova cast
na tej mojej sa neda
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane-Slalom-Reverse-2010-komplet-darky
24. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau pwtrusa, perfektny je.....su aj ine farebne kombinacie? aj tato je dobra......
dik zeny ste ma pobavili...musim uz vypnut Pc, chalani sa tu nudia a za chvilu pride Mon zo skoly..tak hor sa do domacich prac :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..navarit a nieco upratat.....
ale ja som z toho jelen..nejak ppzoprne to nestudovala som...v tej cene je kombinacia - hlboky aj sportiak a aj vajko?
24. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paa emily....
24. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri si tu novu kolekciu 2010 ta je super :slight_smile:
24. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny je..uz som pokukala.....lepsie :grinning:
24. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nevedela, ze atlantic su lacne, len nejako dizajnovo sa mi pacil... :unamused: ale aj trojkolky sa mi pacia... :wink:
24. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej v cechach su lacnejsie ako tu
ja som dala za nas sportak 450eur,ja som nekupovala komplet,mali sme iny hlboky
24. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je zase pravda, ze 20 tisic za kocik dat nemienim... :confounded: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atlantic je typicky polsky lacny kociar,ale za tu cenu su uz lepsie napr Bexa4, Bexa3 :wink:
a plno od Babysmile
24. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz ked viem, ze je polsky, tak sa mi prestava pacit... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hej, je to dost.......uvidim, co povie muzik....... :grinning:
ja som nejako este kociky nesledovala, ved naco, ale na bazar ked niekedy kuknem, tak sa mi pacil... :unamused:
24. feb 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...minuly cas... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bexa vyhrava, dakujem petru... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne kupujte najnovsie kolekcie,lebo o 2 roky ked budete predavat tak sa starsie kolekcie zle predavaju a ked budu este stasrsie tak predate velmi pod cenu
24. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zac :wink:
24. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok