Ideme na to
cucuska
15. okt 2008

Mamičky z missediek

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😃 😃 😃 😃
ajka23
24. feb 2010
sak teraz je tolko tych kocikov, a vyber si... ]-( 😃 😃
nasi rodicia riesili dilemu ci s okienkom, ci bez a farbu maximalne... :-| 😃 😃 😃
petruci6
24. feb 2010
pozerajte na to,aby mali nafukovacie kolesa,lebo s tymi hrkotavymi umelymi hmotami tohoo vela neprejdete bez buchotu a hlavne v snehu bude problem a pozerajte na to,aby sa dala otacat sportova cast 😉
ajka23
24. feb 2010
si s niecim nespokojna na vasom kociku? =-)
petruci6
24. feb 2010
len s tym,ze sa neda otacat,ale inak je super,teraz to uz ani nepotrebujeme,ale ked som jej vytiahla sportak mala len 5mes a vtedy mi to vadilo,ze na nu nevidim,teraz je ona rada,ze nevidi na mna ale na cely svet 😃
mm1
24. feb 2010
Svetlus, ja som kúpila vždy niečo po každej dobrej správe od doktora... fakt, ako takú odmenu... a vedela som a verila, že tentokrát všetko dobre dopadne...
a naozaj kúpte si na zimu nafukovacie kolesa, nie je nad to.... hlavne do snehoveho terenu.... 🙂
ajka23
24. feb 2010
no, v blave necakam sneh teraz aspon takych 5 rokov... 😃 😃 😃
petruci6
24. feb 2010
ajka a ako ste na tom?meras BT?boli ste na nejakych vysetreniach?
ajka23
24. feb 2010
boli sme na vysetreniach, aj na genetike, aj SPG, vsetko dobre... 😉
mam ovulacne testy, ked ich vyminiem, tak pojdeme do nejakeho centra... 😉
petruci6
24. feb 2010
tak naco do centra?ked je vsetko dobre to je super 😉 😉

skus merat aj BT a trafit sa presne do ovu
petruci6
24. feb 2010
tie testy su dost mylne
ajka23
24. feb 2010
lebo vek ma pomaly tlaci, nemladneme... 😞 😃 😃
ajka23
24. feb 2010
na meranie BT nemam nervy... 8-(
ajka23
24. feb 2010
to fakt? =-) =-)
mm1
24. feb 2010
Ajka a čo ho tu bolo málo????? 😃
ajka23
24. feb 2010
nebolo, ale teraz nejaky ten rocik nebude, sa vysnezilo na x rokov dopredu... 😃 😃 😃
stankatt
24. feb 2010
ahojteeeeee, vy ste toho popisali..... 😃 😃 😃 😃 parada sa to zas rozbieha :🙂
Baby ja nastupujem v pondelok do praceeeeeeeeeeee ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
ajka23
24. feb 2010
stani, gratulejsn, ja by som opacne brala... 😃 😃 😃
petruci6
24. feb 2010
stani gratulujem 😉

ajka vazne tie testy su dost mylne,najlepsie je skombinovat to s meranim BT
ajka23
24. feb 2010
no parada, z merania BT som mimo... :-|
retkvicka
24. feb 2010
odbehla som do obchodu. uz som naspat.
ajka23
24. feb 2010
a mas slovenku? =-) =-) 😃 😃 😃
ajka23
24. feb 2010
apropooo, na redkvicku si budem dlho zvykat... :-|
petruci6
24. feb 2010
aji ved chod do tej temy,tie baby ti to vysvetlia,ja som teraz tiez zac s meranim,lebo mam chaos v tom mojom cykle,takto viem,kedy je ovu a kedy mam cakat mrchu
podstatne je merat kazdy den hned po zobudeni najlepsie v tu istu hodinu,predtym ako vstanes z postele a znacit si to do wunschkinder. alebo fertilityfriend.com a samo ti to oznaci kedy mas ovu a kedy dojde mrcha
mm1
24. feb 2010
Stani, vitaj v klube pracujúcich po MD 🙂
Ajka nič nemeraj, uvoľni sa a príde to samé.... a možno už ani nebudeš musieť merať.... 🙂
retkvicka
24. feb 2010
sakra, ja som na slovenku zabudla!!!!!!
petruci6
24. feb 2010
mm ale niekomu to moze pomoct vyznat sa v cykle a trafit sa presne,inak je cely mesiac v prdeli,ked vynechas tie dni D
aj ja som tak otehotnela s lindou
retkvicka
24. feb 2010
ale mam kyslu smotanu :-p 😃
ajka23
24. feb 2010
mm, vies, ono po 12tich rokoch spolocneho zivota uz ta chut nie je kazdy den, teda u mna by mozno aj bola, ale mm sa musi prekonavat nejako... :-| 😃 😃 😃
ajka23
24. feb 2010
tehu demencia? =-) 😃 😃 😃 😃
ides znova? =-) :-N
retkvicka
24. feb 2010
ajus, sak ma volaj tak ako predtym. to len nick je retkvicka 😃 ....svetluska ma volaju setci, aj kamarati.