• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
smejik - nepridavala som si nic. len som si dala termin ms neskor o 2 tyzdne a takto pekne mi to nahodilo aktualny tt :dizzy_face: . uz by som cela mat 17 :dizzy_face:
25. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus to chapem,nech uz je aspon maj a ty zacnes fotit brucho
25. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veru vevus. a ty sa ako citis? sople este tesu? dnes dlhsie bez ako vcerajsie dve hodiny?
25. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus davaj pozor lebo tu unas sa to siri strasne rychlo, normalne vidim siet ako sa tie virusy/bakterie siria
lilly jej spoluziaci, bracek jej spoluziaka ktory je spoluziak kolegovho syna vsetci su nakazeny, lillciny kamosi
a to sme boli spolu este ked lilly bola na oko nechytena virusom :confounded:
ale skor chyti nieco od teba ked si prskala :unamused:
svetlusiii tzv tehotenska demencia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ja pridem raaaaaaaaaaaaaaaaaaaz v kosicoch sa mi strasne lubilo, su tam streleny mili ludia
25. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, viete co by som velmi chcela? maskacovy overalik pre drobca. milujem maskacovy vzor. keby ste niekde take nieco videli... :dizzy_face:

dik hobli za kompliment i za tu tehu demenciu, hihihihi
25. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale potom ho nenájdes,
tu tehu demi si pamatam :grinning: :grinning: bolo to fajn
a lakania sa neboj, jaaa som bola na centrifuge disko kolotoci v 1den meskania, potom som taku padla hned 8tyžden ... vo 4 mesiaci som bola na tanku, hegalo ma hore dolu, som sa tam modlila ze uz nech je koniec
a sme tu
ale teraz mi to dochadza ze preco je taka aktivna :grinning:
25. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus ja viem len tigrikove
25. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hobli, co neajdem??
mala musi byt ine sidlo :grinning:
aj tigrikove mozu byt..ces predat svoje?bo sa hlasim.
25. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saj deco ked bude zamaskovane
25. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj........ehm..no nekapca mi :grinning: :grinning: :grinning: ......
25. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne svoje nepredam :grinning:
ale zohnad by som este vedela asi
25. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zozen mi prosim ta. vazne by somcela a viem ti aj hned poslat peniaze. to bude nas prvy aradny kusok. teda vlastne druhy, lebp úrve je bodycko, co som dala Jozkovi, ked som zistila, ze som tehu - ma napis "lubim ocka" :dizzy_face: .
25. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj hodim ti foto
25. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, akurat sopm úpzerala lili, ci nema na sebe...ale myslim, ze som videla a mne sa pacia take selijake mackovske a nemovske atd..cize aj tigrik je suúer. hod hod foto, som zvedavaaa :slight_smile:
25. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.annegeddes.com/shop/Tiger-Suit-Hat-Booties-Set-P353.aspx
su tam aj overaly aj kabatiky, ale stoji to trochu peniazkov
teraz maju novych mackov, velmi pekne je aj to

lilly ma takeho ruzoveho macka to sme kupili v ba v mother care a tigrikove taketo ale tieto anne geddes su veelmi pekne
25. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toho ruzoveho maca mam odfoteneho v prvom :slight_smile:
letim domkov dcerka cakááá
caute zajtra
25. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toho ruzoveho som videla. zlata je v tom. idem pokukat. dakujeeeem. paaa.
25. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte dieta konecne zaspalo,tahal od vcera riadnu snuru tak som rada. A ako zavrel oci dosiel aj manzel aj brat,takze pauzicka skoncila a idem ich obsluzit
25. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

aj my ideme na take fotenie v tych oblekoch uz sa tesim hlavne na Musku aka bude zlata :dizzy_face:
25. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeze ste vsetky? no ja dnes idem spinkat som nejaka unavena pa pa vsetkym :dizzy_face:
25. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Losik ordinacia je tak vsetky kukaju
25. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva hej, ordinacia to isti,..dokoca aj moj mm pozera so mnou a teraz niekam isiel tak chce vediet ako to skoncilo...a tvarim sa ze sa ucim, v sobotu mam skusku a este som to nevidela..blbosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a mm zajtra odchadza do Tatier s kamaratom..niekto sa ma... :unamused:
MIsko chudatko tak si roztieral sople, ze si ho naniesol do oci a vyslovene mu soplia ocka...tecu mu...dufam ze rano ich rozlepi a LUcka konecne prestala soplikovat..stale si to odovzdavaju a Monika s mArekom zas kaslu jak stare hrnce...a hlavne ze mame teraz od pondelka jarne prazdniny...zs budeme trcat doma..
25. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily tak to mate iny kolotoc s tymi bacilmi. tak manza ide do tatier,to by som nerozchodila. no babky mna manzel pozval v nedelu aj s tomom do resty
25. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus to vazne ja som jedina co to nepozeram :grinning:
inak vsetkym dobre ranko Nelly uz pobehuje od 6,30h tak den nam uz fici na plne obratky :dizzy_face:
ideme ku rodicom tak pa pa a krasny dnicek
26. feb 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, loss, to je sen spat do 6:30. My uz od 5:30 fungujeme :confounded: . Dnes budem ako zabita, na stastie Johanka zase spi. Idem obed uvarit, kym Lili kuka telku./chudatko, tolko rozpravok pozera, budem to musiet trosku zredukovat, lebo nam ohlupne :rolling_eyes: .
Emily na cely vikend ti ide muzik lyzovat? Moj len na jeden den, na stastie...Ja sa nikdy neviem dockat vikendu, ze budeme spolu a pomoze, tak som mu dala len jeden den "volna". :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,tak moja dnes vstavala o 6.30 nezvyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
svetlus aky overal myslis?na zimu do kocika?
to teraz uz nekupis,teraz bude v obchodoch uz len jarne letne oblecko,musis pockat az pred koncom tehu na zimne oblecko,aj ja som to tak mala
26. feb 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, vy ste vcera spali?
nemam co citat
26. feb 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, no vela ste toho včera nepopísali..... :slight_smile:
26. feb 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

my sme chori s manzelom a aj mala sa mi akosi nezda.co je dobre na nadchu pre malu??stale chrci :confounded:
26. feb 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ona to moze mat aj z toho refluxu,za kazdym ju pocuva doktorka a zevraj dycha dobre :rolling_eyes:
a minule jej robila stery a bolo to ok
26. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok