• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
lius a co sa ti na nej nezda?len zle dycha?ci ma aj sopliky?horucku?
26. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od kolko je uz teplota merana v ritke??a normal??my mame ten elektrobicky teplomer pre malu,ale este nie je nastaveny,tak zmeriam nasim,ale nevyzera na teplotu,len stale tie sople.
a ja sa v tom uz nevyznam,ci to je z refluxu alebo ci je nachladnuta
26. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia deti rastu so soplikmi, ak nema ine priznaky tak len odsavaj, pripadne jej to vytri s materskym mliekom ( ja damavam na vatovu tycku mliecko a vytrem jejs ym nostek) ..to prejde...a teplota v ritke sa meria tak , ze odratas 0,5 stupna..cize nameriaz 37,5 a - 0,5 =37 stupna...
nasi zase soplia a Misko vcera zacal aj z oci, naniesol si tam sopliky a dnes rano sa Lucka zobudila so zalepenymi ockami..tak to sa toci dookola
som zufala zajtra am skusku, pre mna je to spanielska dedina...a poslal otazky a skacu tie okruhy hore dole...a nestiham sa to ucit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte
26. feb 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf Vevík aj všetky babulky.
26. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sojky, teraz som dofunela domov. bola som povybavovat veci v robote. aj nieco porobit, bo sa nakopilo, kym som prec bola......ale uz som tu. lezim.
26. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ostávaš doma?
26. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte. ako sa mate ? Vidim tu veľa nového. a čo eŠte nevidim mi prezraďte. My sa mame fajn, škola v plnom prude, Emka tak idto už nam vyšli posledné dve stoličky dolné a teraz ćakáme na horné.
26. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cucuš..... aj my sa máme fajn... ale zatiaľ bez stoličiek.... :slight_smile:
26. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cucus, megi
tie stolicky maju byť 2 alebo len 1 vsade?
26. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hobli dve dolu a dve hore, čiže jedna v sade....
26. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, emily super clanok! KOnecne som zohnala SLovenku! A cestou domov som si vytkla clenok... :angry: ./bezala som so Slovenkou a chlebom v ruke. tak to mam za to./
Ja tiez neviem ako tie zuby rastu, musim kuknut Lili do pusy, zda sa mi, ze daco jej tam ratstie vzadu, casto hovori, ze boli zub..
26. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tomo ma 8 stoliciek :fearful: :sweat_smile:
26. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,
aj ja som si kupila vcera Slovenku (normalne som nezabudla :sweat_smile: ), emily, ved to bol pekny clanok, co sa muzovi nepacilo ?
kika :confounded:

nasa slecna do obeda vobec nechcela spat, bud papat alebo sa nosit na rukach.....ale ked som pustila vysavac, za chvilu zalomila :grinning: asi budem vysavat 2x denne :grinning: aspon ze vonku v kociku spinka :dizzy_face:
26. feb 2010 o 15:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som čitam ze maju byt dve vsade tak este came 1 rad (4ks )

idem pre lilcu mala dneska karneval - bola lienka :sunglasses: som zvedava ako bolo :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoblinka deti maju 20zubkov, prve sa tlacia jednotky vacsinou dole...potom dvojky...stvorky, trojky a posledne 5 ..Misko este nema tie posledne ale uz sa mu asi tlacia, lebo tiez hovori ze h boli...
26. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka uz sme si to vydiskutovali a aj si vymenil par mailov s tou redaktorkou....nepacil sa mu vyber fotky, nebol tam, a ze je tam spomenute v jednotnom cisle ze setrim.....
26. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ty mas dobreho jesitaka manzela :grinning: :grinning:

baby boli ste uz niekto s drobcami u tych sibirskych tigrov v Kostolnej pri Senci? zajtra sa tam chystame,ked nebude prsat,co dufam,ze nebude,lebo po nakup centrach sa mi chodit nechce :unamused:
26. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci, my sme tam boli so vsetkymi detvakmi,..mla bola v kociku a ti traja tam behali, a tie levicata tam behali volne, ale nedovolili nasim detvakom ich chytat...su to predsa len nevyspytatelne macence a maju obrovske tlapky :wink:
26. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co mamky,mojkate sa pri tv? alebo spite aby ste vstali 3,30?
26. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva a skym? s detmi? konecne spia a mm nie je doma, pride az v nedelu...a zajtra mam skusku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..mojkam sa s kihou. s kym hrame? ja to velmi nesledujem :sweat_smile:
26. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S kanadou. rozhodne sa ci postupime do finale,alebo len o boj o bronz.
26. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a teraz hra finsko s ? ties finale....zachytila som uvod...
no koniec prestavky idem sa dalej mojkat s knihou, dufam ze nezaspim.... :sweat_smile:
26. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak makaj a zajtra sa drz
26. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko sleduje hokej tuším......ako vždy, keď je hokej, tak sa nemám s kým baviť :frowning2:
26. feb 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomo rozhodol a kukame. idem robit chlebiky
27. feb 2010 o 03:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my kukame
27. feb 2010 o 04:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomo to nezvladol do konca a zaspal
27. feb 2010 o 05:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak detvaky ma zobudili okolo piatej, ale zaspoal, sem..no vysledok ma nepotesil :unamused:
no a este zvladnut skusku, dufam ze to urobim, nic neviem...
27. feb 2010 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste teda blazni,pozerat po nociach hokej :grinning: nikto by ma nevytiahol z postele kvoli tomu :grinning:
27. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok