Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
26. feb 2010

lius a co sa ti na nej nezda?len zle dycha?ci ma aj sopliky?horucku?

lia
26. feb 2010

od kolko je uz teplota merana v ritke??a normal??my mame ten elektrobicky teplomer pre malu,ale este nie je nastaveny,tak zmeriam nasim,ale nevyzera na teplotu,len stale tie sople.
a ja sa v tom uz nevyznam,ci to je z refluxu alebo ci je nachladnuta

emily3
26. feb 2010

lia deti rastu so soplikmi, ak nema ine priznaky tak len odsavaj, pripadne jej to vytri s materskym mliekom ( ja damavam na vatovu tycku mliecko a vytrem jejs ym nostek) ..to prejde...a teplota v ritke sa meria tak , ze odratas 0,5 stupna..cize nameriaz 37,5 a - 0,5 =37 stupna...
nasi zase soplia a Misko vcera zacal aj z oci, naniesol si tam sopliky a dnes rano sa Lucka zobudila so zalepenymi ockami..tak to sa toci dookola
som zufala zajtra am skusku, pre mna je to spanielska dedina...a poslal otazky a skacu tie okruhy hore dole...a nestiham sa to ucit 😝 😝 😝 😝

veva1
26. feb 2010

Cavte

mm1
26. feb 2010

čaf Vevík aj všetky babulky.

retkvicka
26. feb 2010

ahojte sojky, teraz som dofunela domov. bola som povybavovat veci v robote. aj nieco porobit, bo sa nakopilo, kym som prec bola......ale uz som tu. lezim.

mm1
26. feb 2010

a ostávaš doma?

cucuska
autor
26. feb 2010

ahojte. ako sa mate ? Vidim tu veľa nového. a čo eŠte nevidim mi prezraďte. My sa mame fajn, škola v plnom prude, Emka tak idto už nam vyšli posledné dve stoličky dolné a teraz ćakáme na horné.

mm1
26. feb 2010

ahoj cucuš..... aj my sa máme fajn... ale zatiaľ bez stoličiek.... 🙂

h0blinka
26. feb 2010

ahojte cucus, megi
tie stolicky maju byť 2 alebo len 1 vsade?

mm1
26. feb 2010

hobli dve dolu a dve hore, čiže jedna v sade....

trpezliva
26. feb 2010

ahojte, emily super clanok! KOnecne som zohnala SLovenku! A cestou domov som si vytkla clenok... 😠 ./bezala som so Slovenkou a chlebom v ruke. tak to mam za to./
Ja tiez neviem ako tie zuby rastu, musim kuknut Lili do pusy, zda sa mi, ze daco jej tam ratstie vzadu, casto hovori, ze boli zub..

veva1
26. feb 2010

no tomo ma 8 stoliciek 😨 😅

lolka
26. feb 2010

cafte,
aj ja som si kupila vcera Slovenku (normalne som nezabudla 😅 ), emily, ved to bol pekny clanok, co sa muzovi nepacilo ?
kika 😖

nasa slecna do obeda vobec nechcela spat, bud papat alebo sa nosit na rukach.....ale ked som pustila vysavac, za chvilu zalomila 😀 asi budem vysavat 2x denne 😀 aspon ze vonku v kociku spinka 😵

h0blinka
26. feb 2010

no som čitam ze maju byt dve vsade tak este came 1 rad (4ks )

idem pre lilcu mala dneska karneval - bola lienka 😎 som zvedava ako bolo 😀 😀

emily3
26. feb 2010

hoblinka deti maju 20zubkov, prve sa tlacia jednotky vacsinou dole...potom dvojky...stvorky, trojky a posledne 5 ..Misko este nema tie posledne ale uz sa mu asi tlacia, lebo tiez hovori ze h boli...

emily3
26. feb 2010

lolka uz sme si to vydiskutovali a aj si vymenil par mailov s tou redaktorkou....nepacil sa mu vyber fotky, nebol tam, a ze je tam spomenute v jednotnom cisle ze setrim.....

petruci6
26. feb 2010

emily ty mas dobreho jesitaka manzela 😀 😀

baby boli ste uz niekto s drobcami u tych sibirskych tigrov v Kostolnej pri Senci? zajtra sa tam chystame,ked nebude prsat,co dufam,ze nebude,lebo po nakup centrach sa mi chodit nechce 😒

emily3
26. feb 2010

petruci, my sme tam boli so vsetkymi detvakmi,..mla bola v kociku a ti traja tam behali, a tie levicata tam behali volne, ale nedovolili nasim detvakom ich chytat...su to predsa len nevyspytatelne macence a maju obrovske tlapky 😉

veva1
26. feb 2010

No co mamky,mojkate sa pri tv? alebo spite aby ste vstali 3,30?

emily3
26. feb 2010

veva a skym? s detmi? konecne spia a mm nie je doma, pride az v nedelu...a zajtra mam skusku 😝 ..mojkam sa s kihou. s kym hrame? ja to velmi nesledujem 😅

veva1
26. feb 2010

S kanadou. rozhodne sa ci postupime do finale,alebo len o boj o bronz.

emily3
26. feb 2010

aha a teraz hra finsko s ? ties finale....zachytila som uvod...
no koniec prestavky idem sa dalej mojkat s knihou, dufam ze nezaspim.... 😅

veva1
26. feb 2010

Tak makaj a zajtra sa drz

lante
26. feb 2010

Všetko sleduje hokej tuším......ako vždy, keď je hokej, tak sa nemám s kým baviť ☹

veva1
27. feb 2010

Tomo rozhodol a kukame. idem robit chlebiky

evitkamalicka
27. feb 2010

aj my kukame

veva1
27. feb 2010

Tomo to nezvladol do konca a zaspal

emily3
27. feb 2010

ahojte tak detvaky ma zobudili okolo piatej, ale zaspoal, sem..no vysledok ma nepotesil 😒
no a este zvladnut skusku, dufam ze to urobim, nic neviem...

petruci6
27. feb 2010

vy ste teda blazni,pozerat po nociach hokej 😀 nikto by ma nevytiahol z postele kvoli tomu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre