Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
1. mar 2010

Svetlus pošli mi do IP ten recept na tú zemiakovú omáčku na kyslo.... vďaka....

mm1
1. mar 2010

Hobli, malá je už veľká herečka.... 🙂

retkvicka
1. mar 2010

magdus, aka zemiakova omacka? myslis privarok? to je jednoduche. das varit zemiaky. vody das tolko, kolko ces mat omackz.dobre posolis, vegeta, bobkovy list a cierme cele korenie. ked budu zemiaky úred dovarenim, das bud mlieko, ked neces na kyslo. ked ces do kysla, daj kyslu smotanu. a klasika zahusrtis. to cele.

evitkamalicka
1. mar 2010

mnam zemiaky na kyslo aj ja mozem

evitkamalicka
1. mar 2010

v mojom rodnom meste sa to vola kvašne gruľe 😀

evitkamalicka
1. mar 2010

a tu kde som sa vydala zemiakovy privarok

h0blinka
1. mar 2010

hej herecka, vyjednava jedna radost
dala som foto na fb sem mi to uz nejde
nemestia sa mi sem uz foto
http://www.facebook.com/album.php?aid=2033003&i...

mm1
1. mar 2010

no zemiakový prívarok som myslela.. a ocot tam nejde? 😲

evitkamalicka
1. mar 2010

my si davame ocot az do taniera

retkvicka
1. mar 2010

hobli, mala je rozkosnica...mna zaujala ta fotka, ze vzorne papam..to co ma na tanieri, lebo to vyzera chutne..idem este trosku spagiet dat, bo som dostala chut.....

mm1
1. mar 2010

vidím, že ešte tiež dudušujete.... my už vonku nie, ale keď ideme haji tak dudu a nušu (látková plienka) musí byť.... 🙂

retkvicka
1. mar 2010

magdus, nemam rada ocot. ked chcem kyslejsie, dam radsej kyslu smotanu, pripadne este dochutim citronovou stavou. ocot nie je velmi zdravy.

ajka23
1. mar 2010

cafte, o jedle kecate? 😵 😵 😵
neviem co mam s PC, nenacitava mi obrazky a nie len na konovi... 😠 😠 😠

ajka23
1. mar 2010

zaujimave, mam tu len svoju a evitkinu fotku, ostatne mate hole ramiky... 😒 😀 😀 😀

mm1
1. mar 2010

aha, tak takže ocot kto chce.... no musím vyskúšať... ale fašírku sme mali teraz a robila som ju podľa MMB v muffinoch a bola super, žiadna masť.....

ajka23
1. mar 2010

retkvicka, to mam od kedy som sa chcela kuk na kociky, co si dala link, nechapem to... 😖 🙄

mm1
1. mar 2010

aji, skús sa odhlásiť a znova prihlásiť.

retkvicka
1. mar 2010

ahoj aji
magdus, co je MMB?

ajka23
1. mar 2010

mm, vidis, to ma nenapadlo... 😀 😀 😀 😀
a pomohlo to, dakujem... 🙂

h0blinka
1. mar 2010

aj ja kyslu smotanu alebo citron, ocot som uplne vyradilak, pouzivam uz len na dezinfekciu a zavaranie
kvašne gruľe 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
1. mar 2010

ste citali o tom "sikovnom porodnikovi"? 🙂 🙂 🙂
http://www.topky.sk/cl/11/682712/Pri-porode-pom...

mm1
1. mar 2010

mimibazar... 🙂

emily3
1. mar 2010

ahojte
mm paci sa mi ta pesnicka a dufam ze vyhra na eurovision...deta ze aspon postupi do finale

dnes som bola cca tri hodky vonku s detmi, ja zaspavam a miso sa tvari akoby nic...expert

mm1
1. mar 2010

no a vy ste tu neboli, tak som si prečítala tú už spomínanú tému, ktorú konečne uzamkli a nemám slova.... 😲

retkvicka
1. mar 2010

aku magdeus?

mm1
1. mar 2010

Svetlus, ani nečítaj......

evitkamalicka
1. mar 2010

aku?

retkvicka
1. mar 2010

sak len aku?

trpezliva
1. mar 2010

Ahojte, som u nasich, Johanku som dala druhy krat spat a mama stavia s Lili farmu.
Brat sa dozvedel, ze mu zomrel najlepsi kamarat, zasypala ho vcera lavina na lyzovacke, tak tu vsetci smutime. 😔 Je to hrozne, taky mlady, cely zivot pred sebou...A to brat kebyze nie je prec -dosiel vcera z Portugalska-tak by s tym kamosom urcite na tie snowboardy isiel. Ja na svoje deti budem tak strasne davat pozor... 😒
Prepacte ze vam sem nesiem pochmurnu naladu, ale musela som sa s niekym podelit, lebo furt mam toho chalana pred ocami.
Vecer sa pripojim z domu, zatial prajem pekny den, vonku je fakt nadherne. Uz som bola aj behat a vyvetrala som si hlavu. tu v dedine na mna cumeli ako na exota, asi tu nechodia casto ludia behat. 😨

trpezliva
1. mar 2010

brat ma 22 rokov, len aby ste boli v obraze

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre