Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

habibi78
12. mar 2010

to su najkrajsie zazitky.... super deticky mate..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mm1
12. mar 2010

Svetluš a Sofi poslúcha? 😵

habibi78
12. mar 2010

mm1, dakujem za opytanie...snazi sa.... 😀 ale uz zacina vymyslat....teraz sme uz tri tyzdne na vychode u mojich rodicov, ich rozmaznavanie sa zacina prejavovat, musim byt na nich prisnejsia.... 😀 😀 😀 😀
Natalka ako? Kedy ju davas do skolky?

emily3
12. mar 2010

zazrak deti spia, vsetci traja a Mon je u kamaratky...slobodaaa, neskutocne.... ...mali chalani ulozit hracky, tak radsej zaspali.... Misko zaspal v krabici od hraciek.. 😀

emily3
12. mar 2010

habbi no najkrasjsie zazitky, len niekedy mi to uz aj vadi, ked kooonecne spracem jednu miestnost, otocim sa a je to este horsie ako pred tym, alebo ked roztahuju hracky po celom byte, v kuchyni stale lasuju a trusia a vylievaju.....uz mam niekedy fakt toho dost..stale upratovat po nich tie kalamity coi narobia.... no konecne sa vypli aspon na chvilu...

habibi78
12. mar 2010

jezisi, emily, to je parada, zaspat v krabici.... 😀 aky uspavaci prostriedok pouzivas??? 😀 😀 😀 😀

mm1
12. mar 2010

tak to musel byť Miško KO... čo ste mali k obedu???? 😀

Pekný víkendík.... padámmmmm

a Svetluš, škôlka zatiaľ u nás nie... nie je treba.

veva1
12. mar 2010

no co zienky? Uz vikendujete? Manzel dostal priepustku na pivo ,tak mam volny PC

veva1
12. mar 2010

tak manza sa vratil,nesedelo mu osadenstvo v krcme,tak ma vyhadzuje od PC

vedvies
12. mar 2010

ahojte babenky,
citam si vas, ale nestiham nic pisat. Mame za sebou zase obdobie chorob a este sme trochu chore.

magdi, to si sa ale musela šúlať na Natalke 😀 ... ja si take srandy zapisujem
ninka tento tyzden zapotila: maminka je tinka, ja ninka a tatinko je petko /chvilu porozmyslala a potom zahlodila/ tinka, ninka, tatinka 😀

emily, misko zaspal v krabici? 😀 😀 ... to sa nam este nestalo ... nam sa teda nikdy nestalo, ze by ninka zaspala vtedy ked som to neocakavala ... vzdy som ju musela nejako uspavat ... pri hre nezaspala nikdy, ani pri jedle - to teda nepoznam a keby som ju nechala /co sa uz aj stalo/ cely den bez spania a vecer hrat sa, tak prvy kto spi som ja 😅

svetlusik, krasna 9tt 😉

vedvies
12. mar 2010

veva, ze nesadlo mu osadenstvo? ked uz mal tu priepustku, tak to mal vyuzit, no nie? 😀

habibi78
12. mar 2010

vevus, mala si ho poslat do inej krcmy.... to ze jemu nesadlo osadenstvo a nevysiel mu vecer, neznamena ze preto musi kazit vecer aj tebe... 😀 😀 😀 😀
vedv, mala je sikulka, zlata..... 😅 😅
mne sa paci ako Sofi sklonuje.... idem k tatinkovi...k maminkovi...
idem s maminkou... idem s tatinkou.....
a dnes mi pred spanim hovori...lubim taaaaaaaaaaaa... a ja jej hovorim, aj ja teba.... a ona na to po pauze.... ja viaaaaaaaaaaaac... 😀 😀 😀 no , smiruje nas s drahym ako sa natahujeme.... 😀 😀 😀

vedvies
12. mar 2010

habibi 😀 aj ninka tak sklonuje a chape zdrobneniny asi tak, ze mandarinke nepovie mandarinka, ale ked je velka tak "mandarina"

vedvies
12. mar 2010

babenky, inak chcela som si stiahnut nejake pesnicky, ktore teraz letia, ale nevedela som ich nazvy a ani kto ich spieva - som dost mimo ... esteze existuju hitparady a internet 😀

habibi78
12. mar 2010

mna sa minule pytala neterka.... maly konik, velky kôň.... maly ponik, velky pôň??? 😀 😀 😀 😀

vedvies
12. mar 2010

😀 to je na detoch to uzasne ... nas taka logika ani nenapadne 😀

vedvies
12. mar 2010

dobru noc habibi, idem za mojimi laskami papa

habibi78
12. mar 2010

bru nocku.... 😵

vedvies
12. mar 2010

😵

veva1
13. mar 2010

ahojte,kde sa flakate?

stankatt
13. mar 2010

ajjte, tak my uz mame po viroze klop klop klop.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veva1
13. mar 2010

stani super 😵

a moj isiel na pivko dnes 😝

habibi78
13. mar 2010

veva, dnes je asi spravna konstalacia kamaratov v krcme..... 😀 😀 😀 😀

bershka
14. mar 2010

ahojte kocenky. tak po dlhsom case som opat medzi vami.

co je nove?

stanka: aj my sme mali virozu, ked sme boli v usa, tak malu chytili take sracky, ze jej to vytekalo vrchom z bodynka. ☹

babulky, ktora z vas je s. hricova? 😅 sme sa skamosili na fbk a neviem si nejak priradit prezyvku tu z konika.

habibi, na teba tak casto spominam. ty si mi bola takou hrozne dobrou oporou vtedy po porode... vdaka tebe, samozrejme aj ostatnym cajkam tu mi nebolo na dusi tak hrozne.

je tu niekto novy tehu? okrem retkvicky nasej?

milerrka
14. mar 2010

čauky holky

bershka
14. mar 2010

ahoj, vitaj.

si tu nova?

milerrka
14. mar 2010

bershko,Jo jsem.Jak se máš?

bershka
14. mar 2010

ale dobre.

pozeram, ze cakas dvojicky. to je supeeer 🙂

milerrka
14. mar 2010

Nellinku a Víta.Doma mám ještě malou Danielku 😀

bershka
14. mar 2010

no budes mat teda velmi veselo. my mame len jednu a bohate mi staci

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre