Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
16. mar 2010

fuu to som nepozrela 😒

petruci6
16. mar 2010

toho sa neboj nevykoti sa,bude priviazane a pred sebou stolik

retkvicka
16. mar 2010

ale nee, nechapes..nie, ze vypadne. to viem, ze bude priviazane. ale prevratit sa aj s celou stolickou, ako sa bude vrtiet. ma zaujima, ci ta stolicka stoji pevne na zemi. Jozko mi hned napisal, ze budeme drobca istit lanami, ako horolezca 😀 😀 😀 😀

petruci6
16. mar 2010

neeeeeee co si je to stabilne a tazke,to neprevrati 😀

retkvicka
16. mar 2010

a viete co jezibabky? mi hovorite, ze nestresuj, nestresuj..ale myslim, ze kazda jedna z vas sa bala a bola nervozna...a mozno sa vam zda teraz, ze hlupe otazky sa pytam, ale aj vas take zozierali. neverim ani jednej, ze bola uplne kludna. ja som bola doteraz, len v úpiatok som sa nejak roztotot. jooooj...

evitkamalicka
16. mar 2010

svetlus ja mozem cestne prehlasit, ze som kludna 😉

retkvicka
16. mar 2010

no nevies petru..ked budeme mat valibuka?? 😀 😀 😀

retkvicka
16. mar 2010

evit, teraz pri druhom ano. to budem aj ja 😀

petruci6
16. mar 2010

ale jasne,ze sme sa aj my bali 😉 a stresovali,len nas uz mamicky ukludnovali ako mi teraz teba,aby sme sa nezblaznili,ja som bola teda velkyyyyyyyyyyy stresmen cele tehu 😅

evitkamalicka
16. mar 2010

aj pri Adamkovi som bola, ja si nikdy nepripustam, ze by sa mohlo nieco stat, vzdy treba mysliet len a len pozitivne

retkvicka
16. mar 2010

tak ma chapes petrus 😉

retkvicka
16. mar 2010

ok evitka, ty si svetla vynimka 🙂..ja som tiez presvedcena, ze pozitivne treba mysliet. lebo si vlastne clovek programuje, ako sa veci vyvrbia. ale proste obcas sa zblaznim.

petruci6
16. mar 2010

jasne,ze chapem,preto pisem svoje skusenosti 😉

retkvicka
16. mar 2010

vdaka petrus 🙂

evitkamalicka
16. mar 2010

ja som ten prvy neuspech proste zahodila za hlavu a tym to haslo.....aj teraz doma pri vychove je skor moj muz makkys a strachoput 😀

retkvicka
16. mar 2010

pozerate bez servitky teraz? je tam ta tanecnicka. neviem, ako sa vola. ale neskutocne sa mazna dievcinka.

petruci6
16. mar 2010

svetlus ja som mala asi v 5mes neuveritelne stresy a brutal ma zac boliet brusko a pichat s placom som isla k dr,ze sa nieco deje a bojim sa a ten mi ukazal babo na USG ako nam pekne mava a dal mi magnezko na nervy 😀 😝

retkvicka
16. mar 2010

evit, na ten úrvy neuspech nemyslim. doslova tak to citim, ze s tymto nasim zivotom to nema nic spolocne. nemyslim a neporovnavam. to jednoznacne nie.

evitkamalicka
16. mar 2010

svetlus myslis Stumfovu, tusim tak sa vola ta blondina

retkvicka
16. mar 2010

úetrusa, asi aj ja pojdem s placom k dr. nech mi da nieco na nervy 🙂))
ale stalôe si hovorim, ze sak aj duúphaston berieme. tak to je esdte taka poistka navyse, nie?

retkvicka
16. mar 2010

evit, ano asi tak sa vola.

petruci6
16. mar 2010

jasne duphaston som mala do prvych 3mes a kys listovu aj ja 😉

evitkamalicka
16. mar 2010

ja tanecnice a tanecnikov moc nemusim, na moj vkus taki rozmaznani preafektovani ludia

retkvicka
16. mar 2010

to mam aj ja petrus. a este vitaminy C a E
no pozerate to? kocka nenasla v obchode cisty hrasok mrazeny. tak kupila mix a teraz z toho ten hrasok vybera. 😀 😀 😀

retkvicka
16. mar 2010

evit, ani ja. ma irituju tie show teraz. a bude aj na markize aj na joj.......

evitkamalicka
16. mar 2010

svetlus hej sibnuta, hlavne ze tam potom aj tak chcela dat cerstvu mrkvu, ja by som to tam hodila cele aj s tou mrkvou

evitkamalicka
16. mar 2010

svetlus vcera to bez servitky davali 2x po sebe, miesto druhych televiznych novin to znova pustili, nechapem co to vcera mali ta markiza

retkvicka
16. mar 2010

neviem, my ani velmi nekukame tieto tv....u nas vecne huci bud ta3 alebo sport. a vcera hrali fucik liverpool 🙂)

lante
16. mar 2010

babule pije niektoré z vašich detičiek Bebu?

evitkamalicka
16. mar 2010

lante my nie, my pijeme kravske

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre