Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
16. mar 2010

ty chces mat brucho v 9tt? hihi

retkvicka
16. mar 2010

hej! ale uz som kludna, lebo vsetky baby do jednej ma tu vysmiali.

retkvicka
16. mar 2010

a vobec..mala som brucho...ale to asi z plynov..neskutocne ma nafukovalo 😀 😀 😀 😀

lante
16. mar 2010

Svetluš, ja som ťa ešte nevysmiala....tak teraz....hahaha....a už aj ja 😀

retkvicka
16. mar 2010

lante vdaka...bola som taka nesvoja z toho, ze nie setky sojky sa na mne zarehotali 😀

lante
16. mar 2010

Mišák sa tu sííííli...sa naučil postaviť pri chodítku....tak teraz nerobí nič iné....už sa s ním aj vydal na prechádzku....dorazil až ku gauču a tam sa chytil gauča, tak si zase pochodoval pri ňom.

retkvicka
16. mar 2010

sikovny chlapec 🙂..po mamine?

lante
16. mar 2010

Jasné....šikovný po mne, protivný po tatovi 😀

bershka
16. mar 2010

hlasim sa opat. vysrana, vyblvanaaaa....

svetlus, aj ja chcem plyny.... tak by som bola aspon zrava, ale teraz keby som si prdla, tak mozme malovat 😖 😖 😖 😖

veva1
16. mar 2010

svetlus prsia bolia?
bersik my sme takuto virozu mali na tomove 1 narodky,zacal on a potom sme isli vsetci co s nim prisli do kontaktu.V priebehu par minut sa zo ziveho dietatka stalo total bezvladne apaticke grcajuce hnackujuce ababatko. Ani neplakal nic,len grckal. Dakujem bohu ze som vtedy kojila bo by skoncil dehydrovany v nemocke. No nieco take som nezazila. Chytilo ma to rano ani sa pohnut,ani som nedobehla na zachod a vravim muzovi nech zostane doma ,on ze musi do roboty. Tak som zostala doma s tomaskom sama,nevedela som koho skor prebalovat. Potom prisla na dve hodky mama,pomohla a uz som len ratala hodiny kedy sa vrati muz. A ked sa vratil,tak ledva dobehol na zachod a zacalo to u neho tak moja pauzicka sa skoncila a frkala som dalej. Na druhy den sme nakazili starych rodicov a este susedov co sme im zaniesli narodeninovu tortu
tak sa bersik priprav,ze pravdepodobne pojdete vsetci a muz vynecha toho v praci viac

veva1
16. mar 2010

baby ale uz ma to nebavi sa ukazem a tu nikoho.
redkovka kde si? Ci meras brusko???

habibi78
16. mar 2010

vevus, ja som tuuuuu... kde mas muza?? 😉

retkvicka
17. mar 2010

ahoj sojky.
bershik, je mi luto fakt. panecku, ale tym, ze keby si si teraz prdla, tak mozte malovat si ma tak rozosmiala, ze mi zabehla parka, co prave jem na ranajky 😀 😀 😀

vevus, tu som. ale o takom case som uz mekhalt.....prsia bolia. ano. vevus, ze frkala som dalej......baby, vy ste super. sa tu nasmejem. len by ste mohli viac pisat, lebo nemam co citat.

ahoj svetlus. kde si teraz? v noci sa vam frajeruje, co? 😉

lolka
17. mar 2010

dobre ranko,
berhik, joj, taketo stavy su hnusneee 😖 poslite tu virozu rychlo dalej....

babv, vcera som sa vytesovala, ze si mala ani raz negrcla a pred chvilou hodila sablu, asi 40 min. po kojeni a ohodila aj bok kosa 😖 a to kludne lezi, som si myslela, ze zaspi... 😒 takuto grcku este nehodila ☹

retkvicka
17. mar 2010

ahoj lolik, asi sa velmi najedla a tlacilo ju? zlata moja. verim, ze to nic nebude. nemoze to byt nedajboze ten virus, co poletuje v ovzdusi? inak je aka, cula, v pohodke? postiskaj ju za mna lolik.

lolka
17. mar 2010

svetlus, ja som sa skor bala refluxu ako virusu 😖 inak je uplne v pohode, napapala sa, zaspala na rukach potom som ju prelozila do kosa, tam sa sice zobudila ale ticho lezala, pozerala okolo seba a zrazu som len pocula splech 😒 a zasa len ticho lezi a oci jej klipkaju, mozno este zaspi...

mm1
17. mar 2010

lolik držkajte sa... dúfam, že spapala len veľa..... aj Natali už pár krát hodila takú šajbu, keď jej niečo nesadlo

čafík Svetlušík.

lolka
17. mar 2010

magdi, dufam, ze sa naozaj len viac najedla a nepali ju zaha. inak pribera pekne, vcera som si ju bola u doki odvazit a pribrala cca 500 gr za 2 tyzdne. je to papkosko 😵

retkvicka
17. mar 2010

lolik, drzim palce. verim, ze to reflôux nebude.

ahoj magdi.

mm1
17. mar 2010

loli, myslím ,že keď priberá, tak je OK... držkajte sa... keď bude teplejšie, teším sa, že sa stretneme niekde v meste na prechádzke.... 🙂

emily3
17. mar 2010

ahojte maminy
lolka je to normalne ze male babo grcka, a ked ti pribera tak je ok. to sa nemusis stresovat....casom sa to upravi a bude grckat menej az prestane....no nasa Lulu si to otocila, ako mala skoro vobec negrckala a teraz robi tie spleech...a snazim sa ju uz napchavat aj niecom inym, tak sa snazi prehltat...
Misko mal vcera teplotu, este v noci a rano sa zobudil v pohode, nedovolil mi odmerat mu teplotu ale vyzera uz ok, lieta tu a robi neplechu...no a poobede mam tu skusku 😝 ...bude test tak tips bingo....

svetluska ako dnes? jej uz ti svieti 10 tak prvu tretinu budese mat za sebou.... 😉 a viac pisat, to sa ti vravi ked si doma a nemas co robit...pozicam ti mojich expertov a potom mozes pisat 😀 😀 😀

evitkamalicka
17. mar 2010

cafte

retkvicka
17. mar 2010

ahoj emily, vdaka, ja som si az po tvojom prispevku vsimla, ze uz mame 10ku 😵 .

retkvicka
17. mar 2010

ahoj evitka

evitkamalicka
17. mar 2010

tak ako sa dnes mame?

bershka
17. mar 2010

ahojte kocky

hlasim sa opat z postele, ale uz mi je podstatne lepsie.. len som slaba ako caj.

veva, sarka uz takuto virozu mala ked sme boli v usa, tak mozno si kusok nechala pre mna za trest, ze som ju tu nechala... opica jedna, uz tretikrat co zije, ma nakazila. v zivote sa mi nestalo, ze by som od niekoho chytila co i len sople a henten nas skratek ani nie meter od zeme ma takto vie nakazit. 😀

lolka. a nekramujes nahodou? mne sarinka grcala hlavne ked som mala kramy. ale inak hocikedy hodila taku tycku, ze mi to z pleca az do riti natieklo. pripadne mala dostrel aj dalej. inak ona vygrcne este hocikedy. ked sa schuti nabasti mlieka, tak aj vtedy

ahoj evit,paaaaaaaaanecku, ty si uz v 20tt, to letiii. kedy budete vediet, co cakate?mas nejaky tip?

bershka
17. mar 2010

svetluuuuuuuuuuuuuus?

uz pupek podrastol? napapaj sa fazule a budes jak v 6 mesiaci 😀

evitkamalicka
17. mar 2010

bersh my uz to tusime od 14tt, ale tak to este berieme s rezervou, uvidime ci sa potvrdi na velkom ultrazvuku, mam ho 1. aprila 😅

retkvicka
17. mar 2010

bershicek, vies, ze ta mam rada. ale na tvoj posledny prispevok snad len tolko, ze ti udrela srajdicka na rozum 😝 😀 😀 😀 .

bershka
17. mar 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaj sory lolik, ty si este v sestonedeli. ty nekramujes. na najblizsej poradni to povedz. ci aj malinka nema nejaku bliziacu sa virozu. paneboze, hadam nie, ale sleduj to...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre