Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
6. dec 2008

Ahojky

dnes mi kamoska gratuloval aku krasnemu chlapeckovi,.Aspon som sa zasmiala 😀

aspinka
6. dec 2008

Mamicky mozem sa vas spytat kedy ste po MA otehotneli? Je tu nejaka ktora otehotnela aj skor ako po 3 mes. prestavke? Bolo vsetko OK?
Za kazdu odpoved DAKUJEM!!! 😉

cucuska
autor
6. dec 2008

ahojte ste tu?
ja som to nebola ja som otehu po prvom po 3 mesiacoxh a po druhom až po roku 😖 ale poznám babule ktoré otehu aj hneď a bolo všetko o.k.

petruci6
6. dec 2008

loli bershka sa uz neozvala? teiz nechapem preco si ju tam nenechaju na noc,mali by ju aspon pod kontrolou 😠

cucuska
autor
6. dec 2008

petru aj ja som rodila v 38tt xixi

petruci6
6. dec 2008

baby uz prestante! 😀 ved aj ja by som chcela,ale Linde sa nejako nechce na svet 🙂

zuzkaprofant
6. dec 2008

dievcata mne je dnes tak dako tazko neviem co mam robit ani lahnut ani sediet len mi je zle na vracanie ☹ bolo aj vam tak

petruci6
6. dec 2008

zuzi co si popapala?

ja som si asi v 25tt dala smazenu cibulu a grcala som z toho celu noc 😒 odvtedy som cibulu nejedla

nieco ti nesadlo,babatko to dalo najavo

zuzkaprofant
6. dec 2008

praveze ani nic poriadne ranajky zemlicku syr ovci a sunecku potom jablcko a mandarinku a teraz 2 lyz spagetiek viacej som nemohla zjest dala som si dnes kavicku lebo od rana ma bolela hlava a pijem teaz dzusik (lebo z cistej vody ma napina)

petruci6
6. dec 2008

s cim boli tie spagety? a vcera si co jedla?

cucuska
autor
6. dec 2008

baby ja som uťahaná ako hovado

zuzkaprofant
6. dec 2008

vcera som jedla hranolecky ale bez oleja len tak robene v rure a syr, moze byt ze mam nizky tlak aj vcera mi tak bolo ze na infarkt a vonku prsalo a dnes to iste, na kontole som mala tlak 110/60

ja neviem co mi moze byt teraz tu pijem lebo martin ze som malo pila tak ma tu nalieva len ma napina a je mi tak tazko

petruci6
6. dec 2008

zuzi moze to byt aj tlakom, mna dnes tiez nenormalne boli hlava 😒

cucuska
autor
6. dec 2008

ja som grcala pravideľne do nejkého 14tt ale zle mi bolo celé tehu, v aute, keď na mňa dýchol niekto s neumytími zubami atak

petruci6
6. dec 2008

cucus co nejdes spinkat?

zuzkaprofant
6. dec 2008

uz som volala aj mamke ta ze mam llen vela pit ze to moze byt tlakom tak tu sedim na zemi nech ma troska sviezi podlaha a predychavam 😀 😀 viete co poviem vam ze dobre ze je zima lebo v lete v horucavam byt tehotna to musi byt iny brutal ked na mna tak dazd posobi 😀 😀

cucuka mne pachy nevadia ja dako necitim v kuse mam upchaty nos 😀 😀 ja necitim ani ked prdkame 😀 😀 len moj matinko to citi az velmi

petruci6
6. dec 2008

😀 😀 chudak martin

zuzkaprofant
6. dec 2008

nech si zvyka ked bude prebalovat profantika svojho 😀 😀 😀 petruci ty vela jes na mna kazdy krici ze jem malo jem tak 3 krat do dna a decke porcie viacej ako jednu zemlu na ranajky nezjem aj stou sa mordujem 😀 😀 jablcko mam tak na 2 krat naraz ked ho zjem tak grkam mam pocit ze mam mensi zaludok 😀 pred tehu som tolko pojedla a teraz dako do mna nevojde nic

petruci6
6. dec 2008

odkial mas to,ze ja vela jem? 😀 praveze vobec,to preto,lebo mala ma nozky pri zaludku a talci,tak tam toho vela nevojde
aj u teba to bude tym 😉

zuzkaprofant
6. dec 2008

ja som sa ta len pytala ci vela jes 😀 😀 mal tam byt?

No asi tak ako vravis ked citam ze dievcata kolko pojedia, ze cely obedik polievka druhe tak nechapem ja to mam na cely den, uz som bola grcat ale nic nejde 😠

ako medovnicky uz si ich aj chutnala?

petruci6
6. dec 2008

jasne 🙂 dnes ich segra zdobila,celkom su pekne
moje prve aj posledne 😀

zuzkaprofant
6. dec 2008

Preco posledne budes s malou uz potom piect uvidis 😀 😀 budes mat uz pomocnicku 😀 😀 petru inac ty sedis pri pocitaciku ci lezkas ?

petruci6
6. dec 2008

ked bude po mne,tak ju to bavit nebude 😀 ked hej,tak bude piect s babkou,mne stacilo

praveze sedim,preto tu dlho nevydrzim,boli chrbat 😒

zuzkaprofant
6. dec 2008

ved sa cudujem ze si dost dlho na netiku ja raz sedim lahnem si na bok ale to tiez dlho nevydzim alebo sa tu prechadzam okolo stola 😀 😀 sediat dlho neviem ani v aute hodku nevysedim mna zacne hned boliet busko aje mi zle od zaludka

petruci6
6. dec 2008

som tu s prestavkami,ale uz idem off

pekny vecer a odpocivaj 😉

zuzkaprofant
6. dec 2008

pekny aj tebe idem sa ja prejst po bytiku a zalahnem 😀

bershka
6. dec 2008

ahojte pipulky. tak už sme doma, dúfam, že v noci nepoletíme na pohotovosť. mala som sťahy dosť bolestivé a tiež bolesti chrbta. napichli mi magnézium a dali nejakú tabletku a je to zatiaľ ok. sem-tam ešte niečo pociťujem, ale už to tak nebolí. musím byť v kľude a veľa piť. zajtra idem na kontrolu. inak začalo sa tam rodiť, že doki nevedel čo skorej. bol zlatý a ochotný. aj sestričky. akurát, že mi infúzku nevedeli napichnúť. mám 3 bodné rany v rukách od ihly 😀 😀 😀
a ja tie ihly tak milujem.... 🙄 🙄 🙄
malá je ok, prietoky ok, krčok ok, placenta ok, tak sme si nejak nevedeli vysvetliť tie bolesti. dr. povedal, že si ma tam nechajú kým to neprejde, ale prehovorila som ho s tým, že keby niečo, tak doletím okamžite. zajtra na kontrole uvidíme. držkajte palčeky

aspinka
6. dec 2008

baby mozete mi niektore odpovedat na otazky vyssie je to pre mna dolezite dakujem! 😒

petruci6
6. dec 2008

aspinka ja som otehotnela presne po roku
ale poznam mamicku,kt otehotnela hned,ani prvu MS nedostala a vsetko je ok,ma krasneho synceka,takze nicoho sa neboj
ked bude vsetko v poriadku,tak babatko pride same 😉 nechaj to na prirodu

zuzkaprofant
6. dec 2008

berka no dzkame ti palce 😉 pekne lezkaj a pij vodicku ja sa tu tiez nalievam asi dnes tak skoro nezaspim 😀 😀

aspinka ja som otehotnela po roku presne skor som dako nemala odvahu som to stale odkladala , zalezi to od teba ako sa citis ci si uz pripravena 😉

petu este nespis 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre