• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
cucus skoro mi zaskocilo ako som sa smiala.krasne.hned mi je krajsie na svete
31. okt 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Emka aj tatuje ale tiež sa tomu divím, tiež sa vidia veľmi málo :grinning:
My sme vstavali o pol siedmej a Emka to uŽ o deviatej zalomila. nevydrži dlho hore, max tri hodky :sweat_smile:
31. okt 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to som vám ešte nepísala ako sa mi emka v pondelok ponatierala hovníčkom :grinning: kakala do šerblíka a potom sa ponatierala a kedže ja som bola na Wcku stihla som uŽ len výsledok osprchovať vo vani. *Emka je šinter :sweat_smile:
31. okt 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka uz vie kakat na serbel? Eliza mi tam nechce sediet, ked je naha...
31. okt 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:

ako vás tak čítam, tak som hrozne rada, že môj mužík je s nami dostatočne každý deň :wink: vy máte všetky takých veľmi vyťažených chlapov? nevedela by som si predstaviť, že by odchádzal ráno do roboty a prišiel až večer :frowning2:

ani Natálka netatuje, keď tak povie len mama. a takisto ako píše cucuška, tiež keď vstane, lomcuje s postieľkou a vykrikuje, kým k nej niekto nepríde.
veru ani na šerblík ešte neskúšame, zdá sa mi to dosť skoro. i keď sú aj také deti, čo sa naučia pomerne rýchlo. asi to skúsim, ale moc tomu nedávam šancu, že by obsedela :grinning:

dnes som ju skúšala naučiť sfúknuť sviečku, ale ani náhodou :grinning: :grinning: :grinning: ona by ohník radšej chytala. tak z torty sfúkne Tatianka, už sa na to teší :dizzy_face:

bianca, vy už máte mesiačik? uf, uteká to ..... a ako sa máte? :wink:
31. okt 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky...ako sa dnes mate? my sme sa prave napapali a za chvilu sa chystame na prechadzku, vonku je krasne
31. okt 2008 o 10:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no serblik u nas nehrozi, pozadim ju a hned lezie dole a ked ju niecim zabavam tak sa serbli hodi dozadu az jej to opieratko spavi taky cerveny flak
júúúj tak to rychlo preslo, natalka uz bude mat rok :astonished:
aku torticku budete mat?
ja uz planujem vianocne dezertiky tak aby aj Lilly mohla papat z nich :grinning:
31. okt 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ze rano :grinning: :grinning: :grinning: ja uz hned pojdem spat
31. okt 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ste tu???
31. okt 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule tak sa vám hlásim s novinkou......aj keď Veva a Smejko ma už včera načapali :grinning:
31. okt 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze?????????? :slight_smile: lante gratulujem, to bolo planovane? :dizzy_face: junove deticky su super, aj ja som junova :grinning:
31. okt 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lante ja umriem. xixixixi jeej tak to teda gratulujem moc moc moc, ak smiem: plánované???? alebo :sweat_smile: ale je to nádhera. Dnes je to už druhá dobrá správa. Práve mi volal kamoška, ktorá má dvojročnú že je v treťom mesiaci
31. okt 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy uz chystate druhe kolo a ja som este neporodila ani prve :grinning:
31. okt 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, raz sme sa akosi pozabudli.......ukončili sme to tým, že čo sa môže stať z jedného razu....o Vilíka sme sa snažili pol roka............no tak toto sa môže udiať z jedného razu :grinning:

Mám už aj foto zo sona. Skôr som sa nechcela priznávať, kým neuvidím srdiečko..........a to som videla dnes :sunglasses:
31. okt 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takŽe budeŠ maminka na druhú. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurát pozerám všetko na TV od narodenia malej. je to krásne :grinning:
31. okt 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super,gratulujem k srdiecku :wink:
ale ako sa chces teraz setrit pri Vilikovi? :slight_smile: vidis,prave preto sa to podarilo,lebo si sa na to neupla a neverila si tomu,tak to byva
31. okt 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante gratulujem :dizzy_face:
31. okt 2008 o 13:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V to dúfam :wink:
Keď sa Vili zobudí tak pridám do albumu okrem testíku aj foto z ultrazvuku :grinning:
31. okt 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co hovori manzel?
31. okt 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lante normálne si mi dnes urobila takú krásnu náladu. Normálne nádhernú a úžastnú zároveň. Veľmi gratulujem a držime ti palčeky aby to dopadlo na 100 percent dobre, však iná mo&žnosť ani neexistuje :grinning:
31. okt 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus a ty co? druhe sa neplanuje? :slight_smile:
31. okt 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale inak je mi pekelne zle, už som raz aj vracala, čo sa mi teda pri Vilkovi nepodarilo..ale dúfam, že to po 12tt prejde tak ako pri Vilíkovi
31. okt 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante aj ja sa pridavam ku gratulaciam.
31. okt 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podla mňa to sa neplánuje :grinning: ˇkeď bude tak bude, zatial na tom nepracujeme ale to viete , aj motyka môže raz-dva vystreliť :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petru, bol v šoku ale zobral to veeeeľmi dobre, až som bola prekvapená.................len si fakt neviem predstaviť ako sa mám šetriť :grinning:, ale doobedie nejako zvládnem na obed ide spať a po obede je už doma mamina ocino a zvyčajne aj brácho s frajerkou, takže sa ma snažia odbremeniť......
31. okt 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lossik ti moc gratuluje. Chapeš musela som jej to napísať xixixixi :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem emmuš :wink:
31. okt 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa na tom podielal aj on,ci nie? :grinning:
mne bolo zle az do 15tt,ale teba to mozno prejde aj skor,hovori sa,ze kazde tehu je ine
31. okt 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je dobré, nech to vie čo najviac missediek......že môžeme mať mimčá aj keď už máme svojho anjela či anjelov
31. okt 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok