• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
nie bianca ja uz by som nevysedela v aute 10hod budeme tu a konecne ako rodinka uz skoro traja :grinning: na sk tak skoro nepojdeme az ked na jesen v lete
16. dec 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon budete mat romantiku.My sme jaszdili kazdy mesiac ale mame to cca iba 6 hodin.
16. dec 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mate tak polku , ale popravde mne sa ani nechce nikam chodit mne je dobre doma na gauciku v obyvacke vies ako to je by sme len lietali a ja teraz potrebujem si aj poobede pospat a mat klud :grinning: :grinning: :grinning: nasi ti boli na jesen a ja im kazdy den aj 2krat volam do dna a to je akoby sme boli spolu :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to poznam.Ja som s mamou kazdu chvilku na skype :grinning: domov sa tesim ale po 3 dnoch by som najradsej zbalila kufre a sla do svojho kludu a teraz aj bordelu
16. dec 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak :grinning: :grinning: mamka mi posle kolaciky troska neskor ale sa tesim takze budem len jeden piect ostatne som si objednala u mamke take suchsie som jej kazala napiect ked inac neda :grinning: :grinning:

neviem od kedy som tehu sa mi nikde nechce chodit po navstevach , lebo uz sa mi aj zle sedi , raz mi je teplo potom zima , najradsej som doma a ked chce tak nech ku nam pridu
16. dec 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky.
mame doma cveselo, vcera som bola s chlapcami u doktorky. MArek kasle uz tyzden a Miso zase sopli...a dnes sme stravili zase u ocnej ( aby sme sa nenudili) Marek pekne cital E otacal ako mal, tesim sa ze sa mu lepsia ocka a Miskovi kvapkali ocka...chudatko potom nic nevidel. ale bol hrdina a vydrzal , ked mu dr. svietila do ociek. ma to zatial primerane k svojmu veku, ale budeme ho sledovat ( kedze starsi nosia okuliare...no uvidime)
Monika mala dnes vystupko v skole, mali Vianocny den, triedy si pripravili nejaky program, alebo nieco na burzu. Monika bola hviezda spievala vianocnu uspavanku, a potom tancovali dva tanceky. (jeden bol na motiv popolusky s tej rozpravky tri oriesky pro popelku a Monika bola popoluska... :grinning: :grinning: )

vcera celkom pekne zaspali, Misko chvilu este buntosil, to sa vzdy postiskame, pojasi sa a potom ho dam do postielky a on zaspi sam a teraz uz aj bez placu...sikulak moj. dnes sa ma jedna pytala ze ci ma rok a stvr... :wink: , nie on ma len 11 mesiacov ale uz je velkac, uz nie je babatko, uz robi zle svojim surodencom, Marek stavia kocky a Misko mu to bura.. :sweat_smile: :grinning: . su zlati..je lepsie ked ich je viac, lebo sa spolu zahraju a nemusim Misovi vymyslat program ja.

petruci drzim palcule, uz sa ti to blizi a ani sa nenazdas a bude to tu, tvoj den D. :grinning:
16. dec 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem emily :slight_smile:
16. dec 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrušik,tak my uz mame Terezku,narodila sa pred par hodinami,je taka kraaaaasnnnaaaa,vobec nie je pokrcena,mala modelka :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius uz si bola ju pozriet?
16. dec 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Zuzka uz len polovica super :slight_smile:
17. dec 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
nebola,vcera sa narodila zuzi,oni su z tt,tak pockame kym sa zabehnu a pojdem hned ako sa bude dat :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ako sa mate ,petru zase nie je na netiku ma tu natahuje kazde rano :grinning: :grinning:
17. dec 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius gratulujeeeeeeeeeem :wink:

zuzi tu sme este stale :grinning:
17. dec 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule. k čomu sa tu gratuluje?
17. dec 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk hore prispevok od liusky :wink:
17. dec 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru nenapinaj ma uz aj moj matin sa vypytuje ci si uz porodila :grinning: :grinning:
idem dnes na vanocny vecierok a neviem co si mam obliect vsetko mi je take tesne keby bolo aspon teplo :grinning: :grinning: myslite ze vydrzim v cizmickach na asi 5cm opatkoch lebo tie co mam na 10cm som uz odlozila dozadu do skrine tie ani neskusam :grinning:
17. dec 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas vianocny vecierok? kto vas pozval? isla by som aj ja,keby som este vladala...

ked budes vela sediet tak v nich vydrzis :grinning:

ja uz neverim,ze moja mala pojde bez pomoci sama von :unamused: dnes som nespala celu noc zasa,strassssssne ma boleli krize
17. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej už som sa dočitala.parada
Ja som bola včera v NR nakupovala som a prišla som totálne vyšťavená. Manžel bol s malou a ja som došla , dala ju spať a zaľala pri TV ani neviem čo dávali. bola som hotová
17. dec 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si pekne kupila?
17. dec 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru martinova firma ma tak idem aj ja konecne medzi ludi :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
všetko čo som chcela, nemôžem menovať aj rodinka sa mi tu niekde určite pohybuje. ale dalo to zabrať :grinning:
17. dec 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, gratulujem k nakupenym darcekom...mne este chyba asi pre styroch ludi... :confounded:
nechcete niektora objednat daco z tej gorily? dosli mi kupony na 100 SK, mozem vam ich poslat, odrataju vam ak si daco objednate.
inac Lili od rana je mrzuta, nie a nie zaspat..uz som to vzdala a vybrala ju z postielky, zatial je ticho a hra sa na zemi. uvidime, do kedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

aj nasa je od rana zla ako ...Chceme ist dnes dokupit darceky na vian.trhy ale cakam balik kde je hojdacka pre malu :frowning2: a stale nechodi
17. dec 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus ja som objednala to lehatko v piatok z gorily,nevies ako dlho im to trva,kym to pride? budem to mat este pred vianocami?

cucus tak super,ze si vsetko pokupila,aspon mas uz pokoj a jasne nic nepis,nech maju prekvapko :wink:
17. dec 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridala som fotky do albumu, kuknite na našeho obra
17. dec 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska to ta je aka uz velka :grinning: :grinning:

petru a ake lehatko si objednala moj martinze netreba nam ho lebo tu nechavaju deti v autosedackach aj doma, a rozmyslam ci si ho kupit lebo to su len do 9kg :grinning: ci mi teba na 3 mesaice
17. dec 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som si ho požičala a malá ho mala presne 3 mesiace. teraz máme 12 KG hej je veľká a hrozne ťažka.
17. dec 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je velikaaaaaaa,ta fotka na serbliku s pavukom je uzasnaa :grinning:

kamoska vyuzivala to lehatko v kuse,ked varila,upratovala,ked ju krmila,lebo v postielke jej byt nechcela
ja autosedacku nemam,tak to vyuzijem
17. dec 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus Emuska je bombasticka
17. dec 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok