• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
som chcela ale nepeciem lebo mamka mi posle a zakazala mi piect lebo ako ju ponam mi posle tolko ze do februara mame co jest, ja mam stale co robit len mi chyba niekto skym sa mozem porozpravat doma stale je daka robotka strikujem a tak len nemam skym hodit rec :grinning: :grinning:
petru myslis ze uz sa nieco deje som citala v januarovkach to ta velmi boli brusko?
19. dec 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasim sa, ze uz som na materskej a riadne sa z toho vytesujem, dufam, ze vyspim moje mesacne kruhy pod ocami :slight_smile:
petruci, sa chystas rodit 24:-ho?
19. dec 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi neviem,uz par x som mala falosny poplach,tak kym to neni pravidelne,al mi neodtecie voda,tak nechcem robit paniku :grinning:

ahoj klementina,davno si sa tu neukazala
neviem kedy sa malej bude chciet na svet :slight_smile:

ako sa mate?
19. dec 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo som vela roboty posledny mesiac v praci, tak sa neskutocne vytesujem z toho, ze som doma. uz druhy den. zatial mam uplne bezproblemove tehu, tak dufam, ze take pretrva do februara.
to musi byt celkom zvlastny pocit, ze uz 40 tt a stale nic, nie? to asi stale myslis na to, kedy to prijde, uz by som sa bala ist aj do obchodu, ci tam neporodim. ako to prezivas?
19. dec 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim zatial sama do nemocky peso na poradne,ale uz ma zdr... ci som normalna? ze mi moze kedykolvek odtiec voda :grinning: no co ,kym pridem tam budu cencule na gatiach :grinning:
19. dec 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: kedy ides teraz najblizsie? uz si ta tam aj nechaju, ci porod vyvolavaju az po 42.tt?
19. dec 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru v tej zime by som sa ani necudovala cenculiam :grinning: :grinning: ale vies co moze zamrznut potom to nebude sranda
19. dec 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to odmrzne rychlo :grinning:
najblizsie idem 23.12. urcite si ma tam este nenechaju,ked tak tak az o tyzden neskor
19. dec 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne popoludnie , caute kocicky
peta, ty uz mas 40? fiiiiiiha
19. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,ako sa mate s fazulkou? :slight_smile:
19. dec 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale normalka .. akurat sa v noci budim so strachom, ci sme ok ... si nejak vsetko beriem .... jedna kocka z juloviek sa po kontrole neozvala, mala predtym 2x MA ... tak nervim, neviem sa dockat do pondelka do poradne.
19. dec 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, neboj, urcite ste v poriadku, ved to by si citila, keby sa nieco stalo.
19. dec 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestan nervit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! necitaj take blbosti! vy ste v poriadku,jasne??? :wink:
19. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, ja uz budem dobraaaaa, aj Vasko ma vcera v noci objimal a hladkal a ukludnil :wink:
19. dec 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim neboj nic vsetko bude dobre, ja stale ked idem na zachodik kukam ci je vsetko oki, uz mi sibe stoho ale asi bat sa nikdy neprestanem :confounded:

petru a ty ako pekne si daj cajik a relaxuj dne ja si myslim ze do rana porodis uz
19. dec 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, inak ,aj ty sa chystaj na pondelok, ja chcem vyhrat stavku :wink:
klementinka si zlata, dik :wink:
na pondelok? tak sa dohodnite, dnes alebo v pondelok :grinning: :grinning:
19. dec 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes ked sa ta tak bolia krize a neprehana ta ?
19. dec 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, petru, vidim, ze si este tu, tak drzim prstiky, nech to mas cim skor za sebou... :wink:
19. dec 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neurobis nam obom radost? aj dnes, aj v pondelok :grinning: -
oki, mozes aj dnes teda
uz som bola na wecku,ale ja chodievam aj 3x za den,takze u mna je to normal :grinning:

dobre a co vlastne vyhravate???
ty si zapisovala udaje, tak ty si makler ... co nam das ako vyhru? :wink: peta
19. dec 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru 3 krat za den to ja uz by osm stesovala ze mam brusnu chripku :grinning: :grinning:

petru vyhrame ze budes mat pri sebe konecne zdrave babatko a ze sa ty budes tesit a mi stebou ja uz cakam na fotecky :grinning: :grinning:
19. dec 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze brusna chripka :grinning: :grinning:

tak fotecky vam sem urcite dam,to sa nebojte,fotak uz je zbaleny v taske na salu

luci a ked to bude v pondelok tak ta pozvem na cokinu potom,co ty na to? :wink:

ajka dakujeme :dizzy_face:
19. dec 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoooooooooo, cokinka u vas mi chutila, a uvidim lindusku, plati , jo jo jo :grinning:
19. dec 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej aj chodim raz za den alebo raz za tyzden a to je jedno ci som tehu alebo nie :grinning: potom mas super travenie

petru tasku uz mas polozenu pri dverach na chodbe :grinning: :grinning: co si tam vlastne beries to ti dala nemocka daky zoznam?
19. dec 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dohodnute :wink: ale to este 3 dni musim vydrzat,neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
19. dec 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, co by si neurobila pre varenu cokoladku so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: nozky prekrizit a nepustit? :grinning:
19. dec 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam si stupel medzi nohy :grinning: :grinning:

zuzi mam nieco ztiahnute z netu,nejaky zoznam a vacsinou som sa popytala bab co uz tu rodili,ze co treba,ale je toho dost,mam 2 tasky, jednu na salu a jednu na izbu
19. dec 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok