Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
19. dec 2008

naco na salu co tam potrebujem len daku koselu nocnu a slapky ci co este ?
potom nieco na izbu a veci pre babatko a kozmetiku

petruci6
19. dec 2008

ja si beriem na salu zupan,papuce,ponozky,zabky do sprchy,vlozky,fotak,mobil a sprchovy sampon, to je vsetko
ktovie ako dlho budeme cakat na vzdycharni

zuzkaprofant
19. dec 2008

jaj neboj pojde mala rychlo vonku 😉 😉 bude sa tesit na darceky pod stromcekom

petruci6
19. dec 2008

ale ja som jej nic nekupila pod stromcek 😀
sice stoji pri nom novy kocik 🙂

lucim
19. dec 2008

a vecicky, a dudliky, a flasticky a kozmetika ... tak vela darcekov nebude mat nikto 😉

petruci6
19. dec 2008

to je pravda,mam celu novu vybavicku a tolkoooooooooo oblecka nemam ani ja 😀

zuzkaprofant
19. dec 2008

naco flasticky ved budes kojit ci to hned nie je mliecko ? ja vam poviemze ja budem taka mamina ze nic neviem a cim viacej citam tak si myslim ze neviem nic 😖 😖 martin ma vcera ukludnoval ze kupime babiku a budeme nacvicovat prebalovanie a obliekanie 😀 😀

petruci6
19. dec 2008

nacvicovanim nic nepokazite 😀

neviem ci bude mliecko,radsej mat doma flasku ako potom zhanat

lucim
19. dec 2008

co to je za foto? brusko?

petruci6
19. dec 2008

co ine??? 😀 mame na nom vianocnu ruzu

petruci6
19. dec 2008

este som pridala jednu aktualnu do alba 🙂

lucim
19. dec 2008

uffffff uz ab bola vonku

zuzkaprofant
19. dec 2008

no dost velke brusko ma petu lebo ty si taka chuda 😀 😀 neboj do vanoc je vonku

petruci6
19. dec 2008

ta to ste ma jak potesili 😀 😀 to je take hrozne??????

zuzkaprofant
19. dec 2008

nie petru nie je hrozne ved tam mas malicku ved nemozem sam brusko take ako ja ked som v 6m a moje ritulka je ako jedno maselko 😀

lucim
19. dec 2008

nie je to hrozne, len je to tehotne 😉

petruci6
19. dec 2008

😀 😀 som zvedava na vase bruska v 40tt

aj ked neviem ci tu niekto odtialto bol tak dlho tehotny ako ja,vacsinou sa tu rodilo v 38tt,alebo 39tt

zuzkaprofant
19. dec 2008

ja budem ako balonik si myslim ked moj muz mal 5kg ked sa narodil 😀 😀 a kazdy ma uz strasi ja si asi poporode dam hned plastiku urobit ked take babo vytlacim 😀 😀

ja mam dnes ale humor asi z cajiku co tu pijem 😀 😀

petruci6
19. dec 2008

aspon uz nedepkujes,alebo ano?

zuzkaprofant
19. dec 2008

no uz preslo ale uvidime do kedy to mna tak chyti v poslednej dobe casto neviem preco vcera vecer ma chytilo ze ako sa postaram o babatko ked som nikdy ani take male nevidela tak som celu noc nespala a som planovala 😀 takze ideme na sk ked sa bude dat v lete ku nasim a hotovo, neviem asi niekedy mi sibe 😀 😀

stale placek aj pri spravach minutu poplacem a je mi dobre martin sa smeje ze som mala ist za herecku ze tak rychlo ako ja sa neviem asi nik rozplakat ja aj pri komedii placem co ti poviem 😖 😖

petruci6
19. dec 2008

ved to su normal tehu hormony zuzi,to prejde a neboj o babatko sa budes vediet postarat,kazda mame v sebe zakodovane ako a co robit-materinsky cit sa tomu hovori,vies? 😉

zuzkaprofant
19. dec 2008

no hej ja viem ale aj tak sa bojim 😖 uz mi sibe asi sa bojim uz vsetkeho aj co zjem ci som to mohla zjest na nervy chudak matin on uz je ticho druhy by ma vyhodil a este ano o 6h som sa snim stihla pohadat ze ako si predstavuje ze tak rychlo zaspi a ja spat nemozem 😀 😀 😀

petruci6
19. dec 2008

ty si riadna potvora na neho 😀 chudak ani spat nemoze?

zuzi strach je normalny,pokial je v medziach,vsetkeho vela skodi,tak sa tes,tak dlho ste na to cakali 😵

zuzkaprofant
19. dec 2008

no ja viem 😀 😀 no hej co ti poviem ale som sa mu ospravednila po telefone nech sa nehneva a on zlaty ze to je v poriadnu este sa ospravedlnil ze ho bolela hlava 😀 😀 idem ja do toho mesta aj ked prisi nech sa prejdem troska a pridem na ine myslienky a kupim si pochutkovu smotanku mam chut tuniakovy salatik

petruci6
19. dec 2008

tak si davajte pozor 😉

zuzkaprofant
19. dec 2008

uz som tu ale poviem ti ze radsej som doma mohla ostat ani som nedosla, tak mi stvrdlo brusko az mi zle prislo asi mi bloklo prdkanie ci co ja viem ale uz je lepsie babatko ma zacalo tak kopat ono vazne nema rado pohyb asi bude po mne 😀

dala som si uz magnezium tak je mi uz oki

petruci6
19. dec 2008

tak len lezkaj a oddychuj

preco mi vymazali foto bruska??? ved to bolo moje ☹

bianca
19. dec 2008

zuzi oddychuj

nasa pohyb milovala.V 37 TT sme boli na tancovacke 😀

lolka
19. dec 2008

ahojte 😉
petru, este stale kinderko ? a kde mas fotecku ? 😒
bianca, dufam, ze raz ajmoje mimco bude mat rado pohyb, ja tak strasne rada tancujeeeeem 😀

lolka
19. dec 2008

petru, a aku fotku ti vymazali ? ta s tym ovladacom je super, kraaaaaaasne panderko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre