Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
21. dec 2008

možno sa mrví v noci keď ja spím

bershka
21. dec 2008

aaa kráska, asi sa zobudila. už začala

petruci6
21. dec 2008

aj moja sa rada kupe, a to sa kupem vo vrelej aby som ju vyhnala von a ona si plava a nic 😀

bershka
21. dec 2008

baby, idem si uvariť čajíček s medíkom. možno ožije ešte viac. navyše môj cecek šedý ma volá. asi ma z neho trafí. tak zajtra sa vám ozvem ako som dopadla

papapa

lia
21. dec 2008

v tehu sa moze kupat?? 😕

petruci6
21. dec 2008

idem aj ja,neuveritelne ma boli chrbat.musim sa ist vyvalit na postel
zajtra nakuknem 😉

bershka
21. dec 2008

ja nie vrelú, ja takú akurát. liuš, čo ja viem? ja sa kúpem 😅

lia
21. dec 2008

dobre tehulky nevrleeeee 😀 😀 ,caute,zajtraaaaaaaaaaa 😵

bianca
21. dec 2008

hojte

kupat sa v tehu moze ak nie je prilis horuca voda a pokial to maminke nerobi problem.Kamoska sa vo vani isla pogrcat ked prcka voda nadnasala

zuzkaprofant
22. dec 2008

cafte petru no ako , ja sa mam dobre celkom ale taky sen som mala ze cela spotena otlacena som vstala 😀 😀

bianca
22. dec 2008

bre ranko.Tak ako som povedala tak som na vychod doniesla sneh.Do rana je tu bielo 😀

zuzkaprofant
22. dec 2008

joooooooj vazne tak mate bielo mi mame mokro uz neviem ktory den len prsi 😀 😀

bianca a co kolaciky mamka napiekla? joj by som si dala take mamkovske ale musim tyzden pockat kym mamka mi posle

bianca
22. dec 2008

zuzi hej bielo ale zatial malo snehu ale ja to zariadim a budu biele Vianoce.Co sa tyka kolacikov tak ani neviem ci uz su.Som vcera nestihla ani pozistovat.Suche urcite a zakusky ani netusim.Mamka nam dala vcera dodatocne Mikulasa tak sme sa po sladkom nepidili 😀

zuzi az teraz kukam ze 21 tt 😵 😵 😵 Boze to je nadhera.Uz ste za polovickou

zuzkaprofant
22. dec 2008

no to hej uz je skoro 6m, dako rychlo to ide 😀 😀 pekne rastieme a ja priberam aj ked neviem scoho ked nejem mne vobec nechuti varene 😀 😀 zajtra ma caka skoro rano kontrola tak som zvedava co povie doky a ci uviidme co to bude

inac moje babatko zbozbuje beyonce tu novu pesnicku tak kopka tak sa ju ucim hrat na klavir a ono tak stekli vrti sa 😀 😀

bianca
22. dec 2008

zuzi sak pockaj az vylezie co bude robit ked mu ju pustis.Ja lutujem ze som Barci viac nepustala hudbu 😨

zuzkaprofant
22. dec 2008

no to som zvedava vcera ked tu bola navsteva tak kamoska to hrala normalne moje brusko sa tak az vlnilo babatko tak asi hopkalo si ono ma rado aj husle aj klavir a ludovky ked som pozerala talent a ked spievala ta mala tak to ine steklenie bolo 😀 😀

bianca ved pustajteraz malej hudbu este nie je neskoro

bianca
22. dec 2008

nasa zboznuje latino,haus a ludovky.Neskutocna kombinacia.Pri latine sa smeje az vyska,pri ludovkach to iste a pri hause zaspava

zuzkaprofant
22. dec 2008

no vidis 😀 😀 😀 spievas malej?

bianca
22. dec 2008

hej ale ked dochaduaju napady tak to je i pere pracka pere pere To sa jej lubi.

zuzkaprofant
22. dec 2008

ja sa musim dake pesnicky naucit lebo neviem nic 😀 😀

bianca
22. dec 2008

ja tiez nie.Kamoska mi dala cd-cko tak pocuvame.Len ma stve ze neviem zidnu uspavanku

zuzkaprofant
22. dec 2008

mne sa martin smeje ze ja ked zacnem spievat tak babtko urcite nezaspi 😀

bianca
22. dec 2008

by si sa divila. 😀 ja skriekam ako mlyn.kolo bez vody a to nechapem lebo som za mlada spievala v zbore.Teraz fakt len kvakam a malej to nevadi,hlevne ze kvakam

zuzkaprofant
22. dec 2008

tak ja idem kukat dake pesnicky na nete ci nenajdem 😀 😀

cucuska
autor
22. dec 2008

ahojte, moje žiaňa nechce spať asi už bude chodiť len raz za deň, ona vydrźi hajať aj 3 hodiny, zatial tu behá, energie má teda dosť a prišla som skontrolovať stav, petru nič?

bianca
22. dec 2008

ahoj cucus.Asi nist.Ja tiez cakam na hlasenie

cucuska
autor
22. dec 2008

tak sme dve. len to moje žieňa tu čita noviny, mám z nich puzlle. paáda

cucuska
autor
22. dec 2008

je tu eśte niekto alebo všetci varíte

petruci6
22. dec 2008

hlasime sa,stale nic 😀
lucim bude sklamana,ani jej tip nevysiel 😀

zuzkaprofant
22. dec 2008

ta co petru nic , kedy ides ku dokymu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre