Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lucim
9. dec 2008

u mna?

petruci6
9. dec 2008

ano

lucim
9. dec 2008

jaaaaj moja, ty chces frajera k tvojej linduske, co? 🙂

petruci6
9. dec 2008

frajerov uz ma teraz dost,asi 5,len neviem ci ich bude chciet..
okrem toho bude tvoj mladsi od nej

ale kamosa na hranie s autickami berieme 😉 ja som sa tiez nehravala s babikami,ale autickami,loptami a psami 😀

lucim
9. dec 2008

do kedy ta boleli prsia? mna nejak prestavaju ...
aj ja som sa hrala s autickami 😉

petruci6
9. dec 2008

neviem dokedy,ale nie dlho,iba na zac,nemohla som si na ne ani lahnut 😒

lucim
9. dec 2008

aaa vsak v 9tt uz nemusia byt take citlive , ze? .. velke su furt ...

petruci6
9. dec 2008

len klud, nesleduj sa tolko 😉

vsetko je tak ako ma byt, kazde tehotenstvo je ine a kazda to preziva inak

tak len oddychuj,papaj a spinkaj,aby ste rastli

zuzkaprofant
9. dec 2008

dievcata jedna otazka ako ste citili pohyby tie uz take silnejsie v akom tt ja som vcera citila take zvlastne a dost silne az som sa zlakla co to je ked som si lahla vecer spat tak asi 4 krat take nieco ako tlak od spodu brusku trocha vysie to istlo

zuzkaprofant
9. dec 2008

lucim mna boleli prsia do minuleho tyzna ale az tak ze som si ich nemohla ani chytit 😀 😀 teraz uz je to oki aj mi trosku tak spadli nie su take naliate

petruci6
9. dec 2008

ja si to uz nepamatam zuzi,ale urcite to bolo ono 😉

zuzkaprofant
9. dec 2008

ta to je dost bolestive aj som aj skrikla tak som sa zlakla co to je ale moze byt bo som vecer bola taka nervozna a smutna , tak ma to vcera vecer chytilo dako ze som sama stale a ze sa nemam skym ani porozpravat a som rozmyslala nad hlupostami a potom mi to tak akoby velky priliv v busku bol som nevedela co to je lebo ja som citita pohyby len take slabucke a len a pravej strane ked som lezala 😀

petruci6
9. dec 2008

bolestive? pockaj ked bude vacsia a kopne ta par x do rebra,alebo mechura 😀

asi ti davala najavo,ze nemas byt smutna,lebo to citila s tebou

jeeeeeeeeeej ja uz pisem,ako keby to bolo iste,ze to je baba 😅

zuzkaprofant
9. dec 2008

no aj ja som si myslela potom som pohladkala si brusko a popriala babatku dobru nocku sme sa pomodlili a uz potom som necitila nic 😀 😀

inac ked bude baba ma uz aj frajera martinov naj kamarat/ on zije v anglicku/ caka o mesiac skor ako mi chlapca tak bude mat kde nase babo chodit na prazdniny a nauci sa super po anglicky uz sme dohodli a v lete ku nam pridu ak vsetko dobre dopadne takze sa musim ucit anglinu lebo neviem ako sa snimi dohovorim lebo jeho cela odina su anglicania 😀

petruci6
9. dec 2008

kto je anglican? aj ten kamarat so zenou?
budem ti prekladat,ked chces
ja by som sa zase nedohovorila s nemcom,zila som tam 3 mesiace,ale ani za svet sa naucit jednu suvislu vetu,nejako ma ta nemcina nechyta

inak sorry,ze tak neskoro,ale mala som poslickov,tak som ratala cas a nevedela som sa sutredit co pisem

zuzkaprofant
9. dec 2008

ani mna nemcina nechytila ale co uz ked som tu tak musim sa ju dako ucit, on kamarat je slovak len ma zenu anglicanku 😀

lia
9. dec 2008

caute tehulky 🙂
akych poslickov petru?? 😕

petruci6
9. dec 2008

tak sa budes bavit len s nim 😀

lius poslickovia su falosne kontrakcie,kt pripravuju na porod

bershka
9. dec 2008

čaute cicky.
bože zuzka, tebe to letí, už 19tt...hm, šak ma tuším aj dobehneš 😀

petruci: ešte kinderko? už poroď, nech si na vianoce doma aj s darčekom 😉

petruci6
9. dec 2008

tebe sa to povie,ja uz som zufala a lekar mi povie, ved este nemate ani termin! kam sa ponahlate!
som zvedava ako by sa jemu rodilo vyse 4kg dieta 😠

bianca
9. dec 2008

hoj

petru Linda poslickuje?tak anchystaj tasku ku dveram a pohladaj cislo na taxika.Citim v kostiach ze a Vianoce uz nebudes 2v1

bershka
9. dec 2008

peti: to malá má už vyše 4 kg?!!!!!!!!!! 😕

petruci6
9. dec 2008

bersh teraz nie,ale min tyzden mala uz 3,12kg takze do terminu bude aj 4kg 😝

bianca ja uz poslickujem,tvrdne brucho,kt je klesnute uz 3 tyzdne a stale sa neotvaram
ja uz neviem, kazdy mi hovori,ze uz to dlho nepotrva,do tyzdna je vonku,ale to hovoria uz 2tyzdne 😀

mala ma natahuje,je to taky vegetak ako na fotke, ruky za hlavou a hovorte si co chcete,ja pojdem von,ked sa mne zachce 😀

bersh ako sa citis? dala si sa vypisat? uz si to nemala?

trpezliva
9. dec 2008

ahojte, som tu na skok lebo som chora a potrebujem zistit, ake lieky mozem a nemozem na znizenie teploty..ma porazi, uz osm tri roky nebola choraaaaa...dufam, ze to lili nechyti.
petru, lili mala mat 4kg podla uzv a pozri aka bola krpata..takze to ber s rezervou. mozno tvoje nebude mat ani 3kg 🙂

petruci6
9. dec 2008

kikus podla mna mozes paralen,ked sa moze v tehu,tak urcite aj teraz 😉

ona ma byt po kom velka,jej dedko mal skoro 5kg ked sa narodil a jej tato ma zasa 198cm,takze 😝

zuzkaprofant
9. dec 2008

cafte teraz som vstala 😀

bianca
9. dec 2008

petka tak to bude raz dva

inak kamoska tu s konika ma malu ktr. vazila 5650 g

zuzkaprofant
9. dec 2008

mna strasia ze ja budem mat velke babo moj martin mal 5 kg a aj jeho segra a ked doky videl prvy krat mojho muza tak sa zasmial ze nebojte to porodime dako 😀 😀 tak uvidime ake velke babatko to bude ale spinka stale a ja snim doevcata ja spim doobedu poobede a celu noc je to normalne sem tam nespim v noci od 4 ale to su len take dni ale inac len by som spala spala ani jest nemusim

petruci6
9. dec 2008

raz dva? 😀 uz tomu neverimmmmmmmmmmm,ja budem tehu do augusta

zuzi v pohode,aj tak bol vypadok kona, mala som abstak 😅

zuzkaprofant
9. dec 2008

aj ja som nechcela spat ale ked nesiel konik ttak som zaspala nad nemcinou 😀 😀 ale apson som knihu otvorila . neboj petruci do vianoc porodis uvidis len aby si tutu noc este neutekala do nemocky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre