Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lucim
26. jan 2009

ja som ho tiez pozerala 🙂 .... hmmmm ...komedia ....

bianca
26. jan 2009

ani moj nema rad panelak tak som vinimocne rada ze nie je doma 😀

lolka
26. jan 2009

bianca, presne tak 😀 muzik ma zapas - aj som rada 😀

lucim
26. jan 2009

moj drahy so mnou panelak pozera .. tento boj som vyhrala ja 🙂

lolka
26. jan 2009

som nejaka unavena, idem do sprchy a potom do hajan 😔

caute vsetky tehulky, maminky - aj ked tu sice nie ste, precitate si to rano 😀 😀

emily3
27. jan 2009

ahojte maminky a zienky
berschka vyber si Bartkoviaka..poznam ho osobne, kamarat, keby som bola v Trnave, tak rodim u neho 😉
no konecne sa mi podarilo vykotulat sa na tu krv, bracho prisiel a postrazil detvaky...mala som co robit so zaludkom ale som to zvladla...

bianca
27. jan 2009

ahoj

my mame za sebou zasa noc o nicm.Nechapem co sa jej porobilo ze tak zle spi 😠

stankatt
27. jan 2009

ahoj Bius, my taky tak.... co z toho ani nevyrastu? potvorky. teraz si trochu pospinkava, nech jej to vydrzi 🙂

trpezliva
27. jan 2009

petru, linduska sa na teba strasne podoba na fotkach!! a potom ze baby su po ockovi.. 😝 . no nasa je po svokre, ale vacsinou co vidim fotky, tak chlapci sa zvyknu viac podobat na mamicky.
ahoj lolka, vcera som ta tu nezastihla. ako je v novej praci?
emily, tak super, ze mas za sebou aj odbery. a kedy to poviete detom?? az ked ti bude rast brusko? 😵

trpezliva
27. jan 2009

ani nasa nespi dobre...ale uz som si zvykla.dufam, ze druhe mimco bude opak prveho. 😀
inac emily, ako to spravite, misko uz nebude spavat v postielke? ci mate dve postielky??
a kocik budes mat len jeden??

trpezliva
27. jan 2009

bianca, pocula som rano v radiu...sranda... 🙂
a to sa my stazujeme, ked mame len jedno... 😀

bianca
27. jan 2009

no prave.Nasa robi od rana bordel a ked si predstavim ze by ich tu bolo dalsich 7...

trpezliva
27. jan 2009

bianca ty nemas facebook?alebo ostatne baby?

bianca
27. jan 2009

Kika ja ani neviem co to je

trpezliva
27. jan 2009

jaaj, tak nic 🙂

emily3
27. jan 2009

kika Misko zatial spi s nami, este neviem ako to bude potom, ale asi ho supneme detom do izby a ked to nepojde potom budeme riesit dalsiu postielku...kocik mame ten isty a miso bude mat skoro 2 roky, bude chodit sa.este som myslela existuje na kocit taka plosinka...asi to vyskusam, ze on na tom bude stat....a detomto povieme po dalsej kontrole, to by som mala byt cca 12tt a ked bude vsetko ok...ale uz sa modlime za dalsie babatko... 😉 (len deti este nevedia ze uz je na ceste a je to este skoro..a po tom 12tt mi zacne aj brucho rast a bude to ine...

bianca
27. jan 2009

Kika a co to je?

stankatt
27. jan 2009

kikus ja som si tam nieco dala- facebook 🙂 🙂

emily3
27. jan 2009

inac vcera vecer..Misko na to ze je velky papkac tak jedol naposledy asi okolo tretej a ked sa vratil ocino domov tak nechel jest ( co mi bolo divne) potom sa pytal na ruky a bol taky spavy, tak som ho ulozila do postele ( co mi bolo tiez divne )trocha spal, potom sa zobudil, to sme akurat vecerali ale on nechcel, len bol na rukach a tvaeril sa ze je unaveny...ked som ho prebalovala zistila som ze ma pruh vonku a nemohla som mu ho zatlacit...on bol spavy z toho ze samu zasekol pruh...a potom 3 x poriadne hodil tycku 😝 , tak sme s nim utekali na pohotovost...doma len lezal ani sa nepohol, neusmial, proste ine dieta...ako sme pri sli na pohotovost evodentne sa mu ulavilo, zacal tam behat usmievat sa apotom ked sme sa dostali k dr, tak uz nic nemal...a dr. na nas pozeral ze sisi...ze to grcanie nemal z pruhu, zacina mu viroza....
prisli sme domov a Miso ako nic zase jedol doradu vsetko co videl pil a zil mini. do 23. hod...
ale je to odrzku, ten pruh mal zaseknuty a z toho mu bolo zle, ale vzdy u dr. sa tvari ze mu nic nie.. ☹ ...budeme to musiet posurit, pojdem s nim skor na kontrolu a budem trvat a skorom termine...

petruci6
27. jan 2009

kikus potesila si ma 🙂 doteraz mi kazdy hovoril,ze je cely otec 😒

bianca
27. jan 2009

Petka nemas s malou neake spolocne foto?Ja ta osobne nepoznam tak nemozem posudit

petruci6
27. jan 2009

mam,ale sem to nechcem dat 😒

bianca
27. jan 2009

tak mi posli na email ak chces.Ak nie tak je to v poho

hvizdik@centrum.cz

lidus30
27. jan 2009

ahoj petru! linduška je úžasná! krásne ti rastie! a určite je krásna po tebe 😉
ako sa vám darí?

petruci6
27. jan 2009

poslem bia 😉

ahoj lidus,dakujeme 😵 😵 😵 konecne mi zaspala od rana sa jedovala,tak sa idem pomaly chystat von,kym spi

a vy? krasna 17,gratulujeme 🙂 🙂

bianca
27. jan 2009

kokso no tak to nasa je uz hore.30 minut 😠

lidus30
27. jan 2009

super, držím vám palce, nech len ďalej rastie a poslúcha 😀
dakujem ku gratulácii, aj ja sa vytešujem.... o mesiac idem na uzv, už by nam mali povedať či to bude chlap alebo babula 😀

petruci6
27. jan 2009

bia poslane 😉

az o mesiac? prave som sa chcela spytat,ci uz viete pohlavie 😀 mne to povedali uz v 19tt
hlavne nech ste zdravy 🙂

emily3
27. jan 2009

sme po obede, Misko mi zaspaval na kolenach ako som ho krmila 😀 , ale akosom ho polozila do postielky spustil rev...zdvihla na ruky bol ticho. polozila reval--. 😨 ale uz spi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre