Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
13. nov 2008

to si nemala vela ja ocakam do 20kg ze priberem, inac take velke cecky som nemala asi nikdy 😀 😀 len keby ma tak nesvrbeli ale inac to je take pekne len uz keby zacalo kopkat 😀 😀

dnes u nas bol kominar naposledy bol este v starom bytiku a som si priala jedno velke zelanie a splnilo sa mi to a dnes zase bol a dal mi pre stastie kalendarik tak som hned gombik hladala 😀 😀 a priala som si dalsie 2 😀

petruci6
13. nov 2008

zuzi telo si uklada zasoby,aby si malinke malo z coho brat vyzivu,ja mam uz teraz +14kg a na zac som priberala tak 3kg za mesiac a jedla som len ovocie a zeleninu,co mi ine nechutilo

bianca
13. nov 2008

zuzi 🙂

zuzkaprofant
13. nov 2008

takze to je normalne 😀 😀 mne led do bruska islo a do prs tak je dake kg 😀 😀 idem na kontolu o tyzden tak uvidime co doky povie ale snad je vsetko oki 😉

bianca
13. nov 2008

zuzi urcite je vsetko ok.Presne viem ako sa citis

petruci6
13. nov 2008

dalsie 2 deticky si si priala? 😅

zuzkaprofant
13. nov 2008

neprezradim az ked sa splnia 😀

bianca
13. nov 2008

zuzi presne tak

zuzkaprofant
13. nov 2008

dikes za typ vy podla toho sa aj riadite ?

bianca
13. nov 2008

zuzi do istej mieri hej.Este som ju nestihla docitat.Neni cas

petruci6
13. nov 2008

ok 😀

mamicky vas sa opytam,kt ste museli prikrmovat,podla coho si mam vybrat mliecko pre malu?? je ich tolko na trhu a nieviem kt je naj - Hami, Nutrillon, Sunar, Beba,....

zuzkaprofant
13. nov 2008

tak ja si ju uz dam teraz na vanoce kupit ja mam casu dost 😀

bianca
13. nov 2008

petru my sme boli s porodnice na bebe ale prechadzali sme na hami.Ty nebudes kojit?

petruci6
13. nov 2008

preco ste presli na Hami?

chcela by som kojit,ale ktovie dokedy a ci vobec bude mliecko,preto sa pytam

bianca
13. nov 2008

petrtu do predu nekupuj.V kazdej lekarni su dostat

presli sme koli tomu ze mala grcala a hami je hustejsia.Poradila mi to kamoska

petruci6
13. nov 2008

ja to este nechcem kupovat,len ked to pride a budem musiet zbehnut rychlo do lekarne,tak aby som vedela co kupit 😉
inak tu HAmi teraz dost reklamuju, mozno vyskusame to

bianca
13. nov 2008

petru mamka vravela ze hami co sa dava od narodenia sa neda moc na slovensku zohnat.Teda aspon u nas v meste ju nezohnala.

zuzkaprofant
13. nov 2008

petru co neplanujes kojit???

petruci6
13. nov 2008

v DM ju maju,vsetky tieto znacky

bianca
13. nov 2008

joj baby ja vam tak zvidim.Ja sa stale este pristihnem ako si hladkam brusko a mala na mna ciumi ci mi hrabe 😀

zuzkaprofant
13. nov 2008

Bianca sa tes s malinkej mozes si ju vypusinkovat ja si len hladkam brusko ani neviem co tam babatko robi lebo necitim kopanceky 😀

bianca
13. nov 2008

zuzi sak pockaj.Ja som stale hovorila po 30tt ze nech je vonku ze ju chcem pusinkovat a teraz mi to chyba.Clovek zil 9 mesiacov s buskom a zrazu nic.Som sa po porode v noci budila na to ze necitim pohyby

zuzkaprofant
13. nov 2008

ved ani nehovor ja si kazdy den meram objem bruska 😀 😀 je to chore ale sa neviem vynadivat ako to kazdy den rastie nepochopitelne to je pre mna a ked som videla na ultrazvuku tak som revala mna uz u dokyho poznaju ja tam stale placem 😀 😀 ked pre mna to je to velky zazrak

bianca
13. nov 2008

ja este mam pred ocami Petra ako zostal na stolicke sediet po velkom ultrazvuku a nemohol sa ani pohnut

zuzkaprofant
13. nov 2008

moj plakal mi sme opbaja vysli taky vyplakany a placeme od vtedy kazdu kontrolu 😀 😀

bianca
13. nov 2008

a pockaj az uvidi prcka.Ked ma viezli zo salu tak si pamatam jedine a to stastie v jeho ociach

petruci6
13. nov 2008

ja placem teraz posl mesiac skoro stale a za vsetko,uz nech to skonciiiiiiiiiiiiiiii 😀
ja chcem kocikovat a mojkat sa 🙂

bianca
13. nov 2008

petru neboj.Za chvilku.Ja so rodila v 38 tt 😉

zuzkaprofant
13. nov 2008

no to si viem predstzavit martin bude viacej plakat ako ja 😀 😀 inac aj vy ste v kuse revali ja si neviem pomoct mne je stale do placu aj pri komedii

petruci6
13. nov 2008

ja mam pocit,ze to prichadza kazdym dnom,brusko uz je dole,nevydrzim stat viac ako 5min,hned mi tvrdne brusko a musim si lahnut

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre