Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
22. feb 2009

Bius ano mrazim jak das 🙂 A v chladnicke mavam max 3 dni, pre istotu
Citala som ze bersh sa uz rano pripravovala v porodnici..... tak uz je asi maminaaaaaaaaaaa

bianca
22. feb 2009

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau.Idem na nu mysliet.Zistite dakto co a ako

stani si zlaticko.Ja totis nemam plyn ale elektr.sporak a na tom nez nieco uvarim tak potrebujem psych.pripravu a varit jeden zemiak kazdy den by som asi nezvladla

bianca
22. feb 2009

inak vazis dajako kolko davas malej?Lebo ja nie.Kolko dam tolko zje a mozno by aj viac ale kontrolujeme sa 😀

stankatt
22. feb 2009

nevazim, kolko chce tolko spapa.... som sa pobavila v prikrmoch co pisali- ze masko cpu do tej formicky na lad, a jedna kocka= jedna porcia. Mixnem jeto a hotovo 🙂

bianca
22. feb 2009

to si robis srandu nie?Ja zo zaciatku kupim masko so zeleninou a dodam zemiak bo tym polskym kuram neverim

stankatt
22. feb 2009

jedna kocka maska + ostatne
Ale ja to ozaj nemiesam, som rada ked papa, 🙂

bianca
22. feb 2009

stani ja pouzivam tie sacky na lad a som sa musela zacat rehotat ked som si predstavila ako tam tlacim maso 😀

stankatt
22. feb 2009

ja to mrazim uz komplet namiesane: masko + zelenina, tak neviem kolko tam je maska a kolko ostatneho
Dig som nervozna z bershky 😉

bianca
22. feb 2009

aj jaaaaaaaaa

evitkamalicka
22. feb 2009

ahojte
myslim na bershku, snad to uz ma za sebou

lolka
23. feb 2009

Bershik, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem k Sare 🙂 miery ma princeznicka uplne idealne 😉
aky bol porod ? rodila si normalne alebo cisarskym ? ked budes fit, tak nam to vsetko popis 😵
a uz sa tesim na foto 🙂

lia
23. feb 2009

ahojte 🙂
jeeejjj bershik porodila??gratulujeeeeeeemmmmmmm,idem si precitat kedy a kolko ma malinka 🙂

lia
23. feb 2009

loliiiii,bershka rodila 12 hodin?? 😅

trpezliva
23. feb 2009

to faaaakt?? alebo si len srandu robite? bershka, ak si uz maminou, tak gratulujeme aj my!!!!!!!!!!!!! 😵 😵
22.2. je krasny datum 🙂

stankatt
23. feb 2009

uz porodila? tak gratulujemeeeeeeeeeeeeeee, kto viete nieco o nich?

evitkamalicka
23. feb 2009

jeeej hura gratulujem 😵

lucim
23. feb 2009

tak konecne? hurrrraaaaaaaaaaaaaa 😉 Sarka, vitame ta na svete a rodicom gratulujemeeeeeeeeeeee a zelame vsetkym krasny vysmiaty zivot . 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucim
23. feb 2009

lolka, podaj podrobnejsie spravy.

stankatt
23. feb 2009

Ahopj Luci, tak pridem ta dnes pockat? Snezi jak das, ale neva. Len poobede idem s Monikou doktorke, nejak sa vyhadzala a neviem z coho... 😝

lucim
23. feb 2009

stanka no, pocasie je otrasne ... a co budeme, kednebudeme kocikat? je tu pobliz nejaka kaviaren?

stankatt
23. feb 2009

tu ani nie, v meste. 🙂

stankatt
23. feb 2009

pozerala som predpoved a krajsie bude az v pond. 😎

hedunecka
23. feb 2009

ahojte babulky
prepacte ze som sem k vam tak vtrhla ale chcela by som vas poprosit o vas hlas sutazime s heidinku o dieta roka 2009 a ide tam o to zohnat co najviac ludi
http://inpink.blog.cz/0902/pokracujeme-d-r-2009 staci ak pod fotkami v ankete kliknete na meno heidi
moc vam budeme vdacne a radi vam to odplatime ked budete vy sutazit
dakujemeeeeee
podporte modrokonicanku 😀 😀

stankatt
23. feb 2009

ok, uz ma moj hlas 🙂

trpezliva
23. feb 2009

zahlasovaneee... 😀
za chvilku sa opat zapajame do sutaze s Emilom, tak predosla bola podfuk, tak dufam hedunecka, ze nam tiez posles hlas 😝
lolka pisala do marcoviek info o berhske.

lucim
23. feb 2009

stanka, ak sa tam da zaparkovat, tak nemam problem ... alebo je to v poho na peso aj cez en sneh?

stankatt
23. feb 2009

chuda 12 hodin.... ja som rodila 2,5 hod a stacilo 😉 Ale hlavne ze to ma uspesne za sebou 🙂 a je tu dalsie krasne babatko

stankatt
23. feb 2009

pridem ta pockat a uvidime 🙂 koncis o 16tej? tak ta pockam pred lekarnou

lia
23. feb 2009

hedunecka trnavacka,mas moj hlas 😉

stankatt
23. feb 2009

cau Lia, ako sa mas? Si tu dlho nebola

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre