• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminkou na leto 2010

28. apríla 2009 
ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj niki, asi sem patrim aj ja :slight_smile: Povodne sme sa chceli zacat snazit uz skor, ale sa nam to posuva na to leto a jesen, tak dufam dufam dufam ze sa vsetko podari a ze leto 2010 bude jedno z najstastnejsich :slight_smile:
12. feb 2009 o 16:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak som zvedava,ci to vyjde na to leto,ale rok 2010 sa paci aj nam.Prva dcerka je narodena 10.10 a teraz by sme chceli skusit ten isty datum a k tomu sa rok 2010 naramne hodi :wink:
12. feb 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Mozem sa pridat aj ja :slight_smile:
13. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasné, čím viac tým lepšie... :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojjjteee. aj aj by som sa pridala....ja sice tak po lete 2010, ale ak pride skor/neskor nebudem sa branit :wink:
14. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a čo ostatné snažilky??? to nás tu je len tak málinko?? tak tomu neverím..baby, veď ktorá nechcete malého drobčeka?? :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule
Tak sa k vam pridavam aj ja :grinning: Uz jednu babulku mame a tvrdi, ze by sa jej uz zisla sestricka :grinning: Tak niekedy na jesen by sme sa zacali snazit, snad sa podari. Aj ked manzelik o tom este netusi :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalasa este ma cas aby si mu to povedala :wink:
15. feb 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak.. treba to povedať v ten pravý čas.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa inak mate, co nove a tak?
18. feb 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čo je kočky, nejak sa vám nechce komunikovať..hmmm??? :frowning2:
17. mar 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi je to strašne skoro pre ne takto planovať dopredu :grinning:
17. mar 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sem asi patrim :wink: prijala by som potomstvo tak v auguste
17. mar 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad v auguste už budem aspon tehula - myslene august 2010 aj ked radšej by som už bola maminkou :wink:
30. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čo kočky...tak ako ste na tom?? ešte nieste niktorá rozhodnutá, že chcete snžiť po tomto lete a mať už budúci rok miminko??? :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, tusim sem chodime len my :slight_smile: ja by som chcela maleho levika, tak som zvedava, ci to vyjde, nic preto nerobim zatial
1. apr 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby, tak sme sa s manželom rozhodli..že HAK vysadím a nechám si prečistiť telo...a hlavne si chcem pekne sledovať cyklus.. :grinning: :grinning: :grinning:
zatiaľ budeme používať inú ochranu..aspoň do Septembra..aby sme si užili dovolenku..a pak môžem zvesela snažilkovať, len dúfam, že do vtedy budem mať prácu, pretože inak budeme snaženie odkladať a odkladať... :frowning2: :wink:
3. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja HAK neberiem tuším už 2 či 3 roky, asi 2 :slight_smile:
čiže po tejto stránke mám telo už asi vyčistené do sýta :grinning: :grinning: no a potom na október/november by som rada, teda aj s manželom, vybehla na Kubu, oddýchnuť si po celom hektickom roku a skúsili by sme tam spraviť nasledovníka :wink:
uvidím, či to pôjde, potom budem riešiť, ak by nie
27. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak u nas je to nieco podobne tiez by som chcela tak na konci tohto leta zacat snazit a tak leto 2010 rodit, ale ktovie ako to dopadne.... :wink:
prave dnes som vysadila HAK cize od dnes som bez tabletiek necham cez leto precistit telo a uvidime... :wink:
27. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yvetta- len aby ti nepovedal manžel to čo mne, že načo budeme čakať..a tak čakám či náhodou sa nezadarí..keďže on je dosť sexuchtiví.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie s manzelom sme dohodnuti :grinning: , ale ako ked sa podari tak sa podari....aj tak mame teraz dost stresove obdobie tak pochybujem, ale uvidime, lebo od zajtra ideme na 5 dni na dovolenku do Londyna :sweat_smile:
27. apr 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej yvettka ahoj, nevesticka junova :slight_smile: my ideme do londyna zaciatkom juna, na vyrocie, sranda...aj ked sa trochu bojim ci kvoli tej svincej chripke vobec niekam pojdeme..
ja tak o necakani sa nejdem ani bavit, kebyze je to na mojom muzovi, uz mame aj druhe dieta :grinning: tiez chce uz davno a to ani nehovorim o tom, jak otravuje cele okolie, ze kedy kedy uz budem tehotna, achchch
28. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok