Manžel má pri mne problém s erekciou. Čo robiť?

cmulinko
30. nov 2009

Bola by som rada ak by mi niekto mohol poradit s problemom,ktory trva uz 5 mesiacov.S manzelom sme od porodu mali len 2 krat styk a zakazdym sa to skoncilo rovnako.Tvrdi mi,ze sa mu zdam byt priliz siroka a erekcia po minute opadne.Jedina poloha pri ktorej troska nieco citi je ked som ja hore....ale tam zas zlyhava to,ze si tempo nemoze urcit sam a mojim tempom mu to zas nejde.Uz som myslela aj na operaciu vaginy,ale to berem naozaj ako poslednu moznost.

zdina
30. nov 2009

cmulinka - zkus nejaky kurz na posileni svalu panevniho dna nebo brisni tance. Jakmile si zpevnis vnitrni svaly, mel by pominout i vas problem 🙂

kalu
30. nov 2009

Cmoulinko, po porodu je vždycky vagina takový "vytahaná"- není divu 😉
Ale časem by se to mělo srovnat- mě taky partner říkal po porodu nějaký čas, že je to tam širší (i když potíže s erekcí neměl), ale po nějakém čase se to samo vrátilo k normálu.

rimmel
30. nov 2009

kurz ti nato preboha netreba sama doma si tie cviky mozes robit 😉 proste ako keby zadrzas moc , vydrzis chvilku a potom pomaly pustis, uvolnis sval..toto denne opakovat..viac o tom najdes na nete, co ako robit..vies, tie svaly ,ktore sa napinaju pri orgazme musis cvicit

cmulinko
autor
30. nov 2009

kzKalu...a kolko to trvalo vam?To vratenie sa do normalu?u nas je to uz 5 mesiacov a to ani sex nemame,len aby sa to zbytocne neroztahovalo,ale i po mesiacoch je to furt to iste.Mozno je to aj tym,ze moj manzel nema az tak velky penis...nikdy som mu to nemerala,ale skor by som povedala,ze je mensi.

rimmel
30. nov 2009

cmulinko neda mi nezasmiat sa 😀 ze len aby sa to este neroztahovalo..ono orgazmom sa ti len a len stahuje 😝 😀

rimmel
30. nov 2009

http://www.stressnomore.co.uk/images/7001-f.jpg

baby toto vam moze pomoct..na tie svaly

momin
30. nov 2009

U nas to neni uplne ONO jeste ani ted.... 😒 Ale uz se to lepsi.. asi se to opravdu casem upravi samo ale ty cviky nejsou spatny napad.... 😉

vefi89
30. nov 2009

cmulinka, existuju predsa aj ine metody ako priviest chlapa k erekcii. Mozno by ste mali najst polohu, ked nemas nohy od seba, napr. na boku od zadu, alebo aj postojacky. Lenze chlapy sa potrebuju ,,vyprazdnit" a ja by som sa bala, ze by nas vztah na tom stroskotal. Skus ho viacej drazdit, aby nestracal chut, mozno by ste mohli skusit aj anal??

cmulinko
autor
30. nov 2009

Anal v ziadnom pripade...caka ma operacia analnej fisury co je natrhnutie sliznice v konecniku...takze problemov mam az az....a k tym praktikam vselijakym...moj manzel nie je na take vecicky.On je taky slusak uz od narodenia a taketo veci su mu neprijemne...klasika je klasika a nic viac ani menej unho nemoze byt.Ak by tie cviky naozaj pomohli,bola by som nadmieru stastna.

strociatka
30. nov 2009

ked to cele tak citam, prepac neda mi, ale nemoze to byt aj psychika tvojho manzela? akosi sa mi nechce verit, ze problem je len "roztahana" vagina, samozrejme, porod urobi svoje, mozes sa pre istotu nechat skontrolovat aj na gynde, ale to, ze neudrzi erekciu, mi nehnevaj sa, nepride ako len vylucne tvoj problem

strociatka
30. nov 2009

mozno sa boji, ze ti ublizi, alebo je traumatizovany zazitkom ak bol pri porode, moze to byt naozaj hocico...

rimmel
30. nov 2009

moj muz tiez ked som mu toto precitala povedal ze tvoj muz sa vyhovara...

momin
30. nov 2009

bohuzel musim taky souhlasit.. Ja sem byla ze zacatku taky hodne roztahla a pritel ve me uplne lital.... 😅 ale ze by ztratil erekci to nee... 😨

rimmel
30. nov 2009

a moj zas tvrdil ze este uzsie ako predtym hahahahaha neveriim alemoze to byt tym ako ma zasili kto vie..ale zase ja som male dvojkilove mimi tlacila nie ako vy 😉

cmulinko
autor
30. nov 2009

uz sme o tom mali rozhovor,ze ak ma nejaky iny problem,nech povie..nie je z tych co by sa nezverili,ale povedal,ze jednoducho nevie v com je problem....akonahle je vo mne a neciti trenie,tak opada...musim to potom rucne napravit a znova sa tento dej opakuje viac krat...potom ho to uz omrzi a radsej chce,aby sme skoncili,ze to nema zmysel.myslim si,ze je sklamany sam zo seba a nevie si pomoct.vraj ked to robi sam,tak nikdy nie je problem.pred tehotenstvom sme mali tiez malicke problemi s erekciou,ale riesila som to prave tym zovretim...ale teraz nemam na to tie vnutorne svaly,aby som ho zovrela tak silno.povedala som mu,ze mozme ist aj k sexuologovi ci kam len bude chciet...nie je proti tomu,ale vraj este by sme tomu mali dat sancu ci sa to nespravi aj naturalne.

cmulinko
autor
30. nov 2009

a este k tomu porodu...muz tam nebol a ja som rodila vakumextraktorom..sita som bola jak vianocny obrus.....a este k tomu mam aj ten konecnik natrhnuty...takze teoreticky sa to tam mohlo poriadne narusit.gynekolog mi povedal,ze sice mam skarede sitie,ale gynekologicky som v poriadku akurat mam ranu na krcku maternice co sa musi sledovat.som z toho zufala,lebo milujem svojho manzela a este neprisiel ten cas,aby sme sa sexualne odlucili...na to je este par desatroci cas.

strociatka
30. nov 2009

samozrejme, ze tazky porod ti sposobil komplikacie, ale vo vasom pripade by som ocakavala problem skor na tvojej strane. Verim, ze sa coskoro das do poriadku a drzim palce.

Sama naznacujes, ze malinky problem bol uz predtym. Nechcem, aby to vyzeralo zaujate, ale tvoj manzel ma ozaj problem. Je uzasne, ako sa to snazis riesit, myslim si vsak, ze vam pomoze odbornik. Mali by ste to skusit.

zuzpolka
30. nov 2009

cmulinko,,, ja by som skusila tiež tie cviky 😉 určite na tom niečo bude, mne to totiž moj gynekolog nakazal cvičiť 😕 🤐 a ja že si robi srandu 😕 😀 ,,,takže asi začnem aj ja 😕 😅 ono je to asi normalne po porode, že to nezostane v povodnej velkosti....aj o tom zmenšeni som už počula 😉 že ženu zašili viac ako bolo treba 🤐
a ešte by ma zaujimal ten problem s konečnikom 😕 ake problemy si mala? lebo ja mam tiež od porodu problem,,,ale u lekara som nebola ☹ 😕

tatata
30. nov 2009

😀 cmulinko ty mas teda odvahu riesit taketo problemy na verejnom fore s vlastnou fotkou, nebojis sa ze jedneho dna taketo intim veci niekto zneuzije...teda pokial ta fotka je len kamuflaz tak je to okej ale ak nie ... no neviem...

kalu
30. nov 2009

Cmoulinko, já jsem to tak detailně nesledovala, ale zhruba cca do roka jsem dole byla jako předtím. Ale jak říkám, u nás to na erekci vliv nemělo- u vás se bude asi jednat hlavně o problém tvého manžela, jestliže jste měli problémy i dříve...asi by to chtělo toho sexuologa

vefi89
30. nov 2009

Cmulinka, ja ta obdivujem, ako sa snazis vyjst v ustety manzelovi, ale z toho co pises, ma on nejaky blok. Skuste toho sexuologa

simona55
30. nov 2009

Cmulinka, nmne je trosku cudny ten tvoj muz, vtom bude iny problem, 😕 😕 😕 potom to nebude otom ze ho uz nepritahujes? 😕 lebo ocom pises ty to je celkom cudne, aj moj muz my vravy ze mam vagynu ako by jeho hlava otial vychadzala 😀 pritom je kus chlapa, no a predsa ked len vnikne domna uz mu je konec , najradsej by sa suchal vkuse donekonecna ale netrvamu to ani 5sekund aje nad vrcholom 😀 😀 😀 😀 raz sme maly taky problem ze, mm chcel velmi sex no ja som mu to dopriala ale ja som moc chut nemala ale hovorim ked nedam ja tak kto mu ma dat 😀 a vtedy mal taky problem ze sa trel aj desat minut a mne to uz bolo neprijemne, a nevedel s dosiahnut erekciu, a tak ho to trapilo ze si to chcel zopakovat zaden aj 3krat a bez uspechu, povedala som mu nechaj to na cas ten to vyriesi, ☹ mozno ze bol ten cas taky nervoznejsi mozno ze preto to bolo,nemoze to byt aj uvas?mozno ho nieco trapi 😕

cmulinko
autor
30. nov 2009

tatata.......vsetko je relane.aj moja fotka aj moj problem a tato stranka je tu na to,aby som hned nemusela utekat k cvokarovi,ale snazila sa zistit ci mi niekto nemoze pomoct tu. Predsa len 1 lekar bez skusenosti je nic oproti desiatkam zenam a matkam zo skusenostou....a napisem hned vsetky moje problemy sem,ale ked ma uz nic mudre nenapada,tak veru uz mi nie raz pomohli baby tu.v blyzkej buducnosti mam v plane si zas chytit manzela a porozpravat sa s nim....ak tu tvrdite,ze nieco predsa len ma v sebe-blok,tak sa to budem musiet snazit najprv dostat z neho a potom spolocne riesit problem.

strociatka
1. dec 2009

hlaavne pomaly, chlapi sice vyzeraju navonok silne - co nam imponuje, ale v skutocnosti su to velmi krehke bytosti a oblast, v ktorj ma tvoj manzel problem (pravdepodobne potencia) je pre neho viac, ako len citliva tema

filomenka29
1. dec 2009

cmulinko, zavisi to asi aj od toho ako ste vlastne dlho spolu s manzelom, predsa ten sex nebude uz taky, aky bol pred narodenim deti....uz ta nazhavenost opadne, uz to nie je ono a to je realita, ale na druhej strane suhllasim s nazormi, kde tvrdili, ze to bude tvoj manzel s problemom. Ty sa neobvinuj! To ci si siroka, ci uzka, ci milion dalsich vyhovoriek, to nezerem. Nepribrala si nahodou nejako extra a uz ho nevzrusujes a uz sa mu nepostavi? Ci mu nechuti to iste jedlo kazdy den??? 🤐 Nech sa radsej zamysli nad sebou a nech nieco vyriesi...... 🤐

cmulinko
autor
1. dec 2009

filomenka ...mas pekne meno...moja oblubena svata. 😉 ..no od porodu 2 deti mam na sebe asi 30kg,ale jemu vraj nevadi aka som,ze ma lubim pre ine veci.dnes mi zablahozelal k narodeninam zo slovami,aby sme sa moc milovali a aby sme mali este krasne dcery k tym nasim dvom chalanom.Takze mam nadej,ze o sexe aspon rozmysla 😀

kutcher
1. dec 2009

To je zajimave, driv ve mne manzel ne vylozene plaval, ale volno tam bylo dost a co jsem porodila - nakonec cisarem, tak jsem desne uzka a nemuzu si pomoct, ale porad me to boli, manzel ma sirsi penis, ale nikdy pred tim mi to nevadilo a ted, i kdyz jsem dost vlhka, uvolnena atd. tak to moc boli, nekdy tak, jako by me tam dole bodali nozem, tak to mam opacne a radsi bych teda byla spis vytahana, aspon by to nebolelo ☹ zna to take nektera z vas? Muze to byt antikoncepci, nebo necim?

strociatka
1. dec 2009

kutcher ano, moze to byt aj antikoncepciou, urcite by si sa mala nechat vysetrit, moze to byt aj vekom, kedy sa znizuje vlhkost v posve a na zvysenie sekrecie je tiez treba dlhsiu predohru, viac uvolnenia, lepsiu mentalnu pripravenost. Hot, my to mame v hlave, muzi v gatoch. Moze to byt cokolvek od slabsej vlhkosti, mikozy...

kutcher
1. dec 2009

No jo, ale me je 21 to by asi vekem byt snad nemelo ne?☹

angua27
1. dec 2009

ahojte,

cmulinko mňa tak napadlo, že či sa Tvoj manžel nebojí, že Ti ublíži. píšeš, že máš ranu na krčku, problémy s konečníkom. ak o tomto všetkom vie, čo predpokladám, že áno, tak môže mať v mozgu blok, aj keď si to nepripúšťa.
určite by som na vašom mieste navštívila sexuológa, uškodiť vám to hádam nemôže. a určite skús cviky na spevnenie panvového dna. okrem toho, že Ti to pomôže zúžiť vagínu, je to naozaj super aj pri samotnom sexe a je to aj prevencia proti inkotinencii vo vyššom veku. 😎

add vákuumextraktor, ja som tiež rodila s jeho pomocou, šitá podobne ako Ty. časom sa všetko pekne zahojilo a teda u mňa sa nikto nesťažuje. 😉 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre