Manžel má pri mne problém s erekciou. Čo robiť?

cmulinko
30. nov 2009

Bola by som rada ak by mi niekto mohol poradit s problemom,ktory trva uz 5 mesiacov.S manzelom sme od porodu mali len 2 krat styk a zakazdym sa to skoncilo rovnako.Tvrdi mi,ze sa mu zdam byt priliz siroka a erekcia po minute opadne.Jedina poloha pri ktorej troska nieco citi je ked som ja hore....ale tam zas zlyhava to,ze si tempo nemoze urcit sam a mojim tempom mu to zas nejde.Uz som myslela aj na operaciu vaginy,ale to berem naozaj ako poslednu moznost.

cmulinko
autor
2. dec 2009

angua27....si ma rozveselila s tym,ze u teba sa nikto nestazuje.nebodaj mas viac manzelov 😀 .kazdopadne som odhodlana pomoct manzelovi,ale ak ma naozaj nejaky blok,tak som troska sklamana,ze mi to doteraz nepovedal,lebo ja mu naozaj hovorim vsetko a myslela som si,ze sme na takej urovni,ze si naozaj dokazeme povedat vsetko a doverovat si a hlavne neskryvat a nenechat si problem pre seba.dufam,ze sa mi tentokrat zveri uprimne a povie mi v com je problem.

aleachim
2. dec 2009

cmulinka, on si to třeba ani nechce připustit, takže to má někde v podvědomí a pak nastane problém.

strociatka
2. dec 2009

moze byt sam zaskoceny a sklamany sam sebou a pritom si to vedome aninepripustit

filomenka29
2. dec 2009

cmulinko, neboj sa, ke dta tak lubi ako ti tvrdi, myslim, ze sa naozaj asi len boji....s tymi vsetkymi problemami, co mas, tak sa netrap, urobte si nejaky romanticky vercer, uvolnite sa a nemusite hned ist na to, zajdite len tam kam ty chces mate predsa dost casu do konca vasich zivotov 😉 🙂

angua27
2. dec 2009

cmulinko, on si možno Tvoj manžo ani neuvedomuje, že ho to trápi, môže to mať niekde v podvedomí ako píše aleachim a nechce si to pripustiť. 😔
a nie, nemám viac manželov. 😉

nemoyna
23. apr 2010

ahojte, ja mam tiez taky problem, od porodu ubehlo vyše pol roka a ja okrem bolesti necítim nič iné a mm tiež toho moc necíti... odzadu na boku je to aspon jemu dobre :( čo robiť? ako to tu čítam tak som začala cvičiť, aby sa mi to tam stiahlo... tiež som bola rozstrihnutá a zašitá tuším až po uši 😒

zuziiiicek17
23. apr 2010

Nemoyna,ja mam presne ten isty problem.Neskutocne ma to boli a mp je uz pomaly aj nastvany ,lebo ja ani nechcem mat sex 😒 ani mi to nechyba.mozno kvoli tomu ,ze to boli

nemoyna
23. apr 2010

šak to a hned je ohen na streche
keby na to existovali nejaké byliny, sedacie kúpele na stiahnutie alebo hocičo

leelo
23. apr 2010

ahojte, ja som mala problem len s mojou bolestou, co je uplne v norme, ked si predstavite, co sa tam dialo...
ak mate teda pocit "nepriechodnosti", moj gyno mi poradil super vec: na 15 min sedaci kupel v teplej vode a potom vmasirovat olejcek na masaz hradze. zjemni a zregeneruje to tkanivo. ked neni cas na kupel, staci horuca sprcha + olejcek. mne to pomohlo.
dalsie co na to pomaha je cas, ten zhoji vsetko

zuziiiicek17
23. apr 2010

cas ? leelo,ved to trva uz 7 mesiacov ☹

leelo
23. apr 2010

skus ten moj recept. chce to vela trpezlivosti. ja som bola zufala uz po sestonedeli, ale nebolo tolko casu to riesit. tu vyssie v diskusii sa pisalo, ze to moze trvat aj rok, kym sa da vsetko do uplneho normalu. niekedy nechapem, ze uz pol roka po porode niekto snazillkuje...

zuziiiicek17
24. apr 2010

no ,tak to teda skusim,snad to pomoze .

nemoyna
24. apr 2010

olej na masáž hrádze dostať v lekárni?
my sa nesnažilkujeme o dieťa, ale chceme mať normálny zdravý vzťah, a to bez sexu nejde... mm sa už ani do sexu moc nechce ked dopredu vie že mne to nebude dobre

datkova
29. apr 2010

caute baby... ja som sice nerodila klasicky, mala som cisarsky, ale tiež ma sex absolutne nijako nevzrušuje... už počas tehotenstva to bolo velmi poriedko 🙂 ku koncu vobec a po porode nula bodov... je to v mojej hlave, viem to, ale nevie si s tým pomoct. jednak si liham do postele na smrt unavená a posledne na čo myslím je sex a jednak mi furt behaju po rozume tie otrasné zážitky čo sa stali mojmu telu v porodnici... no ale budem sa musiet nejako premoct a snad sa to potom naštaruje 😀 😀

zuziiiicek17
29. apr 2010

datkova ,ja mam tiez nejak tak ,ale + ma to boli ,co je dost na prd .Mp je z toho hotovy ,lebo jeho to ani nebavi ,ked vidi ,ze ja nechcem ,len mu chcem spravit radost 😒

akshara
29. apr 2010

No, konečně zase nějaké kvalitní téma pro mě! 🙂 😉

pupavenka
5. máj 2010

u nas tu tuším úplne zdochlo, čo je to sex? 😖

akshara
20. máj 2010

No, a já pořád čekal, že se zase něco nového, dovím... 😒 ...a zas nic! ☹ 😀

filipal
20. máj 2010

Aksharo, ty zijes??? 🙂

bambi09
20. máj 2010

akshara a čo by ťa zaujímalo?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
20. máj 2010

bambuľa,ale hybaj domov!!! 😀 😀 😀 😀

ada32
20. máj 2010

a vy dve co tu???ked mate sexualne problemy.napiste IP.
a sup sup za Darinkou.

frisbee
20. máj 2010

😀 bambuľa chcela radiť,divoška 😀 😀 😀 😀

akshara
21. máj 2010

Ahoj, dámy! 🙂 Jakmile mám jen chvíli času od své podvratné, protistátní činnosti, kouknu sem! 😉 Jistě jsem se tu již hodně dovědel 😀 😀 😀 (viz. téma) vibrátor 😅 , tak jen sleduji, co je za novinky, co mne zase vyděsí! 😲 😅 😉 Ale zdá se, že tyto "problémy" pod tlakem jiných, neméně závažných témat, jaksi ustupují v pozadí! 😀 😝 ...a to je škoda, protože mě to přijde, ale bohužel asi jako jednomu z mála, jako dobrý, byť od mnohých nechtěný, odvaz! 😀

filipal
21. máj 2010

Akshara, rada by som ta nejako potesila, zial nemam ziadne sexualne problemy.... 😅
skusim na tom nejako cez vikend popracovat, mozno sa nieco vyskytne! 😝 😀 😀 😀

rimmel
21. máj 2010

ja mam! 😀 😀 a to take ze namam ziadny sex-zase ma chytila mykoza ☹
dufam ze som ta potesila 😀 😀

bambi09
21. máj 2010

čo je to sex??? 😀 😀 😀 😀 😀
my ťaháme mesiac choroby,tak som už aj zabudla,ako sa to robí 😀 😀 😀 😀
a dnes ma zas hrdlo rozbolelo,ale skúsim niečo poriešiť,muž určite nebude proti 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ak bude problém,napíšem sem 😀 😀 😀 😉

rimmel
21. máj 2010

cooo nesexovat lebo ta hrdlo boli ? ale no!! 😀 😀 dokym p**a neboli tak to je vse OK 😀 😀 😀

bambi09
21. máj 2010

rimmel 😀 😀 😀 😀 ale ono nie je chuť,keď si chorá,to je ten hlavný problém,vieš??? 😀 😀 😀 😀 a jeden dospelý v rodine musí byť fit,tak aby som muža nenakazila 😀 😀 😀

frisbee
21. máj 2010

bambi09..taká stará osoba,o čom to diskutuješ? 😎 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre