Máte skúsenosti s J.V. kvapkkami Femi VALOVIČ?

simbatko
22. apr 2020

Ahojte chcem sa spýtať či máte skúsenosti s kvapkami od Valoviča.Mám polycysticke vaječníky a chceme babätko a nedarí sa..Prosím vas o názor a skúsenosti.Ďakujem

wejuska7910
22. apr 2020

@simbatko ja som nepocitila zmenu ziadnu

mamartinka
22. apr 2020

Ja som uzivala ale nepomohlo k nicomu.

simbatko
autor
22. apr 2020

@wejuska7910 kolko si brala Kvapky?

wejuska7910
22. apr 2020

@simbatko 3mesiace

mala_kari
22. apr 2020

Ja som brala len jeden mesiac, nič sa neudialo 😁 Ďalší mesiac som nasadila len alchemilku - čaj a femibion 1, teraz som v 8tt. Držím palčeky ✊🍀✊🍀

lucia2907
23. apr 2020

Áno ja som užívala femi kvapky plus ešte nejaké ženské vitamíny. No neviem presne ako sa volajú. Otehotnela som na prvý krat

simbatko
autor
23. apr 2020

@lucia2907 ja mam Femi kvapky od Valovica+kys.listova..aaa a dr mi predpisala clostilbegyt na upravu cyklu..Tak cakam na menzes kedy pride aby som mohla zacat brat clostilbegyt ...kedze vajecniky neposluchaju...aj 2mesiace nemam menzes...Tak dufam ze sa to upravi...

vierkainka
5. jan 2022

Je to už trošku staršia téma,no možno mi niekto poradí...tieto femi kvapky sa ako užívajú?Od ktorého dňa cyklu,do ktorého?Či to celý mesiac bez pauzy? ďakujem.

simbatko
autor
5. jan 2022

@vierkainka ja som to užívala celý mesiac .. normálne ale nemalo to žiaden účinok....pre mňa...

vierkainka
5. jan 2022

@simbatko a brala si to ráno a večer?

simbatko
autor
5. jan 2022

@vierkainka anooo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre