Ako ste boli liečené pre opakované potraty kvôli zvýšenému anexin V?
@valeria9876 pokial ste boli vyšetrená a to určite bola kedže o tom viete tak ste dostali liečbu...bežne sa dáva anopyrín,aspirín a v tehu sa zvykne pridať aj LMHW...každá má iné hodboty a netreba sa radiť na koníkovi..treba počúvať lekára...
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@valeria9876 pokial ste boli vyšetrená a to určite bola kedže o tom viete tak ste dostali liečbu...bežne sa dáva anopyrín,aspirín a v tehu sa zvykne pridať aj LMHW...každá má iné hodboty a netreba sa radiť na koníkovi..treba počúvať lekára...