Máte skúsenosti s prázdnou dutinou?

jankaradka
1. júl 2019

Ahojte...Idem si sem k Vam po radu,skusenost...Dnes som bola na nirmalnej prehliadke u gynekologicky...Nasla mi tam prazdnu dutinu,ale nerozoberali sme to,polsala m do labaku s krvou,a hcg nepotvrdilo tehotenstvo...Ked som sa s vysledkami vratila k lekarke,mala tam pacientku,takze len potvrdila uz potvrdene,nemali sme cas to tozoberat...Nemate nejaku skusenost s tymto???My sa o babo snazime a dnes minajprb dala nadej,ze vifi “tehotenstvo”,potom twhotna nie som...Nemoze sa babatko ukazat neskor a hcg este nizke sa zvysit???😫😔

monika2712
1. júl 2019

ja ked som mala gestacny vak v 5tt tak uz som mala pozitivny aj tehu test, aj z krvi vyslo, takze uz by tam mali byt nejake hodnoty. ak tam je gestacny vak a ziadne hcg, tak zrejme zanikne,a zacnes krvacat, nepises ci ti meska MS alebo v akom si prave case cyklu? ja som mala anembryomolu, ale hcg mi pri nom prve tyzdne stupalo.

jankaradka
autor
1. júl 2019

@monika2712 Ahoj,dakujem ze reagujes 🤗ako som pisala ja obsolutne som tam nesla s tym ze mi povie ze som tehotna,pretoze som si robila minuly tyzden test,a vol negativny...dom tyzden pred menstruaciou...

ivca88
1. júl 2019

To myslis ako prazdny gestacny vak ? A HCG nula?
Keďže si týždeň pred menzesom, tak vak by sa tak rýchlo asi nevytvoril. Ja som mala pri prvej dcere kontrolu na 15 den od ovulacie ( aj oplodnenia ) a nič tam este nebolo. Len vyssia vystelka
Vak prisiel neskor.
Takze asi to bude nieco ine, ak sa tam objavil nejaky utvar.

jankaradka
autor
1. júl 2019

@ivca88 Dakujem🤗Vravim,ze nebol cas,kedze uz tam bola ina pacientka...a na “koze”,sme to nerozoberali,lebo taku nadej mi dala,ze som s tou skumavkou s krvou behala do labaku😔

jankaradka
autor
1. júl 2019

@jankaradka minuly rok v maji som v 13.tyzdni potratila,takze aj staci maly naznak a ja som z toho nepricetna

ivca88
1. júl 2019

@jankaradka to ma mrzi 😥
Neboj sa, určite pride ten pravy cas na radosť ❤

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre