Menštruácia a Inofolic

miss_sixty11
16. okt 2016

Dobry den 🙂

Mam otazku - stalo sa Vam, ze ste uzivali inofolic, dostavila sa menstruacia ale trvala len dva dni? Mimochodom MS mi prisla tyzden skor ako mala...

ikonica
16. okt 2016

ked som brala jeden sacik denne tak prisla o niekolko dni skor... priebeh klasicky.. ked som brala dva saciky tak prisla neskor.. priebeh normalny aj trvanie ms... ale mozno to vobec nesuviselo s inofolocom.,

miss_sixty11
autor
16. okt 2016

@ikonica ak sa mozes opytat - podarilo sa ti otehotniet po inofolicu? Ak ano po akom case uzivania?

ikonica
16. okt 2016

este nie... ale u nas je problem v tom, ze priatel ma blbu pracu a nemozeme sa snazilkovat tak casto ako treba... cize mozno to beriem aj nadarmo... tento mesiac pride az po ovule... takze tento mesiac premarnena sanca.... doberiem toto balenie a kaslem na doplnky.... verim ze inofolic moze pomoct, ale chlap musi byt doma 😀

miss_sixty11
autor
17. okt 2016

@ikonica to poznam a uplne ti rozumiem 😀

lilyianka
17. okt 2016

@miss_sixty11 ja som brala 1 sacok denne a menzes mi meskal aj tyzden...raz dokonca trval len necely den....co u mna nie je take nezvycajne kedze normal ms mam 2 dni a potom len spinenir...po 3 mesiacoch som ho vyradila..pre mna nemalo vyznam ho brat....muž bral folandrol ze tak ja nech si skysim nasadiť inofolic

miss_sixty11
autor
17. okt 2016

@lilyianka a podarilo sa ti otehotniet?

lilyianka
17. okt 2016

@miss_sixty11 nie....mame problem so spg..tak sme vo faze IVF

zuzanag1
17. okt 2016

mne inofolic velmi pomohol do dvoch mes, som otehotenla 😀 😀 😀 😀 😀

evaimi
17. okt 2016

@zuzanag1 ahoj ,mozem sa opitat kolko mas rokov? rozmyslam tiez o inofolicu
gratulujem!!!

zuzanag1
17. okt 2016

32, a babo sa narodilo 31

adusik12457
3. júl 2019

@miss_sixty11 mne trvala 2 dni a teraz prisla o 5 dni skor teraz uzkvam clostibegyt takze uvidim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre