Mešká mi menzes

karolonakarol
20. jan 2022

Ahojte, pre tie čo ste nečítali žiadnu moju diskusiu.
Snažíme sa o babo, no lenže môj muž chodí mimo sk a snažíme sa len keď je doma. Takže ani neviem kedy mám ovu. (Prikladám foto kalendára) tam kde je ❤️ Sme sa snažili.
25dc trochu bielo ružového vytoku.
27dc zas, myslela som že rozbiehajúci ms.
Dnes druhý deň mešká,((1dc- očakávajúca ms) test-negatívny (Toptest)
Bolesti a pichanie v podbrušku príležitostne, dnes chvíľku ms bolesti (tie normálne mávam až potom ako ju dostanem alebo že začnú a vtedy dostanem)
Nevoľnosti nemám, trochu citlivé prsia, niekedy nemôžem mat tričko ani tričko. A všimla som si žilky na nich.
Pri prvom som mala 1-2 deň meškajúcej na top teste ducha a to som ho robila poobede. (Vtedy som tiež nevedela kedy mám ovu a snažili sme sa 5dni skôr ako bola v kalendári, od vtedy nič a podarilo sa. Bohužiaľ zo skončilo potratom.
Myslite že teraz by mohlo ísť o tehu aj ked test neg? Ďakujem

kvetinka719
20. jan 2022

U mna boli prvým príznakom tie prsia ❤️ Veľmi držím palce ❤️

karolonakarol
autor
20. jan 2022

@kvetinka719 ďakujem krásne ❤️

kvetinka719
21. jan 2022

@karolonakarol drž sa, šetrí sa a daj vedieť, ako si dopadla 😘

karolonakarol
autor
21. jan 2022

@kvetinka719 no ms stále nič. A teraz pred chvíľku som sa akurát najedla a išla som rovno aj vracať 🌞 test som od vtedy nerobila ale skúsim teraz sice už neni ráno ale nevadí.
Len mám taký problém dnes som objednaná na masáž a vyzerá to tak že som 4tt podľa ms. A neviem či mám ísť, neísť, nechcem to nikomu rozpravat pokial som si neni istá, lebo je to známa. Tak jedine chcem že nech masíruje slabšie. 🙂) nemáš nejaké skusenosti či to nebude vadiť ? ❤️ A ďakujem

kvetinka719
21. jan 2022

@karolonakarol ja by som v tvojom prípade nešla. 😊Známej povedala, že cítim, že na mna niečo lezie. Veď je Corona, nikto sa nechce nakaziť a ty budeš vyzerať ako ohľaduplna 😊
Ale nechám na teba, ty musíš vedieť najlepšie, takze tá nejdem prehovárať!

karolonakarol
autor
21. jan 2022

@kvetinka719 spravila som teraz test a nič, ale tak nebudem zúfať zatiaľ mohla byt posunutá ovu. 🌞

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre