10 dní mi mešká menzes. Je to tehotenstvo?

27. jún 2022

čauko,
10 dní mi meška MS, no včera som začala mať trocha krvi aj normalnej červenej aj ružovej. Bolia ma prsia a aj v podbrušku.
MS mam nepravidelnú niekedy meška 4 dni niekedy 2 týždne. Myslite že sa mi rozbieha MS? alebo tehu, čo teda by som nechcela… dnes si pôjdem urobiť test

autor
27. jún 2022

+ musím spomenuť, ze posledný mesiac som každy den vo veľkom strese, opustil ma partner a boli maturity a všetko to na mňa vplývalo veľmi zle…

petamich
27. jún 2022

podla mna ti meskala menstruacia zo stresu

janetinka27
27. jún 2022

ahoj, no len test uz napovie, ked mas nepravidelny cyklus, tak vlastne ti mozno este MS ani nemeska a prave sa rozbieha, uvidis

autor
27. jún 2022

+ pohlavný styk som mala naposledy 28.5, neurobil sa do mňa a nemala som vtedy plodné dni a ten styk trval tak 2min

ildiko36
27. jún 2022

Aj kvapôčka lasky môže oplodniť za 2min, a nemusí sa do teba spraviť, sprav si test a uvydiš..

gertys
27. jún 2022

Preco si neurobis test? Tu nema nikto vestecku gulu

autor
27. jún 2022

@gertys pretože sa bojím vysledku…

gertys
27. jún 2022

Tak sa dalej pytaj na MK tie zeny to urcite budu vediet a povedia ti to. Ja len dufam ze tehotna nie si a budem ti v tom drzat palce

autor
27. jún 2022

@gertys ďakujem😕

lenka7477
27. jún 2022

Sprav test -my ťa môžeme len upokojovať , ale to tvoje obavy nevyrieši . Držím palce !

ola101
27. jún 2022

No tak podla toho co opisujes nemyslim ze by si bola, a sama pises nespravil sa, nepravidelna MS, stres neviem co vela faktorov ktore to mohli takto ovplyvnit ze ti jednoducho meskaju je pravda ze keby si spravis test fakt budes na istom a budes kludnejsia si myslim.

maranta_leuconeura
27. jún 2022

To ze ti meska pocitas podla akeho cyklu? Snad nie 28. Pre buducnost si vyrataj z tvojich menstruacii priemernu dlzku cyklu, moze ti vyjst napriklad 35, to je tvoja dlzka cykly, nie 28 podla tabulky. Pises ze ti meska aj 20 dni (?), teraz meska 10, tak nechapem, naco stresujes, este si v limite ;)

maranta_leuconeura
27. jún 2022

Sorry nie 20 dni, dva tyzdne

sense
27. jún 2022

Sprav si test, ak by si bola tehotná zo styku spred mesiaca tak ti to test už ukáže. Osobne si myslím ale ze je to stresom

autor
27. jún 2022

Ahojte baby,
urobbila som si test clearblue a toptest pretoze mi poradili, že su najlepsie a vyšli oba negatívne

autor
27. jún 2022

@maranta_leuconeura v appke mam cca nastavene 30 dni ale neriadim sa podla toho len aby som vedela kedy cca aspon

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre